2015 Tüp Bebek Ücretleri!

Arkadasim merhaba
Ben de tup bebek hakkinda bilgi edinmeye calisiyorum yalniz devlet desteginde 3 yil sartinin kaldirildigini nerden ogrendin?
Ben gecen hafta bi doktora gorundum o bu 3 yil sartindan bahsetti cunku.
Ben de senle aydi durumdayim su an. 22 aylik evliyim. 1 yildir deniyoruz. Kontrollerde sorungorunmuyor. Fakat bebek gelmedi. Insallah hayirlisiyla bizim de olur...

Merhaba Amelie umarım biz de bir gün kavuşuruz bebişlere... Ben bu forumda okudum ama hala emin değilim...Sen hangi doktora görünüyorsun? Ben de araştırmalara devam ediyorum . Birgül Sarıkamış hakkında iyi şeyler duydum. Fakat hala emin değilim hastane mi yoksa tüp bebek merkezi mi... bilemiyorum kafam çok karışık.

Merhaba Amelie umarım biz de bir gün kavuşuruz bebişlere... Ben bu forumda okudum ama hala emin değilim...Sen hangi doktora görünüyorsun? Ben de araştırmalara devam ediyorum . Birgül Sarıkamış hakkında iyi şeyler duydum. Fakat hala emin değilim hastane mi yoksa tüp bebek merkezi mi... bilemiyorum kafam çok karışık.

merhaba arkadasim
bana da doktorlar henuz tup bebek demedi ama gidisat o yonde. 1 yildir olmuyor çunku. Ben ocak ayinda egepolde bulent bey e goründüm. Sonra her ay "acaba bir sorun var da doktorlar bulamiyor mu" diye dusundugumden gecen hafta ege unv.de infertilite ile ilgili prof.Teksin cirpan var ona gorundum. O da bebek olmasina engel bisi gormedi ama olmuyor iste. Artik doktora gorunmeyi nirakicam zaten. Once bir iki asilama yaptircam sanirim sonra olmazsa eylul gibi yüp bebek belki.
Teksin bey 3 yillik evli olmadigim icin tup bebekte devlet katkisi alamayacagimi soyledi.
özellerde de ne pahaliymis...
durum bu. Senin bahsettigin birgul hanim hangi hastanede?

merhaba arkadasim
bana da doktorlar henuz tup bebek demedi ama gidisat o yonde. 1 yildir olmuyor çunku. Ben ocak ayinda egepolde bulent bey e goründüm. Sonra her ay "acaba bir sorun var da doktorlar bulamiyor mu" diye dusundugumden gecen hafta ege unv.de infertilite ile ilgili prof.Teksin cirpan var ona gorundum. O da bebek olmasina engel bisi gormedi ama olmuyor iste. Artik doktora gorunmeyi nirakicam zaten. Once bir iki asilama yaptircam sanirim sonra olmazsa eylul gibi yüp bebek belki.
Teksin bey 3 yillik evli olmadigim icin tup bebekte devlet katkisi alamayacagimi soyledi.
özellerde de ne pahaliymis...
durum bu. Senin bahsettigin birgul hanim hangi hastanede?

Sanırım bizim durumlar aynı. Benim üç yılım temmuzda dolacak ama sabredebilir miyim bilmiyorum... Aşılamadansa sanırım direkt tüp bebek denemek istiyorum. Birgül hanımın İstanbul Fulya da muayenehanesi var sanırım. Ama hala kararsızım. Birçok farklı doktor görüyorum , çok farklı yorumlar okuyorum hiç karar veremiyorum. Hisar hastanesine gidiyordum rutin muayenelere orayı da bırakmaya karar verdim. Oturup doktorla konuşamıyorsun bile hadi hop bitti.

Sanırım bizim durumlar aynı. Benim üç yılım temmuzda dolacak ama sabredebilir miyim bilmiyorum... Aşılamadansa sanırım direkt tüp bebek denemek istiyorum. Birgül hanımın İstanbul Fulya da muayenehanesi var sanırım. Ama hala kararsızım. Birçok farklı doktor görüyorum , çok farklı yorumlar okuyorum hiç karar veremiyorum. Hisar hastanesine gidiyordum rutin muayenelere orayı da bırakmaya karar verdim. Oturup doktorla konuşamıyorsun bile hadi hop bitti.

istanbulda miii . O is zor olmaz mi canim git gel

Anladim canim ama ben izmir deyim

merhaba arkadaşlar bana doktor tüp bebek dedi bende bahçeci fulyaya randevu aldım ücret bilgisi olan var mı?

Selam hanımlar;

Tüp bebek acıbadem maslak hast bülent tıras beyle gorustum . tüp bebek fıyatı güncel dun aldım lısteyı ;

5750,00 tl ilk aşamada yumurtaların toplanması işlemi 1500-2500 arası ılaç tutarları durumuna gore toplamda ılk asamada 8,250 falan sonra emprıyo dondurma çözdurme ışlemı 1.195,00tl yanı 10,000,00 fiyatı var.hersey ıcınde doktor muayenelerı kontrollerı falan.

merhaba arkadaşlar bana doktor tüp bebek dedi bende bahçeci fulyaya randevu aldım ücret bilgisi olan var mı?
5900 tl bende orada tedavi oldum doktorun kim bu arada tedavin hayırlı olsun canım ve için rahat olsun kuruşuna kadar hakediyorlar çok iyi bir yer umarım sende memnun kalırsın

ben marmara üniversitesinin eski prof.una gidiyorum,anlaşmalı olarak kavacık medistatete yapıyor tüp bebeği ve 3500 tl.özel muayenehanesine gidiyorum 370 tl muayene ücreti.ilaçlarım da 985 tutt.dün transferim yapıldı,beklemeye başladım.tüp bebek yapacağı için muayene ücreti ona dahildi,yani ekstra ücret almadı..bilginize :)

Günaydın Herkese; 14 aylık evliğim ve kendiliğimden üç düşük yaptım. Artık tüp bebek düşündüğüm için cumartesi günü fertijin kliniği Seval Taşdemir'e gittik.
Tüm testlerim çok iyi oldiğunu eşiminde iyi olduğunu söyledi.
İmmünoloji aşısı önerdi histerokopi ile çizik atacağını ve genetik olarak tüp bebek önerdi. düşük tedavisi uygulayacağını söyledi.
Doktor çok ilgili ve bilgili geldi bana 17 bin ortalama fiyat olarakta bir hayli pahalı tabi. Ama sonuçta insan başarı düşünüyor.
Sizin bilginiz varmı Dr.Seval hanımla ve merkezle ile ilgili

Oncelıkle cok gecmısolsun ıns saglıklı bır hamılelık gecırırsın. Fıyat evet cok pahalı 17bın tl dr. seval hanıma ben gıtmedım ama sıtede gıden var sanırım. senin güvenın varsa o doktora tadavıye basla cnm. Fıyatı neden okadar pahalıymıs acıbademı bıle gecmıs yanı

lenfosit aşısı üç ay histerokopi istedi. ama pahalı sanırım ben hiç tüp bebek yapmadım sizin bildiğiniz yerler varmı acaba

X