2015 Balayı !!!!

april1109

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
1.291
1.442
33
Kızlarr balayına giden gitmeyi düşünen balayına uygun otel bileenn yardımcı olursanz sevinirim

merhabalarr benım duugunum de 19.05.2015 nasıpse bend otel bakıyorum suan da kuzenımın tavsıyesı ıle bı otele bakıyoruz henuz karar vermıs degılım ama begendıgım seceneklerımın arasında olacak olan bı otel var suan da sana da belırtmek ıstedım belkı hosuna gıder CLUB GRAND SİDE otel :) sende tavsıyelerını yazarsın :)

merhabalarr benım duugunum de 19.05.2015 nasıpse bend otel bakıyorum suan da kuzenımın tavsıyesı ıle bı otele bakıyoruz henuz karar vermıs degılım ama begendıgım seceneklerımın arasında olacak olan bı otel var suan da sana da belırtmek ıstedım belkı hosuna gıder CLUB GRAND SİDE otel :) sende tavsıyelerını yazarsın :)
günaydnnn merhaba canım cok sağol hemn arastrp bakıyorum :) bnde dikktiimi ceken bi yer oldumu yazarm hemen:)

ben de thor luxury oteline bakıyorum canım, Bodrum'da, jakuzili balayı odaları var ve en önemlisi 16 yaş altında misafir kabul etmiyor... :cool: Yani çocuk gürültüsü, çocuk animasyonları falan yok, rahat sakin... Henüz erken rez. fiyatları açıklanmadı, sabırsızlıkla bekliyorum :KK73:

Benim düğünümde Temmuz'da :)

Bence kriterlerinizi belirleyin öncelikle çünkü o kadar çok otel var ki... Mesela benim kriterlerim:

1- Deluxe olması:KK51:
2- Otelin 2-3 yaşında olması (bazı oteller çook eski, ve havluları vs. de eski oluyor)
3- Yetişkin oteli olması (16 yaş altı kabul etmemesi -yoksa geceleri çocuk animasyonları yüzünden kafamız şişebilir-):KK31:
4- Balayı konsepti güzel olması (pasta, çiçekle karşılanma gibi) :KK47:
5- Kalabalık olmamalı (sıra beklememeliyim içecek veya yemek almak için, veya şezlongta yer kapabilmek için erkenden uyanmamalıyım):KK39:

Şu an benim kriterlerime en çok uyan Thor Luxury Otel var, fiyatları da umarım uygundur; hala açıklanmadı :oops:

Sizin kriterleriniz ne kızlar, birbirimize akıl verebiliriz :KK54:

Bence kriterlerinizi belirleyin öncelikle çünkü o kadar çok otel var ki... Mesela benim kriterlerim:

2- Otelin 2-3 yaşında olması (bazı oteller çook eski, ve havluları vs. de eski oluyor)
3- Yetişkin oteli olması (16 yaş altı kabul etmemesi -yoksa geceleri çocuk animasyonları yüzünden kafamız şişebilir-):KK31:
5- Kalabalık olmamalı (sıra beklememeliyim içecek veya yemek almak için, veya şezlongta yer kapabilmek için erkenden uyanmamalıyım):KK39:

Şu an benim kriterlerime en çok uyan Thor Luxury Otel var, fiyatları da umarım uygundur; hala açıklanmadı :oops:

MErhaba canımm Gizem bn önceliklee hoşgeldin aramıza :) ben fiyat aldım tavsiyen üzerine 1305 Euro fiyat verdiler 5 gece için biraz fazla geldi bana :KK43:

MErhaba canımm Gizem bn önceliklee hoşgeldin aramıza :) ben fiyat aldım tavsiyen üzerine 1305 Euro fiyat verdiler 5 gece için biraz fazla geldi bana :KK43:
Merhaba Gizem, hangi ay için fiyat aldın canım? Ben de aradım haftaya netleşecekmiş tr fiyatları, belki turlarla daha uygun olur

Hoşbuldum, çok güzel bi topic olmuş burası tam benlik :KK37:

Balayı indirimi yok mudur acaba %10 o_O Balayı olacağını söyledin mi

bu kriterlere kesinlikle katılıyorum canım yaa özellikle balaya konsepti çok ilgimi çekiyor sonuçta 1 kez olacak bir şey ve özel olmalı diye düşünüyorum. yetişkin oteli olması konusunda çok çokkkk hemfikirim seninle. bizde kısmetse 12 haziranda evleniyoruz balayına 1-2 gün sonra çıkmayı planlıyoruz kemer belek tarafları baktık uçuk fiyatlar ama bakalım taksit falan yaptıracağız.

Kızlar bende 2015 yazında ewleniyorum. Antalya da bi otel düşünüyorum fakat benimde ayırabileceğim 2.500 ciwarı bi bütçe Önereceğiniz yerler war mı ?

bu kriterlere kesinlikle katılıyorum canım yaa özellikle balaya konsepti çok ilgimi çekiyor sonuçta 1 kez olacak bir şey ve özel olmalı diye düşünüyorum. yetişkin oteli olması konusunda çok çokkkk hemfikirim seninle. bizde kısmetse 12 haziranda evleniyoruz balayına 1-2 gün sonra çıkmayı planlıyoruz kemer belek tarafları baktık uçuk fiyatlar ama bakalım taksit falan yaptıracağız.
o zaman birlikte araştıralım, birbirimize haber verelim olur mu bulduğumuz otelleri ve fiyatlarını o_O

Sen Thor Hotel i sevdin mi canım, şu an için hala favorim o :KK37:

evet evet o da güzel canım fiyatları nasıl olacak acep bütçeyi aşmazsa düşünülebilir
haftaya açıklanacakmış bakalım :KK23: Bi arkadaşım da Spice Hotel e karar vermiş balayı için, fiyatı gayet uygun bakabilirsin

X