2015 yılbaşı çekilişi tanıtım topiği

asivemai

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
6.111
6.139
Evet canlar Şimdi sıra kendimizi tanıtmaya geldi
Lütfen kendimizi Katillerimize kolaylık sağlayalım

Evet kızlar ben kendimden başlayayım ilk olarak
İsmim bilidiği gibi nickte de belli olan Ümran
İzmir de yaşıyorum çalışıyorum memurum
25 yaşında kapalı bir bayanım 7 aylık dünyalar güzeli bir kıza sahibim rabbim sağlıklı hayırlı ömür versin Kuzuma(Elif Nisa'ma)
Kırmızı,lila,siyah,mor,krem,beyaz,vizon renkleri severim.
panduf ayakkabıları severim.
Üst giyimde daha çok tunik giyerim dışarda.
Klasik Spor her şekilde takılırm
Eğer üst giyim alacak olursan sevgili katilim bana evde giyebileceğim bişey alabilirsin
Kapalı biri olduğum için oje kullanam takıda yüzük hariç diğerlerini kullanmam
Şal takarım büyük çoğunlukla üst giyimde L beden ayak numaram 39 alt giyimde de 40 42 değişiyo kalıba göre (doğumdan sonra pek göbekten kurtulamadım
Mutfak eşyalarını severim
biblo pek tercihim değildir
Kitap okumam pek fazla sevmem
maakyaj yapmayabayılırım ruj kalem far parfüm ohh ohh kapatıcı çok kullanırım uykusuz kaldığımda en büyük kurtarıcım heeeeheeeheeee türk kahvesine ve neskafeye bayılırımmmmmmmmm
tatlı düşkünlüğüm vardım tatlı hastasıyımdır
babet severim topukluya bayılırım tak tak tak
sen rahat ol katilcim ben herşeyi severim sen yeter ki sevgini kat o bana yeter :)

Son düzenleme:
Merhaba kızlar :)
Ankara'da yaşıyorum. İsmim Emine
28 yaşındayım, balık burcuyum ve burcumun tüm özelliklerini taşıyorum (sulugöz, duygusal,hayalperest)
Özel sektörde ön muhasebe departmanında çalışıyorum.
Nişanlıyım, Mayıs 2015 kısmetse düğünüm var.
Şu sıralar çeyiz telaşındayım malum, eksiklerim çok fazla onları tamamlamaya çalışıyorum.
1.70 boyunda ve 55 kiloyum. Small giyiyorum, alt bedenim 34. Ayak numaram 38
Kalpli olan şeylere bayılıyorum. Çeyizimde birçok şey kalpli olacak
Tam bir kitap kurduyum. Çok severim.
Soft renkleri seviyorum. Kırmızıya şu aralar baya düşkünüm. Alacalı şeyleri sevmem. Klasiğimdir.
Spor giyinirim. Kıyafette rahatlık önemlidir benim için
Birazcık marka takıntım var.
Şiiri çok seviyorum.
Detaycıyım.

Aklıma başka bişey gelmedi sevgili katilim Olursa yazarım yine. Öptümmmm

merhaba kızlar ismim güneş diğer çekilişte de vardım
27 yaşındayım 1 çocuk annesi bekarım
balık burcuyum beşiktaşlıyım
makyaj yapmaya bayılırım bugün makyaj yapmıcam dediğim gün şu şekilde mesela
amann ne makyajı ya azcık parlatıcı süreyim tamamdır
öff bide kalem çekeyim çok soğuk durdu
aa rimelsiz olur mu hiç
ee yanaklarım renksiz kaldı iki pıt allık
oh be makyaj yapmadım
abartmıyorum tam bir kitap kurduyum yabancı yayınları ve pegasus yayınlarının kitaplarını özellikle beğeniyorum
bana kitap hediye etmek isteyen olursa güncel kitap listem adlı başlığımda hangilerini okuduğumu görebilirler böylelikle hem aynı kitap alınmamış olur hemde ne tarzlar okuduğum hakkında fikir sahibi olunur
uzunn sallantılı küpeleri çok seviyorum elbiselerle kombinleyebileceğim kolyeleride
evim bibloya müsait olmadığı için sevmiyorum
85 kiloyum ama kılomu fazla gostermıyorum
tayt olarak xl veya xxl giyiyiorum
40 numara ayakkabı giyiyorum topuklu çizmelere botlara topuklu herşeye bayılıyorum
decolte giyinmeye bayılırım licralı mini etekler mini elbiseler
ama iç çamaşırı sevmıyorum çünkü zor buluyorum ust 90
bakım kremlerini duş jellerini güzel kokan herşeyi çok seviyorum

