2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

ben ilk açıldığı zamanlar eklemiştim önce kabul ettiler sonra işte yok efendim en çok konuşan aktif olanlar eklesin her önüne gelen eklemesin gibi laflar döndü tanıdıklarımızla konuşalım çoğu ekleyeni tanımıyoruz falan filan baktım millet rahatsız demekki dedim sildim bende onlar beni silmeden :)

ben ilk açıldığı zamanlar eklemiştim önce kabul ettiler sonra işte yok efendim en çok konuşan aktif olanlar eklesin her önüne gelen eklemesin gibi laflar döndü tanıdıklarımızla konuşalım çoğu ekleyeni tanımıyoruz falan filan baktım millet rahatsız demekki dedim sildim bende onlar beni silmeden :)
aman silsinler çokta tınnn :)

bizimki çok ama ya 3 hafta .
sata göre 33 +3üm
Ama ultrasona Göre 36+3üm düşün hangisine ayak uydurucagımı şaşırdım aslında bebişim tam 36+3lük sürece göre boyu kilosu kafa ölçümü tam ona uyumlu 33 haftalıgın yanından bile geçmio..
8 temmuzda gittgimizde herşey belli olucak ozaman
35+ sata göre
38+ ultrasona göre olur tahminen
sizin baya fark varmış cnm.büyük ihtialde ultrasona göre gelir bebiş..fazla bekletmez ne güzel

Yooo :) çıkarılmak umrumda değil canım bu sosyal bi paylaşım nericede. Hamileliğin son zamanları gerrrrrrgin olabilirler :) ama gerek yok yani böyle aksiyonlra.
bizde burdan takılırız napalım ben face kullanmıyorum zatn.sırf haberleşmek içn açıcaktım ama bu topiği keşfettim iyi oldu

ne kadar kötü bişeymiş çatı muaynesi gerçe ben balayında acımasından dolayı öyle bir muayene olmuştum bayan olmak ne kadar zor yaaa
bende 37.haftada olacağım kısmetse doktorum öyle söyledi.problem yoksa 40.haftaya kadar beklicez dedi.nasıl yapılıyor çatı muayenesi :)

X