2015 Balayı !!!!

1 mayis itibariyle yenilenen odalari var, ve biz rezervemizi yaptirdik, 21-27 eylul tarihleri icin.. 89 puani var ve %10 filan olumsuz yorum var.. umarim guzel gecer, ben krtuldum darisi basiniza kizlar..

Rubi Platinium Otel çok hoşuma gitti, içime sindi ama vade farksız taksit yok kızlar

bana hiçbir fark yok gibi geldi?
Sevindim boyle dusunmene ets ile gorustuk onlarda oyle dedi biri bodrum biri fethiye oteller ayni sayilir dedi, bnde ikisi arasinda kalmistim jivada bi gece fazla kalip daha uyguna gelince orayi tercih ettik,bu arada rubiyede baktim cok guzel bi otele benziyo ama biraz pahali sanki..

Balayı planlarım ve kafa karısikliklarimi anlatiyorum bi bakin isterseniz :) istanbullukokosh.blogspot.com.tr gorusmek uzere

bana da aksine uygun gibi geldi çünkü otellerde kullanılan markalar da çok önemli yorumlardan okuduğum kadarıyla hep 1. sınıf kalite kullanıyolarlar. sen kurtuldun darısı başımıza

Merhabalarr Amara Island Bodrum Elite hakkında bilgisi olan var mı? Güvercinlik bölgesinde ki otellerden birisi. O bölgenin denizi nasıldır ? Bileniniz varsa yardımcı olabilir misinizzzz ? Şididen teşekkürlerr..

Merhabalarr Amara Island Bodrum Elite hakkında bilgisi olan var mı? Güvercinlik bölgesinde ki otellerden birisi. O bölgenin denizi nasıldır ? Bileniniz varsa yardımcı olabilir misinizzzz ? Şididen teşekkürlerr..

tripadvisor.com dan baktın mı, ordaki yorumların hepsi gerçek ve güvenilir

Merhaba kızlar;bende bir 2015 geliniyim ve uzun kafa karışıklıkları sonunda balayı otelimize karar werdik . Başta düğün stresinden çok yorgun olucaz,kafa dinlemelik biyer olsun,başbaşayız sıkılmayız diyerek başladık sonradan aslında 1 hafta uzun bi süre belki sıkılırız bikaç aktiivite de olsun derken baktık istekler gittikçe artıyo en sonunda Voyage Torbada karar kıldık çok şükür Umarım sizde çok zorlanmadan istediğiniz balayı otelinize karar werirsiniz

Hayırlı olsun canım, darısı başımıza inşş

tripadvisor.com dan baktın mı, ordaki yorumların hepsi gerçek ve güvenilir
Evvet baktım ama otel hakkında sadece 62 tane yorum vardı ve başka herhangi bir sitede de otel ile ilgili bir yorum okuyamadım . O yüzden bir sormak istedim. Cevabınız için çok teşekkürlerrr .

Şimdiden hayırlısı olsun bence çok güzel bir otel şeçimi yapmışsınız . Bizde orayı düşünmüştük fakat Ets, tatilsepeti,jolly gibi firmalarda fiyatlandırma göremedik hatta otele mail attım biz 3 günlük bir balayı düşünüyorduk fakat 3 gün kalım olmuyor 3 gün için fiyatlandırma yapamıyoruz dediler. Siz otel ile görüşüp mü tuttunuz , yardımcı olursanız çok sevinirim .

Canım biz yer ayırtalı 3 hafta kadar oldu acaba siz daha öncemi bakmıştınız?ben önce etsde erken rezervasyon otelleri arasında görmüştüm ordan ağustos için fiyatlara baktım daha sonra nişanlım oteli arayıp bilgi aldı onlarda aynı fiyatı werip etsye yönlendirdiler bizi.bu şekilde ayırttık odamızı

Biz geçen hafta baktık canım ama bulamadık fiyatlandırma. Şimdi baktım Ets ye orada varmış fakat dediğim gibi 3 gecelik fiyatlandırma orada da yok. Neyse artık :) Cevapların için çok teşekürlerr. Size şimdiden mutluluklar , İyi eğlencelerrr..

Kızlar THOR da karar kıldım ben. Başka nereye bakarsam bakayım içime sinmiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…