2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Allahtan ki öyleler iyiler yani yoksa 1 dk duramazdim burda hiç alışamadim buraya. Gelip gitme durumu var ama o kadar yol ha diyince gidilmiyo ki kuzum mecbur katlaniyoruz işte inşallah bi gün eşimi razı ederim de izmire taşınırız bunun için çok dua ediyorum

Insallah tasinma olurda ailenin yaninda olursun aile bambaska bisi.tabi canim ha denilince gelip gitme durumu olmaz da keske her iki yerde yakin olsaydi ha dediginde gorebilseydin :)

Ceviz de içimi bayiyor çok acayip hisler duyuyorum artik :KK43: metpamid hap bi fayda etmiyor şurubunu icsem bi zarari olur mu acaba
Bulantı konusunda başından beri tutumum aynı tatlım. Fenalaşıp hastanelik olana kadar bişey yapmıyorum :) doktorunu ara sor istersen. Ya da başa dön leblebiye talim :KK66: canım işin aslı mide kapakcığımız hormonlardan dolayı işlevini kaybediyor sıkıntı orda

Bulantı konusunda başından beri tutumum aynı tatlım. Fenalaşıp hastanelik olana kadar bişey yapmıyorum :) doktorunu ara sor istersen. Ya da başa dön leblebiye talim :KK66: canım işin aslı mide kapakcığımız hormonlardan dolayı işlevini kaybediyor sıkıntı orda
Ah ben o mide kapağını var yaa :) iyice sıkmak lazım benim kapağı hahahy :)

X