2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar çatı muaynesi normal doğum yapacak olanlara mı yapılıyor? Ben sezeryan istiyorum doktorum bana hemen gün verdi muayeneden bahsetmedi.
Evet canım eğer normal düşünüyorsan 37.haftada yapıyor ona göre bekliyor bizde kısmetse 2 hafta sonra gidicez muayene olucaz ve beklicez hayırlısıyla

Canım bnmde geçen sene bi kaybım oldu. Onun üstüne genetik araştrmaya gitiştik. Doğumdan önce değil lohusalıkta da kullancakmışım
Çok geçmiş olsun cnm ben de lohusalıkta kullanacam. Şimdi gebelik süresince kullanmadın mı cnm sen? Sadece lohusalıkta mı kullanacan? Anlamadım sanırım.

Evet canım eğer normal düşünüyorsan 37.haftada yapıyor ona göre bekliyor bizde kısmetse 2 hafta sonra gidicez muayene olucaz ve beklicez hayırlısıyla
Herşey sağlıkla istediğin gibi olsun cnm. Öyleyse bana çatı muaynesi yapılmayacak demektir. Günümüz aynıymış bu arada :) tabi sezeryan olacağım için 10 ağustos gün verildi. Canım en son ne zmn gittin doktora bebişinin kilosu boyu ne kadardı?

Merhabalar anneler öncelikle bu güzel Kadir gecemiz mübarek olsun, Rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin inş. Ben de 33 . Haftamdayım. 2 gündür bebeğimin hareketleri azaldı gibi, sanki daha çok gerinme, dayanma gibi hareketler yapıyor gibi. Bazen de sağ tarafa öyle bi toplanıyor ki, o taraf acayip bi şekilde şişiveriyor. Sizlerde de böyle olan var mı? Bu arada benIm kızım baştan beri aman aman hareketli bi bebek değil, sakin hareketleri vardı.

Amin canım inşallah :)
olur ögle bazen benim kızda az hareket ediyor bazen okadar hareketli eşim dio ne oldu bu kıza böyle ordan oraya atıo kendini bir sagım şişip bir solum :)
ruh hallerine kalmış bişii endişe etme yani

cnm benimde aynı bebeğim bir hafta geriden geliyor genetik de olabilir dedi ben de çok zayıfım senin gibi minyon olacaktır belki dedi ama benimde çok moralim bozuldu düzene girer mi acaba çok merak ediyorum
bende minyonum banada gentiğinde var zayıf doğurursun dedi ama insan yinede tedirgin oluyor sen kaç haftalıksın

Çok geçmiş olsun cnm ben de lohusalıkta kullanacam. Şimdi gebelik süresince kullanmadın mı cnm sen? Sadece lohusalıkta mı kullanacan? Anlamadım sanırım.
Kullandım tatlım haşa da kullanıyorum. Doğumdan sonra 2 ay daha kıllancaz dedi doktor

yeni geldik kontrolden iyiymisiz Allaha sukur!idrardan sonra istemsiz tekrar oluyor cana sargetmeden dedim hersey normal dedi!pazartesiye randevu verdi:)

İyi oldugunuza Sevindim tatlım o istemsizce kacırma bendede var ve günde kaç defa çamaşır degiştirdiğimi bilmiorum.
günlük ped koysam mikrop kaparım die endişeliyim bazen pecete koyuyorum bakalım :)

Slm.kizlar.bugun hastaneye odami.ayarlamaya gittim.hemsirelere ne getirmem.gerek.diye sordum 3 takim.hastane cikisi bez islak.mendil mama ve biberon istediler...mama almamistim alanlar yada daha once kullananlar varmi hangisini.alcam

Slm.kizlar.bugun hastaneye odami.ayarlamaya gittim.hemsirelere ne getirmem.gerek.diye sordum 3 takim.hastane cikisi bez islak.mendil mama ve biberon istediler...mama almamistim alanlar yada daha once kullananlar varmi hangisini.alcam

Selam canim ay sanki ben dogurucam gibi heyecan yaptim valla senin az kaldi baya topigimizin ilk annesi sen olucaksin
mama mi istediler enteresan valla ben markadan pek anlamam iyiki sormussun ne getirmemiz lazim die

Kizlar bugun kontrol de nst de sancim 100 du en yuksek deger cihaza gore akciger gelişimi icin igne yedim ve iki serum hap aldim var mi bunlari yasayan kac hafta idare eder dualarinizi bekliyorum şuan da hastanedeyim inşallah hersey normale doner

Ben aptamil yeni doğan aldım cnm küçük boy. Ablamın bebeği onun tadını sevmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…