merhabaa

Adım Gizem. 28 yaşındayım Gebzede, İngilizce öğretmeniyim.

Evlenme teklifini aldığım halde bazı sebeplerden dolayı henüz resmiyete geçemediğimiz bir erkek arkadaşım var

Kitap okumayı çok severim. romantik birisi olduğum için, içinde aşk geçen kitaplar beni çok mutlu ediyor, özellikle de tarihi aşk romanları dükler düşesler, kontlar falan bayılıyorum okumaya

Müzik dinlemekten de hoşlanırım, fakat branşımın aksine yabancı müzik hiç dinlemem daha çok pop şarkılar ilgimi çekiyor.

Takı takmayı çok severim, özellikle uzun abartısız kolyeler, kibar bileklikler ve her çeşit küpeler Yüzük artık kullanmıyorum, çünkü sevgilimin hediye ettiği manevi anlamı olan yüzüklerimi takıyorum. saat kullanmıyorum.

şu aralar diyetteyim, vermem gereken taaam 20 kilo fazlam var bu yüzden, ben bile ancak deneyerek kendime kıyafet alabiliyorum, bu yüzden kıyafet şu aralar tercihim olmaz. ayakkabıda 40 numara giyiyorum.

En sevdiğim renk kırmızı, siyah.. Sevmediğim renk yoktur, renklerin hepsini severimm

Evlilik yolunda olduğum için çeyiz yapıyorum, hatta kendi çeyiz topiğim de var, neyim var neyim eksik, tarzım ne, fikir verebilir

Makyaj yapmayı severim, ve her gün yaparım. eyeliner çekmeyi beceremiyorum. rimelsiz asla çıkmam, ruj aşığı birisiyim Oje de çok sık kullandığım bakım ürünlerindendir. Çok iddialı renkleri günlük hayatımda kullanamıyorum. Parfüm olarak her türlü kokuyu denemeye açığım.

Kalpli her tür obje ilgimi çeker

Çikolatayı çok severim, özellikle bitter bonibonlara da bayılırımm

yay burcuyum, burcumun çoğu özelliğini taşırım.

hediye konusunda maddiyattan ziyade maneviyat kısmı daha önemlidir. duygusu olan el yapımı şeyleri daha çok severim. yani alınan bir tek çikolata bile olsa, o çikolataya iliştirilmiş el yapımı bir kart benim için daha kıymetlidir

