2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar çatlak oluştu mu sizde? Benim göğüslerim felaket çatladı.
Canım göğüslerimin kenarlarini kakao yağı ile masaj yaptim ben catlagim olmadı sadece göğüs Uçlarim çatladı benim ona da Tereyaği sürdüm 2 günde eski haline döndü çok iyi geliyor göğüs ucu çatlağına tereyağı. Ben sürekli sürcem doğumdan sonra daha kötü olmaması için

Slm.kizlar.bugun hastaneye odami.ayarlamaya gittim.hemsirelere ne getirmem.gerek.diye sordum 3 takim.hastane cikisi bez islak.mendil mama ve biberon istediler...mama almamistim alanlar yada daha once kullananlar varmi hangisini.alcam
yeni doğan bebeklere mamamı veriyorlarmış bunu bilmiyodum.

Çok yanlış düşünüyosun canım öyle şey olur mu kimse kimseyi dışlamiyor burda öyle birşey söz konusu bile olamaz. Bu saatlerde daha kimse girmiyor daha sonra elbette sana da yazılırdı. Kimsenin düşüncesi askıda kalmıyor burda çok üzüldüm böyle düşünmene. Bazen bildirim bile gelmediği oluyor ben mesela senin ilk mesajını yeni gördüm çok da güzel yazmışsin öneri de bulunmussun teşekkür ederim sana da hayırlı doğumlar

yeni doğan bebeklere mamamı veriyorlarmış bunu bilmiyodum.
Yok canım hepsine değil annenim sütü gelmiyorsa veriyorlar ya da diyelim ki sezeryan ile doğum yaptin ve genel anestezi oldun sen ayilana kadar çocuk aç kalmasin diye mama veriyorlarmiş. Ben mama almadim henüz almayi da pek düşünmüyorum aslında

Ben çok sık bakamadığım için birkaç gündür göremedim canım.ama o konuda haklısın bende yazmıştım birkaç şey cevap yazan yoktu sanırım bazen bencillik oluyor.Anca yazılanların altına yazıp sorduğumda cevap alıyorum o da birkaç kişiden.Kusura bakma canım.ne yazmıştın?

Canim olur mu ogle sey ask olsun burada herkeze yer var emin ol gorulmemis olabilir tatlim ya :/

Anladım canım inşallah mamaya gerek kalmaz ama yinede hayırlısı neyse o olsun bebeişlerimiz için.

Gunaydin tatliskolar nasilsiniz?
yarin gidicez doktora asiri sabirsizim bugun belim ve kasigim agriyor sanki sokulecekmisim gibi
Bu arada okadar sayfalari geci cekip okumama ragmen gozden kacan yazilar oldu ise ozur dilerim burada buyuk arkadasliklar kurmak icin variz bilgilerimizi paylasmak icin variz..

Günaydın turta :) inşallah güzel haberler yazarsın yarın buraya ben senden daha merakliyim eylül için

Günaydın canım,inşallah güzel haberler verirsin yarın.Benimde dünden beri pek ağrım yok maşallah:) inşallah bugünde rahat geçer bakalım.Bizde yarın doğum yapacağım hastaneye gideceğiz.burda önceden gidip kayıt yaptırıyorsun.

Gunaydin canim benim cok sabirsizim ne diycek doktor eylülum kac kilo oldu cook sabirsizim yazarim tabi birtanem
Aynen kilosunu da yaz bize bende bizim oğlanın kilosunu çok merak ediyorum yaa eşim süt ve yoğurt yetiştirmiyor bana bakalim bu kadar yemeye bizimki kilo aldi mi 1 hafta var daha kontrole zaman geçmiyor hiç

öyle şey olurmu.zaten topik değiştiği için bazı arkadaşlar diğer tarafta hiç aktif olayan arkadaşlardı yani burada herkez yeni sayılır lütfen böyle düşünme inan gözden kaçmıştır hem ne kadar çok arkadaş o kadar çok tecrübe demek

Vücudunu kaşirsan tirnaklarinla kaşımamaya çalış cimcikler gibi yap küçük küçük
Canım çatlak dışında da kaşınıyor heryer. Görünürde hiçbişey yok kanatıncaya kadar kaşıyorum. Bişey mi dokundu acaba ödemimde arttı bir anda şiştim. Sıcağında payı var die düşünüyorum

Ay ne guzel canim bizde ogle bisi yok sende guzel haberlerle yaz kuzum ozaman bak beklior olucam ona gore
dun cok hafifti bugun biraz daha hissedilir vaziyette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…