2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kizlar bugun kontrol de nst de sancim 100 du en yuksek deger cihaza gore akciger gelişimi icin igne yedim ve iki serum hap aldim var mi bunlari yasayan kac hafta idare eder dualarinizi bekliyorum şuan da hastanedeyim inşallah hersey normale doner :KK43:
İnşallah canım. Relax olmaya çalış korkma. Geçici olabilir. Bebişin doğsa da bişey olmaz Allahın izniyle n

İnşallah canım. Relax olmaya çalış korkma. Geçici olabilir. Bebişin doğsa da bişey olmaz Allahın izniyle n
İnsallah Allahin izniyle hepimiz saglikli bir sekilde kavusuruz yavrularimiza ben hafif agri hissediyorum aslinda doktor ne kadar duzenli agrilar acilma var desede saka gibi geliyor bu durum insallah biraz daha durur da sorun cikmaz

İnsallah Allahin izniyle hepimiz saglikli bir sekilde kavusuruz yavrularimiza ben hafif agri hissediyorum aslinda doktor ne kadar duzenli agrilar acilma var desede saka gibi geliyor bu durum insallah biraz daha durur da sorun cikmaz
Korkma canım en azından kontrol altındasın ve bebeğin 34 haftayı bitirdi şükür. İnşallah geçici bir durumdur öyle olmasa bile 34 haftalık bebiş çok küvözde kalmaz Allahın izniyle. Ama korkma hemen doğacak diye bişey yok sancı var diye.

Selam canim ay sanki ben dogurucam gibi heyecan yaptim valla senin az kaldi baya topigimizin ilk annesi sen olucaksin :KK66:
mama mi istediler enteresan valla ben markadan pek anlamam iyiki sormussun ne getirmemiz lazim die
Sutum.gelmesse diye istoyolarmis.cnm...sanirim.ben olcam.ilk hayirlisiyla.bunarsda hasta bezinolarak can bebe mi aldiniz

Slm.kizlar.bugun hastaneye odami.ayarlamaya gittim.hemsirelere ne getirmem.gerek.diye sordum 3 takim.hastane cikisi bez islak.mendil mama ve biberon istediler...mama almamistim alanlar yada daha once kullananlar varmi hangisini.alcam
MAMA NİÇİN 3 TAKIM HASTANE ÇIKIŞI FAZLA DEĞİLMİ

Günaydın kızlar mamayı bizde koyduk hastane cantamizin icine istiyolarmis yani bebisler sarilik felan olmasin diye Allah korusun her ihtimale karsi yani olur da sütünüz ilk bikac gün gelmez ya da az gelir ac kalmasinlar diye buarada bende aptamil 1 numara aldim en cok onu öneriyolar himm unutmadan bizden göbek bakim setide istediler yani orda pansuman yapmak icin eczaneden aldik icinde solüsyon ve mendilleri var hani sizde hastaneye götürmeseniz bile evde bulunsun mutlaka göbegin daha hizli düsmesine ve steril kalmasina yardmci oluyo ayrica kiyafet olarak 3 olmasa da iki takim bulunsun yaninizda sonucta birini dogumda verceksiniz ki bebekleri artik pek yikamiyolar o sekilde silinip giydirilecek ikincisini de hastaneden cikarken giydirirsiniz :KK66:

Kendinizden baska araniza kimseyi kabul etmiyorsunuz görünüse bakilirsa mesajima cevap bulup sohbet etmek imkansiz sanirim sizlerle her sabah kalktigimda ilk takip ettigim yazdiklarniz oluyordu halbuki simdi bakiyorumda mesajimi geri silmek icin bulamadim öyle buton yok sonucta kimseye rahatsizlik vermek istemem gerci zaten yok gibi davraniyorsunuz ben sadece yardimci olmak istemistim herneyse hepinize hayirli dogumlar

X