2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Grili mi aldınız siz ? Bizimki siyah gri daha cinsiyeti belli olmamıştı aldığımızda , kampanyası vardı hediye çeki veriyordu e bebek eşim almış..
Şimdi sen sorunca dikkat ettim de ben aslında gri sipariş etmiştim ama benimki resmen siyah

Böyle işte. Aslında grisi de çok güzeldi neden öyle gönderdiler ki?

Reactions: GCA
Chicco nun bakim cantasi nasil ,chicco bebek yagi sampuani pisik kremi ,islak mendili iyi mi ,cantasi kaliteli mi alan var mi

Chicco almadim ama birkac sayfa once bir link paylaşmıştım, anneler alip memnun kalmadiklari urunleri yaziyorlar. Chicco bakim cantasi da memnun olunmayan urunlerden biriydi. Canta hakkinda yorum yoktu ama bakim urunlerini begenmemisler. Ben indirimde oldugu icin niveaninkini aldim ama sanirim sebamed ya da uni baby alsam daha mantikli olacakti.

Merhaba Kasim anneleriii....Bende kasim annesi olucam insallah.henuz bebegime kiyafet vs alamadim aminiyosentez sonucumu bekledigim icin.ama oda takimini begendim.kismetse alicam.sizinlede paylasmak istedim.fiyatlari diger magazalara gore daha uygun.ayrica buyuyen besik calisma masasi ozellikleri nedeniyle uzun sure kullanabilir.

Eklentiler

• atlas_bebek_odasi_takimi.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 401
Toplu yükleme yapacağım :) Şimdilik en çok giysimiz var , yavaş yavaş diğerlerini de tamamlayacağız.
Araba,yatak,banyo ve bakım malzemeleri , bebek bezi henüz almadık. Çoğunu kafamda belirledim,indirimleri takip edip almayı planlıyorum onları . Ah bir de şu zamlar gelmeseydi... :)

Tiny Love Ana Kucağı ( 2.el aldık )

Kapı Süsleri ( Havuzlu Han , pelinbebek.com dan )

Hastane Çıkış Seti ( Havuzlu Han )

Havlu Takımı ( Havuzlu Han )

Hepsi coook guzel bayildim canim... iyi gunlerde kullanin... bakim urunlerinde neye karar verdin
Teşekkürler canım , inşallah .

Islak Mendil Uni Baby Yeni Doğan alacağım,Bez Prima Beyaz Seri ,pişik kremi Sudocrem,Şampuan ,sabun,masaj yağı Mustela. Alt değiştirme bezi için Can Baby.Bebek deterjanı olarak da Dalan Roxy Toz Sabun Deterjan varmış ondan kısmetse.
Daha biberon , emzik falan da almadım,kursta ebelere soracağım, alın gerekli denilirse alacağım.
Biberon için aklımda Dr.Brown doğal akış var,gaz yapmıyormuş. Weevell su termometresi var.
Süt sağma pompasını da yine kursta soracağım,bakalım ne diyecekler.
Yatak Kraft ,araba da şimdilik Mamas Papas Armadillo düşünüyorum, çok kolay kapanması hoşuma gitti.İndirimleri takip edeceğim artık.

Canim ne guzel yazmissin Allah razi olsun.. ben de mustela dusunuyordum sabunu dediler sebamed ile bubchen daha iyi dediler onlar arasinda kaldim.. pompayi da yazar misin sorunca

Merabalar.. pompa soranlar olmus eski tecrubelerimi dayanarak medela elektrikliyi tek gecerimlansionahin manueli de guzel ama surekli sut sagmaniz gerekiyorsa sıkıcı oluuor bir sure sonra

Cok guzel ve cok kibarmis oda takimin.. duvar sticker lariyla odayi renkli hale getirebilirsin.. ben de bi kac gundur mobilyalara bakiyorum, buyuyen besik istiyorum ama bizimki ikiz olunca cift yatak olacak.
Fiyati ne kadar?
Iyi gunlerde kullanin insallah..

Son düzenleme:
Havuzluhan a gitmek sart sanirim, cok guzelmis hepsi de..
Tiny love 2.el ne kdra aldiniz? Temiz de duruyor..
Bornoz takimini ne kadara aldiniz ( 4 parca sanirim) internette ayni modeli 45 tl idi

Havuzluhan a gitmek sart sanirim, cok guzelmis hepsi de..
Tiny love 2.el ne kdra aldiniz? Temiz de duruyor..
Bornoz takimini ne kadara aldiniz ( 4 parca sanirim) internette ayni modeli 45 tl idi
Teşekkürler, Tiny Love 200 lira, Havlu takım 30 civarı olması lazım.Birkaç parça bir şey daha vardı, tam hatırlamıyorum. Pazarlıkla nakitte fiyat iniyor

Teşekkürler, Tiny Love 200 lira, Havlu takım 30 civarı olması lazım.Birkaç parça bir şey daha vardı, tam hatırlamıyorum. Pazarlıkla nakitte fiyat iniyor
Havuzluhan da epey guzel sey var sanirim, tavsiye ettigin bi yer var mi?
Ben obur ay giderim artik..
Buarada cicileriniz cok guzelmis, mutlu huzurlu gunlerde eskitsin insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…