2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

benm doktorda erkek onu düşünüyorum nasıl olcak diye.eşleri içeri almıyolar bildiğim kadarıyla..almasınlar bencede girmez benimki zaten.
ne kadar kötü bişeymiş çatı muaynesi gerçe ben balayında acımasından dolayı öyle bir muayene olmuştum bayan olmak ne kadar zor yaaa

Kizlar tam bizleri anlatiyor dimi :KK66:
2015-06-25 11.32.05.jpg

kız biz doğum yaklaşsın diyebakıyoruz sende öteliyorsun 22 temmuzdu 10 ağustos yapmışsın doğumdan mı korkuyorsun :p

:KK70: kız bu sat tarihe göre ayarlanmış olan ama ultrasonda 3 hafta önde ya kızce temmuz sonu die beklioruz genede :)
doktor çünkü agustos başı temmuz sonu gibi demişti :)

aynen tam biz...ama nedense ben hiç kendimi çekici bulamadım bi türlü hep şişko ve şişmiş hissediyorum :KK16:
ben buldum oda dedigi gibi 4. ay çünkü sağolsun kızım ilk 3 ay hep kusturdu.
şimdi şişmiş ve agrılı hissediyorum 8.aydayız :KK70:

benmde 1 hafta önde gidiyo o yüzden banada 27 temmuz demişti doktor

bizimki çok ama ya 3 hafta .
sata göre 33 +3üm
Ama ultrasona Göre 36+3üm düşün hangisine ayak uydurucagımı şaşırdım aslında bebişim tam 36+3lük sürece göre boyu kilosu kafa ölçümü tam ona uyumlu 33 haftalıgın yanından bile geçmio..
8 temmuzda gittgimizde herşey belli olucak ozaman
35+ sata göre
38+ ultrasona göre olur tahminen

Eger ki kasarsan kendini zor birtanem.
catala oturuyorsun doktor vajinana 2 parmagini sokuyor catina ve rahmine bakio.
2 3 dk duruyor derin nefes alinca emin ol hissetmezsin ben kendimi asiri kastim ve biraz acidi doktor dedi ama kastin kendini canin yancak dedi 2 kez cati muaynesi oldum.
cnm kaçıncı haftada yapılıyor çatı muayenesi erken değil mi daha o_O

benim erken yapıldı tatlım bilmiyorum ilkinde akıntım fazlaydı baktı
ikincisinde 15inde gittim agrım var die belagrısı ozaman baktı
anladım cnm geçmiş olsun 36. haftada falan bakılıyor diye biliyorum ben ama yine de tam emin değilim benimde doktorum erkek bakalım nasıl olcak :)

X