2015 Balayı !!!!

Ağustos canım bizimde sonu gerçi ben ilk zaman ucuza gelir sezon bitiyo diye düşündüydüm ama yüksek sezona giriyomus :KK43:

yok yaa bende aynı yanılgıya düştüm daha doğrusu ümit ettim hani ramazan öncesi işte daha yaz başı falan diye ama yok yani :)

wow topkapı palace 2690 5 gece fiyatı
wow kremlin palace 2590 buda 5 gece
wow bodrum resort 2690 5 gece
spice hotel kara taraf standart oda 2400
silence beach resort 1980 5 gece
Alva Donna Beach Resort Comfort 2210

Alva donna benimde listemde var.. bide paloma pasha var suit odasının balkonu jakuziliymiş ama suit odası cok pahalı en azndan 4 gece için ben vermem o parayı..jakuzili olsun istıyorum odayı yeşiller içinde olsun istıyorum merkeze yakın olsun istıyorum ama cok sey istiyorum sanırım ki bulamıyorum :KK70:

kızlar konuyla ilgim yok belki yardımcı olur.
alva donna benım bı arkadaşımın yıllardır tatil için tercih ettiği otel. cok sevıyor yazayım dedım.
ben balayında kemer psg ye gittim. orasıda güzeldi.

Ben 2015 balayı için Crystal Sunrise Queen Luxury tercih ettim.Deluxe balayı odası 4 gece için 2040 lira ödedik canım.
Cyrstaller dolmus canım sanırım acentada bıze cok metettı fakat ben karar verene kadar baktgmda dolmustu dıye hatrlıyrm.. cok uyguna getrmıssınız bu arada İyi tatıller mutluluklar dılıyorum sımdıden :) bide bişey sorucam jakuzı varmıydı deluxe odasnda?

Cyrstaller dolmus canım sanırım acentada bıze cok metettı fakat ben karar verene kadar baktgmda dolmustu dıye hatrlıyrm.. cok uyguna getrmıssınız bu arada İyi tatıller mutluluklar dılıyorum sımdıden :) bide bişey sorucam jakuzı varmıydı deluxe odasnda?
Var diye biliyorum canım öyle dediler cünkü. Gittikten sonra yorumları yazarım aslında ben Maxx Royal ya da Voyage istiyordum ama cok pahalıya denk geldi. Ücüncü tercihim Crystallerden biri olacaktı cünkü geçen seneden beri araştırıyorum ve bende övgülerini cok duymustum. İnşallah güzel geçer

Var diye biliyorum canım öyle dediler cünkü. Gittikten sonra yorumları yazarım aslında ben Maxx Royal ya da Voyage istiyordum ama cok pahalıya denk geldi. Ücüncü tercihim Crystallerden biri olacaktı cünkü geçen seneden beri araştırıyorum ve bende övgülerini cok duymustum. İnşallah güzel geçer
Maxx royal veya vogue istıyodum bende canım ama cok pahalı oldugu için olmadı bizimde.. arastırym bıdaha crystalleri sizin ne zamandı tarıh olarak canım?

Ben antalya da kremlin palace 'a gitmiştim balayına.
tek kelime ile harika bir yer. gerek odalar gerekse hizmet güleryüz harikaydı.
kesinlikle tarihiniz için fiyat almanızı öneririm

X