2015 Balayı !!!!

Sizlere tavsiye vereyim mi? Alanya da Sentido Gold Island. Tek kelimeyle mükemmel. Denizi harika. Yabancı turist ve genç balayı çiftleri ağırlıklı bir otel. Tekrar tekrar gidilebilecek nitelikte. Yemekleri inanılmaz lezzetli. Akşamları çok güzel gösteriler de oluyor.

hayır canım ultra her şey dahil, sen hangi siteden baktın

Ets den baktım canım, hizmet saatilerine odaklandım direk, ağaşıda açıklamalarda, bir çok seçenek olduğu yazıyo sonradan gördüm.. fiyatları nasıl peki pahalı diye konuşulmuştu sanki thor.

Ets den baktım canım, hizmet saatilerine odaklandım direk, ağaşıda açıklamalarda, bir çok seçenek olduğu yazıyo sonradan gördüm.. fiyatları nasıl peki pahalı diye konuşulmuştu sanki thor.
yok canım o doğru bilgi değil. ben kendi sitesinden baktım IATI uluaslararası bi tur şirketiyle anlaşmışlar balayı indirimiyle birlikte Ultra HD 5 gece 3400 tl. Ama kaliteli iyi bi oteller zaten hep o fiyatlarda Voyage, Sianji, Delphin otelleri gibi... Bi de Rubi Platinium u beğenmiştim fiyat da iyi 3000 tl ama kredi kartına vade farksız taksit yapmıyor o yüzden eledim.

Ben kriterlerime şunu da ekledim; sahile yiyecek içecek servisi yapılması. Mesela Delphin otellerinde bu çok yerleşmiş güzel bi hizmet hatta bir elemanın da tek görevi havuz kenarında güneş gözlüğü camı silmekmiş:) Delphin de Thorla aynı fiyatlarda o yüzden Thor diyorum ben hala, çünkü Delphin odaları Thor gibi luxury değil... Hayatımızda kaç kere balayına gidicez ki

yok canım o doğru bilgi değil. ben kendi sitesinden baktım IATI uluaslararası bi tur şirketiyle anlaşmışlar balayı indirimiyle birlikte Ultra HD 5 gece 3400 tl. Ama kaliteli iyi bi oteller zaten hep o fiyatlarda Voyage, Sianji, Delphin otelleri gibi... Bi de Rubi Platinium u beğenmiştim fiyat da iyi 3000 tl ama kredi kartına vade farksız taksit yapmıyor o yüzden eledim.

anladım canım, o zaman süpermiş.. sende bi an önce kurtulursun balayı endişesinden umarım, bende sianjiyle jiva arasında kalmıştım ya jivayı tercih ettim, bakalım nasıl geçecek.. :KK64:

anladım canım, o zaman süpermiş.. sende bi an önce kurtulursun balayı endişesinden umarım, bende sianjiyle jiva arasında kalmıştım ya jivayı tercih ettim, bakalım nasıl geçecek.. :KK64:
peki siz ödemeyi nasıl yapıyosunuz nişanlın mı ödüyo birlikte mi ödiyceksiniz

Xanadu otellerine ee balükmanızı öneririm. Hem xanadu belek hem dexanadu ısland muhteşem oteller. Voyagelar halt etmiş yanında.

peki siz ödemeyi nasıl yapıyosunuz nişanlın mı ödüyo birlikte mi ödiyceksiniz

nişanlım ödüyo, kredi kartına 6 taksit yapmışlar.. ben o gün yanında olamadım rahatsızdım kendisi gitti halletti, ama gitsem bile o ödeyecekti :), 6 gece, uçak biletleri, havaalanından transfer otel vs. herşey içinde 3550 tl ödemiş..

nişanlım ödüyo, kredi kartına 6 taksit yapmışlar.. ben o gün yanında olamadım rahatsızdım kendisi gitti halletti, ama gitsem bile o ödeyecekti :), 6 gece, uçak biletleri, havaalanından transfer otel vs. herşey içinde 3550 tl ödemiş..
bu arada nişan tepsine baktım da sen de Şirvan Hn. dan yaptırmışsın galiba :)) Hatta görmüştüm bu tepsiyi Mavi bi nişanlık giymiştin galiba

bu arada nişan tepsine baktım da sen de Şirvan Hn. dan yaptırmışsın galiba :)) Hatta görmüştüm bu tepsiyi Mavi bi nişanlık giymiştin galiba

evet Şirvan Hnm yaptı ama mavi nişanlık giyen ben değilim, beni sarı seven gelin olarak tanıttı :) siyah bi elbise giymiştim, 4'lü bi foto paylaşmıştım..

ya inanamıyorum yılbasından önce thor 1800 dü nasıl fiyatları bu kadar arttırdı.. suan soktayım biz görüştük ucak biletleri dahil 2400 demişlerdi thorun kendi sitesinde .. salak kafam ets ye gelmesini bekledmmmm aglamak istiyorummmmm...

Biz de son karar adam eve ye karar verdik bugün alacaz inşş☺️☺️ yarın etken rezervasyonun son günüymüş çünkü

ya inanamıyorum yılbasından önce thor 1800 dü nasıl fiyatları bu kadar arttırdı.. suan soktayım biz görüştük ucak biletleri dahil 2400 demişlerdi thorun kendi sitesinde .. salak kafam ets ye gelmesini bekledmmmm aglamak istiyorummmmm...
ben de ets yi bekliyorum üzülme, ets de daha uygun olacaktır ama uçak biletleri dahil 2400 çok iyiymiş gerçekten sizin hangi ay bizim hiçbir zaman bu kadar uygun bi fiyat çıkmadı

ben de ets yi bekliyorum üzülme, ets de daha uygun olacaktır ama uçak biletleri dahil 2400 çok iyiymiş gerçekten sizin hangi ay bizim hiçbir zaman bu kadar uygun bi fiyat çıkmadı
haziran canım ama simdi cok ucmus ya yılbasından sonra ucmus yani
ets ye vericekmiymiş ki otel.. senin tarih ne

Aranızda yeşil pasaport ve ya schengen vizesi olanlar varsa onlara da, Yunanistan'ı önerebilirim. Yine Yunanistanda da yaptığım detaylı tatil için isteyenler olursa özelden blogumun linkini gönderebilirim. :) Fiyat olarak da Türkiye de gideceğiniz fiyatlara denk geliyor.
ben yunanistanda olabilir diye düşünüyorum yardımcı olurmusunuz:KK70:

X