2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Ben kanguru-sling arasında karar veremiyorum

Pek el becerim yok, slingi takamam.

Kanguru da zararlı diyorlar. Şu kanguruyu çok begeniyorum: ergo baby

Bir fikrin var mı?
Eki Görüntüle 1608335
Duydum canım , bir arkadaşım kullanıyordu bundan, memnundu.İlk zamanlarda wrap sling daha kullanışlı ama , bazı bebekler de hiç sevmiyormuş gerçi.Doğduktan sonra deneyip al,demişlerdi ama ben aldım .

Duydum canım , bir arkadaşım kullanıyordu bundan, memnundu.İlk zamanlarda wrap sling daha kullanışlı ama , bazı bebekler de hiç sevmiyormuş gerçi.Doğduktan sonra deneyip al,demişlerdi ama ben aldım .

Anladım canım, bu kanguru da 4 aylıktan önce kullanılamıyormuş. İnşallah bebişler sever de paramız boşa gitmemiş olur.

herkese merhabalar bende markafoni mothercare indirimden şunları aldım umarım iyi çıkar astronot mont sadece mont olacak şekilde de kullanılıyormuş. arkadaşım çok iyi olduğunu söyledi ona güvenip aldım bende.

Eklentiler

• mot.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 202
  • mot1.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 187
Park yatağımız geldi , kurduk

Bakım Ürünlerimiz

Bu oda atıl durumda duruyor , odanın içinde verilecek eşyalar var.Eşimin kızının odasını buraya taşıyacağız , onun odasını da bebek odası yapacağız daha sonra .Odalar yan yana olduğu için böyle uygun olur diye düşündük.

Battaniye ve tulum

Son düzenleme:
Ooo masallah epeyce yığmışsın
Hepsini iyi gunlerde,saglikla kullanin insallah.. guzel gorunuyor hepsi..
Ben de arastirma icindeyim, Gordugum kadariyla genelde avent urunlerini almissin(emzik,gogus ucu kalkani) yenidogan biberon olarak dr.browns, islak mendil olarak uni baby, bez olarak primayı, pisik kremi icin sudocremi, vucut losyonu olarak da mustelayı tercih etmissin sanirim.
Gogus ucu kremi olarak lansinoh mu?

Avent yenidogan biberon seti, avent sterilazator,mama ısıtıcı, gogus pompasi(elektrikli miydi?)

Dogru mu acaba
Genel de ben de boyle almayi dusunuyorum ama banyo kremlerinde kararsizim hala ;(

Evet canım , hepsi yazdığın gibi. Pompayı elektirikli aldım.
Lansinosh göğüs ucu kremi de aldım , çok iyi diye duymuştum ama kursta ebe çok yağlı , bebek memeyi tutmakta zorlanıyor.Garmastan öneriyoruz,dedi.Ben de almış oldum bir kere :) Emzirmeden önce memenizi silin,dedi bu kremi kullanıyorsanız.
Teşekkürler bu arada canım

Pamuk oglumun besigini kucuk odamiza koyacagiz kizlar ve orda mevcut olan dolabin 2 li bolumunu ona ayirdik yikayip duzenlenenler yavas yavas yerlesiyor bu tabi ki son hali degil ben biraz heyecan yaptim galiba eklemek istedim besiklerimizi de artik sabirsizlikla bekliyorum

Eklentiler

• image.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 365
  • image.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 378
Ben Kayseride yaşıyorum cnm Tıpış Tıpış diye bi mağaza var ordan yatak dahil olmak üzere toplam 4100 tl ye aldik

Güle güle kullanın hepsi çok güzel.dolap içi düzenleyici kutuları nereden aldın?ben de krem yada beyaz istiyorum da bulamadım henüz

Ayy chakra candir ya bende bu sizin aldiginiz yesilin beyazini aldim yazin serin tutacakmis kisin sicak Bi tane de ordan orgu battaniyw aldim o da inanilmaz guzel havlusu filan da yikadikca daha da yumusacik olucak zaten guzel gunlerde kullanin kullanalim hepimiz insallah

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Geçenlerde bir yerde okudum. Herkes bebek tenli olmaya çalışırken neden bebeğinizin tenine birşeyler sürmeye çalışıyorsunuz diye... Aklınızda bulunsun
Bende ocak 2015 annesiyim...
Göğüs ucuna da en iyi şey kendi sütünüzü sürmek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…