2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Evet canim az kaldi heyecan dorukta valla ben korkuyorum nasil dogurucam diorum bakalim benim bebek iri bebek doktorum normal dogum taraftari degil ama :/
benimde cok catladi 1 gecede 32 33 haftalikken hemde.
okadar zeytin yaga ve kreme ragmen
Ben normal doğum istiyorum ya hep kolaya kaçıyor gibi doktorlar sanki.. Eskiden nasıl doğurmuş analarımız merak ediyorum ben..
Ben de çok krem kullandım ama hepsi para tuzağı onu anladım faydası yok asla .
Neyse bebekler iyi olsun da yapacak bişey yok napalım

Merhaba kizlar nasilsiniz? Sizde uyku durumlari nasil? Bugun uc saatte uc kere uyandim. Bunalti geliyor bunalarak uyaniyorum. Nefesim daraliyor. Karnim cok sertti diyaframa baski yapiyor sanirim. Siz de bebisin hareketlerini saymaya basladiniz mi?

Aynen ogle canim bu devirdeki doktorlar daha cok para kazanmak adina sezeryan yapio benim kizim 2 hafta onde kilosu boyu karin olcumleri bas olcumu vs.
bana 4 kilo ustu dogar dedi.
suan 35+5iz.
1 temmuzda 2700 gramdik ozaman 34+2 idik.
sali yada caraamba gidicez bakalim ne olucak 3 kilo olmusuzdur belki gecik :)

İnş cnm kasmazsan rahat geçiyo.almıştır annesi kilo son zamanlar hızlı alıyomuş bebişler, çıkışa hazırlık yapıyolar artık

Evet tatlim :) kasmam ya 1 2 defa bakilmisti da alisigim gibi :)
bu doktorum erkek bayan bakmisti erkek olunca belki kasarim yada bakmaz bile

Evet tatlim :) kasmam ya 1 2 defa bakilmisti da alisigim gibi :)
bu doktorum erkek bayan bakmisti erkek olunca belki kasarim yada bakmaz bile
Cnm bende girmeden önce tedirgindm ama doktoru tanıdığım içnde rahat oldu hiç anlamadm acımadıda.derin nefes almak işe yarıyo

Ben daha bisey almadim sizlerin yazdiklarinizi gordikce heyecanlandim simdi

Ben daha bisey almadim sizlerin yazdiklarinizi gordikce heyecanlandim simdi

Yavaş yavaş al canım çünkü hem agirlastikca zor olur alışveriş yapman hem de nolur nolmaz bak 33 haftalik olmussunuz maşallah; ) mesela ben şimdi öyle mağaza mağaza gezemiyorum mümkün değil hemen Karnım agrimaya başlıyor ve sertlesiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…