benden şimdilik bu kadaar

Merhaba canlar
Adım Sultan,23 yaşındayım 1 yıllık evliyim çocuğum yok.
Güzellik uzmanı olma yolunda hızla ilerliyorum kursum 1 ay sonra bitiyor inş.Şuanki tüm ilgi alakam bu sektör üzerinde eğitim kitapları genel bilgiler içeren kitapları sık sık okumaya çalışıyorum.
Yay burcuyum burcumun tüm özelliklerini iyi kötü taşıyorum.
Boyum 168 kilomda 54 alt bedenim 36 üstte aynı şekilde s beden ayak numaram 38,5
Makyaj yapmayı kısmen seviyorum allık,eyeliner,rimel bazen hafif bir ruj olarak yaparım genelde.
En sevdiğim renk ise pudra pembe,beyaz ve pastel renkler
vanilya,hafif çiçek kokularını severim geneldede bu tarz alırım parfumlerimi
Takı olarak küpe hiç takamıyorum müthiş derecede rahatsız eder beni,bileklik yüzük kullanırım genelde.
Hayvanları çok severim bir tanede kedi kızım var adı Misha,kedi leopar kaplan gibi figurlerde çok hoşuma gider kıyafetde.Gerçek hayvan ürünlerini(deri v.s) asla kullanmam.
Dekolteyi severim çok mini olmadıgı sürece kısa etek giymeyi severim.
Markalar pek önemli değil benim için
Dizüstü edebiyatın kitaplarınıda çok begenerek eglenerek okurum favorimdir :)
Dekorluk sabunlar kokulu kokulu süsler çok hoşuma gider.
Şimdilik bu kadarr geldi aklıma bayagıda yazmışım zaten

Merhaba kizlar ben Yonca...
Zonguldakta yasiyorum.

Ben 22. yasima giricem 31 aralikta bu yilbasiyla bi bakima benim icin dogum gunu hediyemde olacak Oğlak burcuyum genel anlamda burcumla esdegerim yükselenimde Başak...

Buradan ilerideki katilime sesleniyorum simdiden tanisacagimiza memnunum diger arkadaslarmlada tanisacagim gbi.

Her rengi begendgmi soyleyebilirim ama kirmiziyla aram pek iyi degildir.
Ayak numaram 36, boyum 158 kilom 48 biraz ufacik bseyim diyebilirim ust bedenim bazen xs bazen s degisiyor, alt bedenimde 34 36.
Takilari severim abartisiz seyleri tabiykide.. sade ama minik ayrintili seyleri severim makyaj malzemelrini severimm dudak rengi ruj falan ama pek yaptgim soylenemez iste arada BB biraz allik kalem rmel bitmistir hafif ruj.
Mini maskot hediyelkleri seyleride severim.. aslinda pek ayrim yapmam ummadigim seyler hosuma gidebilir yani
Sevgili kombinlerine bayilirim mesela cok tarif denerm begendiklerimi kendime ozel yazarimm..
Sanirim cok uzattim..

Merhaba kızlar..
Adım Burçin İzmir de yaşıyorum 27 Yaşında 2 yıllık Evliyim henüz bebişim yok Rabbim ınsallah en kısa zamanda nasip eder :)
Sevdiğim renkler kırmızı siyah mavi
1.73 boyunda 56 kiloyım S beden giyiyorum ayak numaran 39
Mutfak Eşyası almaya doyamıyorum
Makyaj yapmayı severim
Takılardan da hoşlanırım ama abartılı olmayanları :)
Butik pasta ve kurabiye işi ile uğraştığım için her türlü malzeme ve tatlı kitaplarına inanılmaz ilgim var
Şimdilik bu kadar

Merhaba Arkadaşlar

Adım Özge 23 Yaşındayım Aslen Tokatlıyım ama İzmirde yaşıyorum.
Bilgisayar ve Uydu sistemleri sektöründe çalışıyorum.
Nişanlıyım.Kısmet olursa 2015'de gelin olacağım.
Öyle bariz olan hobilerime gelince..Türkü söylemeyi , Karikatür Çizmeyi ve Yemek Yapmayı çok seviyorum.
1.66 Boyum 45 Kilo S beden zayıf bir genç kızım :)

Aile bağları çok yüksek ve ailesine çok düşkün olan biriyim.Dostluklara her zaman önem veririm.
Keyif aldığım bir diğer uğraşım ise oje sanatı çok severek şekiller yapıyorum tabi ki kendime :)

Ve son olarak bir kitap canavarıyım : )

