2015 Balayı !!!!

Yurtiçi düşünüyorsanız Antalya Topkapı Otel güzel. Yalnız arkadaşa katılıyorum, ne istediğiniz önemli. Bu otel kalabalık, Rus turist nüfusu yüksek, diğerlerine göre kısmen daha eski. Bizim için kalabalık sorun değildi. Yemekleri, mutfağı çok başarılı, kendine özel sahili ve 2 büyük havuzu ve aquaparkı var. Dinlenmek için de sahil kısmı güzel. Ayrıca Kremlin Otel tarafını da gezebiliyorsunuz ama Topkapı daha güzel. İlk odayı beğenmedik, hemen değiştirdiler. Her gün değişik ülke mutfaklarını seçme şansınız var ve bazen sizin masanızı balayı çiftisiniz diye süsleyebiliyorlar :). Yer olarak Kundu'da olduğu için bir otobüsle Antalya merkeze gidip gezme şansınız var. Ortalama oteller içinde güzel bir otel ama daha romantik bir yer olsun derseniz, yada daha lüks araştırmaya devam

kızlar D-HOTEL MARİS e baktınız mı ben bu oteli gördüğümden beri hep aklımda enfessss

Hala bi otel ayarlayamamanın huzursuzlugu.. İzmirde yaşıyorum ben çeşmeden otel bakıcam artık neredeyse nişanlım dalga geciyo kentkart basıp gideriz artık balayına diye :)

Hala bi otel ayarlayamamanın huzursuzlugu.. İzmirde yaşıyorum ben çeşmeden otel bakıcam artık neredeyse nişanlım dalga geciyo kentkart basıp gideriz artık balayına diye :)
Bence bi an önce karar vermelisin yoksa istediğini gibi bir yer bulamayabilirsin

hayırlı olsun canım baktım simdi güzel otel... bizde aldık kurtulduk vogue bodrum.. cok şükür inş. hepimizin istediği gibi olur..
Insallahhh. Voyage ben de bakmistim ama bizim gittigimiz donemde butcemizi asiyodu. Hayirlisi boyleymis:) icimize sindi neyse ki. Insallah hepimiz cok guzel tatiller geciririz :)

canım balayı için ayırdığın bütçe nedir?
bende geç aldım balayı mı, gideceğimiz yeri sana önerebilirim.. Hem fiyatları iyi hemde okuduğum yorumlar güzel

bana fikir verir misiniz
rubi platinium ile crystal sunrise arasında kaldım
karar veremiyorummm

Biz Eylül 2015 te Quuen Elizabeth Spa Hotel'e gittik, Kemerde idi, havuzuna bayılmıştık, odamızda çok güzeldi.

Ancak Antalyada tekne turları iğrenç bence, bu sene Marmaris'e gittik, resmen dönmek istemedik, tekne turları harika idi, koylar ve denizi muhteşem. Gidecekseniz Marmarisi tercih edin.

bilgilerinz baya faydalı oldu kızlar teşekürler.bu arada biz de bugun otele karar verip alıcaz ıns bırz gec oldu ama ancak napalım :) 8 9 agustostada beni düğünm var inş. :) dilerim herkesin balayı çoooook güzel geçer.

geç olsun güç olmasın :) ben şimdi balayı valizimi dolduruyorum bikinilerimi aldım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…