2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlar merhaba cumartesi günü dr gittim bebeğim 1 hafta geriden geliyormuş bu tür problemlerle karşılaşan varmı moralim bozuldu bebeğim 2880 gr dr 2500 olarak düşün dedi

kızlar merhaba cumartesi günü dr gittim bebeğim 1 hafta geriden geliyormuş bu tür problemlerle karşılaşan varmı moralim bozuldu bebeğim 2880 gr dr 2500 olarak düşün dedi
Benim 2 haftadır ultrason olmadığı için bilemiyorum kilosunu şuan. ama korkma bazen ultrason yanıltıcı olabiliyorda. sen yinede beslenmene dikkat et biraz daha inşallah yakalayacaktır kilosunu.

Canım bnde kullanıyorum doktorum hiç sezeryanın adını anmadı
Canım 2 düşüğüm var bu bebişinde biraz kafası iriymiş riske atmayalım dedi. Eşim de sezeryan istiyor.
Canım peki doğumdan ne zaman önce bırakman gerekiyormuş clexanı. Doktorun bu konuda bişey dedi mi?

Süt,yoğurt çk yiyiorum,meyve,kırmızı et,kaşar peyniri,hurma ve keçi sütlü dondurma iyi kilo aldırıyo.bide barbunya ve yeşil mercimek
bunların hepsinden bende cok yiyorum ama niye bebegim kilo almadı bnde anlamadım bugün 35.haftaya girdik 2.100gr kendimde 12 kilo aldım

slm kızlar bir haftadır annemde kalıyordum eşimin işinden dolayı giremedim siteye nasıl keyifler? perşembe doktor randevum vardı bebeğimin kilosu 1840 gr doktor bir hafta geriden geliyor beslenmene dikkat et dedi moralim çok bozuldu niye kilo alamadı yavrum yaa düzelir mi bu durum çok kafama takılıyor o günden beri

eger sekeriniz yoksa karbonhidrad iceren seyler yiyin hemen kilo alir:)

cnm benimde aynı bebeğim bir hafta geriden geliyor genetik de olabilir dedi ben de çok zayıfım senin gibi minyon olacaktır belki dedi ama benimde çok moralim bozuldu düzene girer mi acaba çok merak ediyorum

Canım bnmde geçen sene bi kaybım oldu. Onun üstüne genetik araştrmaya gitiştik. Doğumdan önce değil lohusalıkta da kullancakmışım

Canım vajinaya baş parmağının ilk şemiği ile yapılıyor. Eline eldiven giyiyorsun ya zeytin yağı ya buğday yağı sürüp hafif bası yaparak masaj yapıyosun arka tarafa doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…