2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar benimde dünden beri artık vajinamı kasık ağrısı mı bilemiyoru ama çok keskin bıçak saplanır gibi bir ağrı oluyor.yatakta özellikle sağa döndüğümdede oluyor.yalancı doğum sancısı gibi değil ama emin değilim.Birde benim göbek deliğinin üstünde hep sertlik var,göbeğin aşağısında hiçbirşey yok gibi böyle olan varmı aranızda.Daha dün doktora gittim herşey normal dedi ama bu ağrı biraz değişik diğerlerinden.

kızar selamlar perine egzersizi yapanlar varmı aranızda?normal doğumu kolaylaştırıyormuş?

Canim doktor ameliyattaymis asistaniyla görüştüm istersen gelebilirsin ya da 1 saat sonra tekrar ara doktorla görüş sen bilirsin dedi. Bende doktoru aricam 1 saat sonra hastane evime çok uzak doktorla konuşayım gel derse giderim artık

Sağol canim bende baktim nette öyle yazıyor ama emin olamadim size danışmak istedim doktora ulaşabilirsem gidicem
Bence hiç ulaşmak için vakit harcama direk hastaneye git doktorun yoksada başka bir kadın doğum doktoru bakar.çünkü kan heleki bu aylarda çok önemli.seni korkutmak için değil bir an önce tedbirini al diye söylüyorum canım.Allah yardımcın olsun.doktora gidince yazarsın durumu.

Tamam canim yat ayakta kalma uza bacaklari bekle bakalim gelio mu daha kan ??

Sağol canim haber veririm tabi

Sabah kıpır kipirdi ama şimdi hareket yok hareket etmesini bekliyorum bende içim rahatlasim diye. Hafif kasık ağrım var ama tuvalet ihtiyacim gelir belki diye önemsemiyorum ihtiyacım da gelmiyor

Bekle bakalim canim agrin siddetlenirse gidersin doktora

Kızlar nisan nasıl oluyo bilginiz var mi sabah tuvalete girdim turuncu renkte geldi önemsemedim şimdi girdiğimde peçete de bildiğin kan vardi 1 2 damla kafam karıştı daha bebeğimin gelmesi için çok erken
bence hemen doktora gitmelisin arkadaşım belki ciğer geliştirici iğne yaparlar.çok küçük değil kuzu ama yinede önlem almaları gerekebilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…