2015 Tüp Bebek Ücretleri!

[QUOTE="egunal, post: 39085395, me:
Malatya Dr.Fethiye Ersan Tüp Bebek ve Genetik Merkezinin şu anki güncel fiyatı tüp bebek 4000 TL+ilaçlar tüp bebekte ilk muayene ücretsiz,muayeneye gelip tüp bebek kararı verilirse ilk muayene ücreti tedaviden düşülüyor,embriyo dondurma 500 TL,genetik labaratuarındada genetik tahliller embriyoyo genetik tanı yapılabiliyor,benim merkezde 1 kızım oldu,arkadaşım tedavide listeden düzeltebilirsiniz arkadaşları daha iyi bilgilendirebiliriz.....

Ankara gazi rapor kendi çıkarıyor raporlu 1700+ilaçlar tahlillerin hepsi ücretsiz raporsuz 3500 galiba bide 122 lira muane ücreti var

Merhaba, Ben ilk tüp bebek denememi ART Osman Develioğlunda 5500 tl oldum. İkinci denemem Jimer Suat Bey de 6500. Transferimin 5.ünü sonuç bekliyorum yine heyecanla.
Görüyorum ki her yerde fiyatlar çok değişik. Kullanılan ilaçların çok değişik göstereceğini sanmıyorum. Olsada dozları süresi farklı olur oda ne kadar etkiler. Allah hepimizi maddi manevi güç versin ...

izmir
ege üniversitesi: (raporlu) dosya ücreti 100 TL opu + transfer 1000 TL dondurma 300 TL
ege üniversitesi: (özel) 2500 TL
symirna tüp bebek merkezi: 5000 TL İMSE OLURSA 5500 TL
irenbe tüp bebek 4500 TL
Tınaztepe hastanesi 5000-5500 TL

paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim...Bursa Medikalpark Hastanesi Tüp bebek tedavi ücreti hk. bilgisi olan var mı? Sgk anlaşmalı olduğunu duydum ama??

Egunal merhaba, sayfanin basindaki tabloyu nasil yaptin? Bi arkadas da hamile kalamama sebebi_embriyo sayisi_transfer trhi_sonuc seklinde form hazirlamak istiyor. Nasil yapildigina iliskin yardimci olabilir misin?

Kızlar bişey sorcam ...Verdiğiniz ücretlere neler dahil? Örneğin ilk muayeneye gittiniz doktora...O gün muayene parası ödeniyor tahminimce.,Ya sonrası? bayandan hormon testi, erkekten spermiyogram istiyorlar sanırsam.Bunlar o paket fiyat dahilinde mi? Sonraki ara kontrol muayenelerine de dahil mi? Rahim filmi extraya yı mı giriyor? vb deli sorular var kafamda:KK22:
Merhaba canım her merkezde farklı ama ben sana memorialden bahsediyim.ön görüşme ücretsiz eğer muayne olursan 250 tl fln di.paket dahilinde olanlarda adetin 2.günü gittiğinde başladiğiniz yumurta takibi ve kan tahlili,opu transfer ilk gebelık tahlili.geriai ücretli

paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim...Bursa Medikalpark Hastanesi Tüp bebek tedavi ücreti hk. bilgisi olan var mı? Sgk anlaşmalı olduğunu duydum ama??
Bursa Medical park hastanesinde tüp bebek bölümü yok, Bursada raporu sadece Uludağ Üniversitesi veriyor..

Bilgi için çok teşekkür ederim poldi...peki Bursa Tüp bebek merkezlerinden güncel ücretini bildiğin başka bir merkez var mı? (Raporsuz)

Bilgi için çok teşekkür ederim poldi...peki Bursa Tüp bebek merkezlerinden güncel ücretini bildiğin başka bir merkez var mı? (Raporsuz)
Geçen ay Jimerle görüştüm 4750 TL + ilaçlar....Şuan Acıbademde yaptırıyorum eski hasta olduğumdan 4950TL+ilaçlar...normalde Acıbadem zamlanmış yanlış bilmiyorsam 5200TL galiba, ama doktor indirim yapabilir..

:nazar:merhaba arkadaşlar, bizde amerikan hastanesinde 2. denememizi yaptırdık birkaç gün önce :) hayırlısıylan bekliyoruz inşallah:nazar:
şubat ayı itibariyle fiyatlara da zam gelmiş..

1.tüp bebek: 6.720.00tl
embriyoların dondurulması ve 1 yıl saklanması:1.465.00tl:emir_bebek:
bilginize...

MERHABALAR HERKESE BENİMDE ÇOCUĞUM OLMUYOR VE TÜP BEBEK MERKEZLERİNİ ARAŞTIRIYORUM 4-5 AYDIR .
ÇOK PAHALI :KK43: VE GARANTİSİ YOK EVLİLİĞİM 3 YILI DOLMADI ONU BEKLEYİP RAPORLA TEDAVİ OLMAK İSTİYORUM.
BİR ARKADAŞIM 20 GÜN ÖNCE TİP BEBEK YAPTIRDI 4.500 TL + 1000 TL KAN TAHLİLİ 3.000 TLDE İLAÇ LAR DEMİŞ. ÖZEL BİR HASTANE 12.500TL İLE HASTANEDEN ÇIKMIŞLAR HERŞEYE PARA İSTİYOLAR DİYOR VE TÜP BEBEĞİ TUTMAMIŞ. :KK43: ALLAHIM BİZİM GİBİ BEBEK HASRETİ ÇEKENLERE MADDİ MANEVİ YARDIM ETSİN

Merhaba canım her merkezde farklı ama ben sana memorialden bahsediyim.ön görüşme ücretsiz eğer muayne olursan 250 tl fln di.paket dahilinde olanlarda adetin 2.günü gittiğinde başladiğiniz yumurta takibi ve kan tahlili,opu transfer ilk gebelık tahlili.geriai ücretli

mrb bende memoriale gitmeyi düşünüyorum. şimdi on görüşmeye gidince elimizde tahlil olsada aynılarını istiyorlarmı? ve yazının sonunu anlamadım ücretli olan ve pakete dahil olmayanlar nedir canım acıklarmısın tekrardan

mrb bende memoriale gitmeyi düşünüyorum. şimdi on görüşmeye gidince elimizde tahlil olsada aynılarını istiyorlarmı? ve yazının sonunu anlamadım ücretli olan ve pakete dahil olmayanlar nedir canım acıklarmısın tekrardan
Adetin 2.gününden itibaren yapılan kan testi ve yumurta takıbı paket dahilinde.ilk gebelik testide dahil sonrası herşey ekstra canım.doktoruna bağlı ne istedikleri benimki genetik testi yaptırdı bide normal kan tahlili bide spermiyogram istedi muhakak orda yapılması gereken 2011 aralıktq yqptırdım ben ama en son geçen ay görüştüğümüzdede bu sekıldeydi

Adetin 2.gününden itibaren yapılan kan testi ve yumurta takıbı paket dahilinde.ilk gebelik testide dahil sonrası herşey ekstra canım.doktoruna bağlı ne istedikleri benimki genetik testi yaptırdı bide normal kan tahlili bide spermiyogram istedi muhakak orda yapılması gereken 2011 aralıktq yqptırdım ben ama en son geçen ay görüştüğümüzdede bu sekıldeydi
Anladim cnm tsk ederim.. peki senin 2011 de yaptirdigin tup bebek nasil soniclandi. Hastanenin hakkinda iyoiseyler okudum hep

X