2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Selam kizlar.nasiısiniz bebisler nasil? Biz dun 15ayimizi doldurduk.cokcol hateketliyiz.1dk durdugumuz yok.kizim 79sm boy kilo 9500. 6tane disimiz var 4ust alt2.kasikla kati gidalari kendi yiyor.kendi yeme heveaindr.kahvaltida yumurta ve pankrk favorimiz.muz ve mandalinayida cok srviyor ara ogunde yediriypruç fakat yogurt ve inek sutuyle hic aramoz yok yemiyor kesinlikıe..pyuncaklarla oynamiyor benim kiz isi gucu kablo teıefonlar kumanda faıan:) gozum hrp uzerinde yoksa koltuklarin basinda geziyor vaılahi abartmiyprm.aynen boyle. Bide ikinciyi?dusunen varmi kizlar?ben bi ara dusunuyordum ama rahata erisince hafiften aklimin ucundan gecirmiyorum bile suan. Gece uykularimizda duzeıdi sukur bazen deıiksiz bazen 1kez uyaniypr emzirmeyi 14aylik oıdugundan mecburen kesdim ameliyyatim vardi.emzikde almiyor artik bizde durumlar boyle cenemizde baya dusuk:) bir konusmalar bir konusmalar

Benimki Allahtan hiç alışmadı ama gece emerek uyuyo hala ve uyanıncada dalmak için yine meme istiyo sütten kesince bu alışkanlığı nasıl bıraktırıcam onu hiç bilmiyorum
Canım benim kızım da emerek uyuyordu. 2 ay önce bi gece emme seansı 1 saat 40 dk sürünce yatır-kaldır yöntemini uygulamaya karar verdim. Netten bi araştır derim. İyi ki başlamışım. Bir haftada öğrendi kızım. Artık uyanıkken yatağına koyuyorum en fazla yarım saat yatağında dönüyor dönüyor uykuya dalıyor. Maşallah diyimmm geceleri de 2defa kalkıyor emip yatıyor. Gece emzirmesini kesmedim çok uyanmadığı için.

canim birara arastirmistim ama diş donemlerinde bozulabiliyomus diye denemedim hic.eger gec kalmadiysak deneyebilirim aslinda

canim birara arastirmistim ama diş donemlerinde bozulabiliyomus diye denemedim hic.eger gec kalmadiysak deneyebilirim aslinda
Ben 13aylık kadardı başladım. Şimdi de olur bence. Yöntem hakkındaki blogları okumanı tavsiye ederim. Nasıl yapılmalı tek tek anlatıyorlar. Sabırlı olursan sende rahata kavuşursun canım, ben herkese tavsiye ediyorum valla :)

Ilk dogdugu kadar degil. soyledigin hastaligi anlamadim. yine doktora goturcem kizimi birde ortopediye gotururum olmadi
canım o bayn o bacak demek bide X bacak var. normalde bazı çocuklarda kendiliğinden geçebilirmiş ama bizim drumuz tedbir amaçlı ortez taktırdı. diz kapağının alt kısmında eğrilik var. bebişiniz kaç aylık eğer tereddütünüz varsa bi çocuk ortopedisine götürün derim. yanlış anlamayın amacım sizi korkutmak felan değil sadece böyle bişey varsa erken teşhis ettirin diye söyledim

Ben kendim sık sık bakiyorim bacagi baya duzeldi.ekstra bir anormallik gormedim. Sen yazinca biraz korktum tabi ama zaten goturcektim ben kizimi doktora

YATIRSAM AYAĞA KALKIYO CİMCİME

YATIRSAM AYAĞA KALKIYO CİMCİME
Benimki de ilk üç gün öyleydi, 1,5 saat sürmüştü ilk üç gün. Habire kalkıp ağlıyor numarası yapıyor bazen de ağlıyordu :) siz de yatağın yanında yer varsa ayrı bi yatak koltuk yatın gözlerinizi kapatın. O sizle konuşmaya çalışır tepki vermeyin. Ben numaradan zırlamalarında kucağıma almadım. Gerçek ağladığında aldım öptüm kokladım ben burdayım annecim dedim. Sakinleştiği anda tekrar yatırdım kendim de yattım. Biraz sabredin, benim de ümidim yoktu ama oldu valla :)

belki sizinki bezden kaynaklı olabilir inşallah ilerdemeden geçer
Internette senin dedigin bacaklara baktimda ben benim kiziminki oyle degil.benim kizimin bacaklari dizden alti parantez ust tarafta bursey yok altisa baya duzeldi zaten.internette baktimda ilk dogduu zamanlar yeni doganlarda olurmus.karninda durma sejlinden oyle olurmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…