2015 Balayı !!!!

Ben antalya da kremlin palace 'a gitmiştim balayına.
tek kelime ile harika bir yer. gerek odalar gerekse hizmet güleryüz harikaydı.
kesinlikle tarihiniz için fiyat almanızı öneririm
benmde kuzenim balayında tercih etmişti bgn konstk dha not aldım nişanlımla görüşcem akşam bu oteleri :)

Ben en sonunda balayına gitmeme kararı alıcam o olucak en sonunda sinir oluyorum bulamadıkça..

Merhaba kızlar konunun yakın takipçisiyim, burda adı geçen her otele bakıyorum mutlaka

Şimdiden dolu dediğiniz otellerin sezondaki kalabalığını düşünemedim, yemek sırası, havlu sırası, içecek sırası falan olmasın o otellerde, en sevmediğim şey
sakin, huzurlu ve rahat bi tatil istiyorum ben şahsen, kalabalık bi otel değil

Bu arada siz de rejim yapıyo musunuz kızlar, malum bikini, mayo giyicez

ben pazrtesi diyetisyene gidiyorumm
aa süper, ne çok ortak yanımız çıktı ben de geçen hafta gittim diyetisyene, diyet ve akşamları da pilates yapıyorum toplam 2 kg verdim, 5 kg daha vericem sen kaç kg vermek istiyosun

aa süper, ne çok ortak yanımız çıktı ben de geçen hafta gittim diyetisyene, diyet ve akşamları da pilates yapıyorum toplam 2 kg verdim, 5 kg daha vericem sen kaç kg vermek istiyosun
dimi yaa walla 56 kiloyum ben 159 falan boyumda ben 45- 46 olmak istyrum ama 10 kilo verebilrmiyim bilmiyrm beden olarak 36- 38 arasıyım şuan göbek ayrı bi dünya oldu en buyuk problemim o oturarak calışıyrm cnkü platese bnde yazıldım haftada iki akşam gidicem cmrtesiden itibaren :)

çok iyi :) benim de 165 boyum, 62 kg ile başladım 59.9 um şu an:)) hedefim 55 :) tek düşündüğüm şey bikini giydiğimde göbek olmaması, benim de göbeğim var... Diyetisyenim 2-3 ayda istediğin kiloya ulaşırsın dedi, sonrasında spora devam edicem ama tabiki

2 akşam yetersiz geldi bana, bence evde kendin yapmaya devam et diğer 3 gün. hemen sıkılaşıyosun sen bile inanamıycaksın sonuca. Ne iş yapıyosun canım sen

muhasebe canım benm btün gün oturuyorum yerimden kalkamıyorum ygunluktan eve gidip kafam kazan gibi oldugundan yprgun hissedyrm bide oyle yatıyom hareket sıfır ondan baya kilo aldım işe başladıgımdan beri

Bende pilates yapmayı düşünüyrum minicik bi göbeğim var kilomdan memnunum ck ugrastım cunku kılo almak ıcın ama bıraz sıkılaşsam fena olmaz :)

Kızlar Limak Lara Deluxe 2014 yılının balayı oteli seçilmiş

kızzzzzlaaarrrrr.. merhaba aynı deertten müzdaribimmm balayı oteli offf.. benim düğünümde 7 haziran düşündüğünüz otel varmı ben thor luxury begendim ama fiyatları nasıl acaba yada giden varmı... acaba nasılmıs ..???
lütfennnn yardımmmm

bi thor luxury aşığı daha :)) internette fiyatalrı henüz belli değil ama burdan bi arkadaş mail atmış 5 gece yaklaşık 3000 TL gibi birşey demişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…