2015 Balayı !!!!

Merhaba kızlar.. Maxx Royal i araştırın derim. Ben oraya bayıldım ama çok pahalı geldiği için karar veremiyorum. Hem balayı konsepti hem odaları çok güzel..

2012'de gittiğim Sueno Otel Side'nin göl evlerini öneririm. web sitemde ve blogumda da, detaylı bir şekilde bilgi verdim fotoğraflarla birlikte, site kuralları açısından link veremiyorum ama merak edenler olursa, özel mesajla link gönderebilirim.
Hepinize sonsuz mutluluklar dilerim.

bende wowlara bakıyordum şimdiii önerdiklerinizede bakyorum hemn yaa cok teskkrler yazan bilgi veren herkes cok sağolsun cidden hc tecrubesi olmaynca insan suda cıkmş balık gibi oluyo

Merhaba kızlar.. Maxx Royal i araştırın derim. Ben oraya bayıldım ama çok pahalı geldiği için karar veremiyorum. Hem balayı konsepti hem odaları çok güzel..

orası süper ama çok pahalı maalesef o kadar veremeyiz diye düşünüyorum :KK43:

bende wowlara bakıyordum şimdiii önerdiklerinizede bakyorum hemn yaa cok teskkrler yazan bilgi veren herkes cok sağolsun cidden hc tecrubesi olmaynca insan suda cıkmş balık gibi oluyo

ne demek canım sonuçta bizde aynı şekildeyiz çoğumuzun istekleri aynı yönde inşallah hepimizin içine siner. yalnız ben katzenin önerdiği thor luxury ile ciddi düşünüyorum sanırım :) sadece fiyat bilgisi bekliorm bütçemizi aşmazsa orası olcak gibi gibi :)

Aranızda yeşil pasaport ve ya schengen vizesi olanlar varsa onlara da, Yunanistan'ı önerebilirim. Yine Yunanistanda da yaptığım detaylı tatil için isteyenler olursa özelden blogumun linkini gönderebilirim. :) Fiyat olarak da Türkiye de gideceğiniz fiyatlara denk geliyor.

Sen Thor Hotel i sevdin mi canım, şu an için hala favorim o :KK37:
Öncelikle Thor Luxury Hotel & Spa Bodrum’dan iyi günler dileriz.

İstemiş olduğunuz tarihlere ait fiyatlar aşağıdaki gibidir.

17 Ağustos 2014 - 22 Ağustos 2014

Superior Jakuzi Oda / Ultra Herşey Dahil / 2 kişi Gecelik Oda fiyatı 290 €

5 gecelik Toplam Fiyat : 1,450€ %10 balayı indirimi ile 1,305 €

Verilen Fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.

canım bana mail atmış bak fiyatlar böyle

Aranızda yeşil pasaport ve ya schengen vizesi olanlar varsa onlara da, Yunanistan'ı önerebilirim. Yine Yunanistanda da yaptığım detaylı tatil için isteyenler olursa özelden blogumun linkini gönderebilirim. :) Fiyat olarak da Türkiye de gideceğiniz fiyatlara denk geliyor.
alayım ben blog adresinizi bi nceliyeyim :)

ooo bizi aşar :KK14:

Aynı şeyin araştırmasındayım günlerdir hatta haftalardır :) İnsanın içine hiç bi otel sinmezmi ya.. bulamıyorum dogru duzgun otel bulduklarımda aşırı pahalı cıkıyo..

Şimdi inceledim bende bu oteli canım ama ets de vardı sanırım fıyat bılgısı yada yanlıs hatırlıyorum dunya kadar otel baktım karıstırmıs olabılırım :)

ben sürekli otelleri arayıp mail atmalarını istyrom ama 2600 den asağı yok gercektn gidebilcek kaliteli otel için

Evet burdan önerilerde bulunup yardımcı olalım birbirimize bence.. yoksa bu işin içinden ben kendi başıma çıkamıcam.

Şimdi inceledim bende bu oteli canım ama ets de vardı sanırım fıyat bılgısı yada yanlıs hatırlıyorum dunya kadar otel baktım karıstırmıs olabılırım :)
etsde var ama etsde ilk cıkan fiyatla agustos yani yaz sezon fiyatları farklı bnde öyle bi hevesle baktım ama 170 gösteriyo sezonda 350 falan genel konusuyorum tabi bn bu otel için değil :)

ben sürekli otelleri arayıp mail atmalarını istyrom ama 2600 den asağı yok gercektn gidebilcek kaliteli otel için
Ne kadar bi bütçe ayırdınız canım siz? bide tarih olarak ne zaman tarihlerdede fiyat oynuyo.. vogue bodruma bayıldım bende yoktu fıyat bılgısı aradım yuksek sezonda tarıhınız dedı 1 hafta sonrasına baıp hesapladıklarında dırek 1000 tl oynadı fiyatta

Ne kadar bi bütçe ayırdınız canım siz? bide tarih olarak ne zaman tarihlerdede fiyat oynuyo.. vogue bodruma bayıldım bende yoktu fıyat bılgısı aradım yuksek sezonda tarıhınız dedı 1 hafta sonrasına baıp hesapladıklarında dırek 1000 tl oynadı fiyatta
benm tam sezon ya 17 agustos 22 agustos arası sizin ne zaman canım ben taş çatlasın 2500 diyorum nişanlım 3000 i gözden cıkartıyo ama ben cıkartamıyrm walla :KK70:

sizin tarih neydi canım? bir de dediğin durum var tabi bizim haziran tam pahalı sezonlardan biri maalesef :KK43:

orası süper ama çok pahalı maalesef o kadar veremeyiz diye düşünüyorum :KK43:

ne demek canım sonuçta bizde aynı şekildeyiz çoğumuzun istekleri aynı yönde inşallah hepimizin içine siner. yalnız ben katzenin önerdiği thor luxury ile ciddi düşünüyorum sanırım :) sadece fiyat bilgisi bekliorm bütçemizi aşmazsa orası olcak gibi gibi :)

Evet fiyat sordurduk biz de 4 gece için 7bin civarı bir fiyat dediler. Ben de ağlayarak vazgeçmeyi düşünüyorum :) :)

benm tam sezon ya 17 agustos 22 agustos arası sizin ne zaman canım ben taş çatlasın 2500 diyorum nişanlım 3000 i gözden cıkartıyo ama ben cıkartamıyrm walla :KK70:
Bide 2500le başladık ben aar veremedikçe nişanlım limit düşürüyo :KK70: bizde 26-30 ağustos dyoruz canım..

X