Merhaba arkadaşlar :) nick'imi kullanmayı tercih ediyorum adres vs paylaşırken kişisel bilgilerimi özelden vereceğim kısaca LuLu'yum :)
22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim uzaktan okuyorum istanbulda yaşıyorum, gezmeyi ve alışveriş yapmayı çok seviyorum. giyim ve moda konularını takip ediyorum.
Ciddi bir ilişkim vardı fakat 2 ay önce bitti, üzülmüyorum kaderimdir dedim
süpriz yapmayı da bana süpriz yapılmasını da cok severim, yemek yemeye aşırı düşkünüm fakat 1.67 boyunda ve 48 kiloyum. Yiyip alamayanlardanım (malesef :) ) S beden giyiyorum üst alt farketmez s bedendir. ayakkabı numaram 37
konsere gitmeyi,sinemaya gitmeyi çok seviyorum.
biblo ev süsü vs pek sevmiyorum. :)

SELAM ARKADAŞLAR

BENDE KENDİMİ TANITAYIM ;

35 Yasında bekarım boyum 172 kılom 65 ..ıkı tane sarı kedim var..bahçemdekileri saymıyorum..hayvanları cok sevıyorum..su anda calışmıyorum ama yakındır iş başı..

kozmatık urunlerini çok seviyorum..(ruj rımel kalem vs) ve kedilerle ilgili herşey..

evlenecegim için ufak tefek eşyalar almaya başladım..

saçla ilgili bakımlarda beğenilerimin arasındadır..

şimdilik aklıma gelenler bunlar...

bol eğlenceli güzel çekiliş diliyorum....

Selamun aleykum hatunlar.
Son anda yetisebildim bende cekilise cok şükür :)
Adım Esengül. 23 yaşındayim. Nicktende belli olduğu gibi Trabzonluyum :) Memurum. Nisanlı degilsemde o yolda ilerliyorum. Ceyiz hazırlama telası bende de mevcut. Ceyiz topigimde var hatta ordan fikir sahibi olabilirsiniz. Tarz olarak country, vintage, retro ürünlerini begeniyorum. Evde biblo benzeri ıvır zıvır süs esyalarını sevmem. Kapalıyım daha cok esarp kullanıyorum. Minyon tipliyim cıtı pıtıyımdır 1. 58 boy 43 kilodayım. Beden xs ve s beden giyiyorum.Kaliteyi severim. Aksesuar olarak uzun kolyeler taşlı bileklikler ve saat tercihimdir. Kitap okumayı cok severim. Hatta aynı anda 2_3 kitap okurum. Daha cok tasavvuf-kişisel gelisim kitaplarını severim. Buaralar Dr . Mustafa Merter in kitaplarından almak istiyorum. Renk takıntım cok yoktur. Cogu rengi begenirim. Makyaj hafif olsada yaparım. Buaralar allık ve fara ihtiyacım var :) El emegi seyleride cok begenirim.
Aklıma gelirse yine yazarım katilciğimm

Selam ben perfectBlue
165 boyunda olup 40 kilomun az geldiği bir kızçeyim :)kova burcuyum,evliyim...bebişim yok
parfüm ve makyaj her kızın bayıldığı gibi bende bayılıyorum...
oje manyaklığım vardır....
kitap okumayı severim...kişisel gelişim ilgimi çeker...
tekstil konusunda dantele bayılırım...
ev aksesuarlarında turkuvaz severim
mumlar hoşuma gider...
en en en sevdiğim renkler
mavi,zeytin yeşili,beyaz,bordo
aslında herşeyden öte
tanımadığın biriyle hediyeleşebilme bağı
çok muntazam...

slm hatunlar biraz geç oldu ama bende kendimi tanıtayım :)
Adım fatma trabzonluyum bu ikinci çekilişim olacak yeni nişanlandım :)
25 yaşındayım başak burcuyum
160cm boyundayım 53 kiloyum s-m 36-38 beden giyiyorum 37 numara ayakkabı giyiyorum
kapalıyım genelde şal takıyorum
tarihi roman kitap okumayı severim
antik şeyleri severim el aynası fincanlara bayılırım
takı takmayı severim
sevdigim renkler rudra siyah kobalt mavi

inşallah kendimi tanıtmışımdır çook güzel çekilişler diliyorum :)

sevgili arkadaşlarım :) öncelikle yeni çekilişimiz mutlu kutlu boool muhabbetli olsun..:))

ikinci olarak da ; ne olur sevgili katilciiiim arkadaş olalım ; konuşalım yazışalım birbrimize fayda verelim gelişelim :))

bendeniz şahsına münhasır ; edebiyat aşığı bir zat-ım ;
24 yaşındayım ..2 aylık evliyim ..
örtülüüyüm ..:)) genellikle şal takıyorum :)) makyaj pek yapmam..:))
kırtsiye ürünleri delisiyim..not defterleri yazılar renkli kalemler kağıtlara bayılırım...kitapçı ve ya kırtasiyeye girdiğimde kendimi kaybediyorum :))
haa şiir yazmayı ve de kitap okumaya bayılırım ..tarzım tasavvuf edebiyatıdır:))islam dini ürünlere bayılırım ..
bedenim L ; 39 numara ayakkabı giyiyorum iç çamaşırları çoraplar ev botları kışın vazgeçilmezlerimdendir:))
takı kullanmıyorum :) evlilik yüzüklerim dışında :))
hmm bir de magnet koleksiyoneriyim :))
tarihi mekanları geleneksel ürünleri çok severim :)) yörene özgü her şeyi merak ediyorum :))
soft renkleri çok severim :)
sürprizlereee bayılırım ::))

sevgilerim ve dualarımmm seninleeeeee :)))

Merhabalarr efenimmm
Önceden bi kere daha katılmıştım sohbet falan çok güzeldi o yüzden yeniden katılmak istedim bu çekilişee
Bana gelince;
24 yaşındayım 25 e doğru gidiyoruz işte
Boluluyum Bolu'da yaşıyorum 4 yıldır özel bi şirkette muhasebeciyim.
Bekarım Çevreme ve aileme göre de evde kalmışım koca bekliyorum artık
Yengeç burcuyum özelliklerini taşımaz olsydım ama taşıyorum
Açığım.sarı saçlı buğday tenli 1.58 e 43 kiloyum (aslında ben yoguumm )
Makyaj yapmadan çıkmam ve oje sürmeden duramam
Kitap okumayı çok severim evde ayrı işte ayrı kitap okurum
Cırtlak renkler hariç her rengi severim bu ara ne aldıysam kahve tonları almışım
Herşeyin en küçüğünü giyerim s-xs değişir ayak no 36
Şal-atkı-bere kışın vazgeçilmezlerimdendir
Koca bekliom haniiii her türlü çeyiz de makbulümdür
Saygılar...Sevgiler

Merhaba Arkadaşlar :)

Kendimi tanıtayım hemen.
27 yaşındayım, 2 yıllık evliyim, 1 yaşında oğlum var.
Yengeç burcuyum, açığım, 1,57 boyum, 55 kiloyum, ayak numaram 36. :)
İstanbulda yaşıyorum, muhasebe şefi olarak özel bir şirkette çalışıyorum.
Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, film izlemeyi ve fotoğraf çekmeyi seviyorum.
Giyimi severim, çok kısa yada çok açık giyinmem.
Makyajı severim, göz kalemi, rimel ve ruj 3´ü 1 aradam.
Takı takmayı severim, kolye ve küpe favorim.
Oje severim, rengarenk koleksiyonum var.
Kısaca süsü ve bakımı severim. :)
Eşimin ailesi ile yaşıyorum. Kendi odamda pek süs sevmem sadelikten yanayım.
Mutfak eşyalarına bayılırım, rengarenk ve pratik eşyalar hoşuma gider.
Biblo türü şeyleri evimde sevmem ama ofiste severim. (tozlanıyor hemen ondan) :)
Kırtasiye ürünleri, renkli renkli şeyleri severim.
Renk konusunda bir ayırım yapmam sadece cırtlak renkleri sevmiyorum.

Benden bu kadar. :)

kızlar Selam ;
öncelikle gecikmelide olsa yetişebildiğim için mutluyum :) 27 yaşında ve istanbulda oturuyorum hamiş bir kişiliğim :) inşallah bir kızım olacak.
yavaş yavaş ağırlaşmaya başladım da haliyle.
bedenimi şuan tam olarak bilemiyorum,tek bildiğim 61 kılo ve göbekli olduğum...
ayak numaram 37.
çalışıyorum memurum.
yüzük saat ve tarz bilekliklere bayılırım.
kapalıyım şal yada eşarp farketmez ikisinide kullanıyorum.
renk olarak nar çiçeği yakışmıyor bana.
değişik pijama ve eldivenleri cok seviyorum.
salonumda ıvır zıvır aksesuar kullanmamaktayım her dakika onların tozuyla ugrasamam.
değişik mutfak ve banyo aksesuarlarını seviyorum.
makyaj sadece rimel kullanıyorum bazende nanaklarıma hafif allık...
kitap okurum ,romanları da seviyorum.
sevgili katilim son olarak ne olursa olsun özenle gelen her şeyi çok seviyorum.az ya da cok ,pahalı yada ucuz benim için önemi yok.önemli olan özenle ve beğenilerek hazırlanmış olması.

Günaydın kızlar :) bende bıraz kendımı tanıtayım .
Hilal ismim hepınızın bıldıgı gıbı ,31 yasında 4 yıllık evli henuz bebegı olmayan ama ALLAHINdan hergun dua ile dileyen bır kısılıgım

Adlıyede Yemınlı tercuman olarak calısıyorum.
renkler arasında Sıyah zaten en temel rengımdır sonrasında mavi, sarı, lacıvert, fuşya tonları, beyaz hanı aslında butun renklerı severım yaaa.
mutfak esyaları,banyo aksesuarları,kokulu mumlar cok sevdıklerım arasında. kıtap okumayı severım(osmanlı tarihi) sonracımaaaa .takı severım ufak tefek kupeler bıleklık saat .ama o bıleklere dolananları pek sevmıyorum zaten dar gelıyor bana. künye gıbı sallanan hersey kabulumdur .kolye sevmem takamıyorumda zaten. parfüm ,duş jelı ,body kremı,makyaj temızleme suları vs ,sampuan,el kremler bunlar aslaaaa vazgecemedıklerım arasında.
Patik ,corap, Şal Atkı eldıven kışın en cok kullanmasını sevdıgım seyler cıdden bayılırım.Bere kullanmıyorum ama ınanılmaz Şal hastasıyım . tombiş bır kadın oldugum ıcın burdan gıyımle ılgılı bırsey yazmak ıstemedım kararsız bırakmım dıye ama buyuk beden alırsanız mutlu olurum mesela kazak t-shırt gıbı
Makyaj yapmasını severım ama hafıf tonlar tercıhım. goz kalemı , dudak kalemı, allık, kapatıcı ,fondöten, pudra ,far ruj(sadece mat tonlar ,gül kurusu ve dudagın kendı rengınde olan tonlar) kesınlıkle parlatıcı kullanmam.
çanta ve cüzdan hastasıyım.
ayakkabı numaram 40
Bıtter cıkolata severım jelıbonla aram yoktur ama kola tadını verenlerı severım yada meyvelı
el havluları mutfak havlularını severım .ıncık cıntık (bıblo hariç) herseyı sevıyorum ben ......sımdılık aklıma bunlar geldı sonra yıne aklıma gelırse bırseyler eklerım ...sımdıden hasrtle beklıyorum Katılım senı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…