2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Mrbb kızlarr iyi haftasonları.doktor kontorlü vardı bugn 2700 gr olmş oğluşum herşey yolunda çk şükür sancıda çıkmadı bebek aşağı inmiş biraZ ama artık inermiş zatn öyle dedi doktor.bu haftadan sonra doğsa bile bebek eken doğum olmuyomuş hiç sıkıntı olmaz dedi rHatım artık o yüzden.çalışamaz raporumuda aldım yaşasın tatil
Maşallah bebeğine :) hadi hayırlısı bakalım senin çoğu gitti azı kaldı ben çok sabirsizim hemen zaman geçsin istiyorum :)

Seninki biraz sabırsız galiba :) herşeyi hazır mı bari :) inşallah sağ salim alırsın bebeğini kucağına canım benim. Tabi gününü beklese daha iyi ama Allahın dediği olur o en hayırlı zamanı bilir sıkma sen canını :KK66: bu arada kız mi erkek mi bebişin :)

bilemedim ki birtanem ya insallah zamaninda gelir kuzum amin insallah hepimiz kavusuruz meleklerimize kiz bizimki :)
erken dogup ta kuvezde kalmasindan korkuyorum suan iri bebek konumunda zaten haftasina gore boyu kilosu onde 2 3 hafta.
zaten regl 5 gun kala evde silik cizgi gordum.
3 gun kala 60. 73 kan testi ile ogrendim biraz erken yerlesmis kuzum anliycan :)

bilemedim ki birtanem ya insallah zamaninda gelir kuzum amin insallah hepimiz kavusuruz meleklerimize kiz bizimki :)
erken dogup ta kuvezde kalmasindan korkuyorum suan iri bebek konumunda zaten haftasina gore boyu kilosu onde 2 3 hafta.
zaten regl 5 gun kala evde silik cizgi gordum.
3 gun kala 60. 73 kan testi ile ogrendim biraz erken yerlesmis kuzum anliycan :)
Iyi maşallah :) evet bende çok istiyorum hemen doğsun diye ama küvezde kalır diye korkuyorum bide benim ailem izmirde 29 temmuza aldilar ucak biletini doğum ağustosta diye o yüzden bi yanim çok isterken bi yanım aman dur oğlum sakın gelme diyo :)

Iyi maşallah :) evet bende çok istiyorum hemen doğsun diye ama küvezde kalır diye korkuyorum bide benim ailem izmirde 29 temmuza aldilar ucak biletini doğum ağustosta diye o yüzden bi yanim çok isterken bi yanım aman dur oğlum sakın gelme diyo :)
az daha dursunlar kız ne güzel ailen gelicek demek benim ailem yanımda değil bazi sebeplerden ötürü 2 yıldır konuşmuoruz ..

Herkese iyi hafta sonu cici anneler ve cici bebişleri :KK200: Benimde pazartesiye randevum var . Kızımı görcem :KK49:bakalım nst ye filan bağlıycakmı çatı muayenesi yapıcakmı doktor. gelişmeleri yazarım :KK9:

gunaydin kizlar topik baya sessiz mi ne ?
benim sancilarim oluyor ama duzensiz belden baslayip kasigima yayiyan sancim oldugunda diorum annem 2 3 hafta daha dayan kuzum die.
birde hareketleri kasigimda cok hisseder oldum sanki kizim yumurtaliklarimla oynuyor gibi :KK43:
dün gece benimde sancım çok oldu

az daha dursunlar kız ne güzel ailen gelicek demek benim ailem yanımda değil bazi sebeplerden ötürü 2 yıldır konuşmuoruz ..
Çok üzüldüm canım belki bebek sayesinde konuşmaya başlarsınız. Ben hamile olunca annemin değerini bi kez daha anladım sesini duyunca bile içim bi kötü oluyo artık zaten özlüyordum onu uzak olduğum için ama şimdi hamilelikten mi nedir çok daha farklı. Inşallah senin için de hayırlısı neyse o olur kuzum kimse insanin kendi ailesi gibi olmuyor

Çok üzüldüm canım belki bebek sayesinde konuşmaya başlarsınız. Ben hamile olunca annemin değerini bi kez daha anladım sesini duyunca bile içim bi kötü oluyo artık zaten özlüyordum onu uzak olduğum için ama şimdi hamilelikten mi nedir çok daha farklı. Inşallah senin için de hayırlısı neyse o olur kuzum kimse insanin kendi ailesi gibi olmuyor

dogru soyluyorsun da benim durumlar cok karisik be arkadasim yazsam roman olur abartisiz.. oyuzden uzak bize barisma

masallah kuzum cok sevindim simdi kac hafta kac gunluksun dogarsa sikinti olmaz demis ya ?
aa benim kizimla ayni kilosu 2700 :)'
biz 34 +5iz.
bu arada asagiya inmesini hissettinmi?
Bizde 35+5 iz bi hafta önden gidiyodu hep şmd normal haftasına döndü,tam haftasında gidio.biraz sancı hissetmiştm kasıklarımda baya rahatsız etmişti ozaman inmiş bide zatn karnımda düşük duruyo ordan da anlamıştım

Bizde 35+5 iz bi hafta önden gidiyodu hep şmd normal haftasına döndü,tam haftasında gidio.biraz sancı hissetmiştm kasıklarımda baya rahatsız etmişti ozaman inmiş bide zatn karnımda düşük duruyo ordan da anlamıştım

masallah size canim benim darisi bizim basimiza artik genelde kanala indikten 10 15 gun sonra dogar dieorlar ama :)

aa inmişmi :)
birşey anladın mı kız inerken
Belimdeki kemiklerim birbirinden ayrılır gibi ağrıyodu çarşambadan beri. Ondan öne öekmiştim randevuyu. Karnımın üst kısmı boş gibi oldu. Ani kadık kramplarım oldu. Dr magnezyumu 2 ye çıkardı. Adalatı sabah akşam iç dedi. Sabırsız bir prenses daha yani :KK66:

Belimdeki kemiklerim birbirinden ayrılır gibi ağrıyodu çarşambadan beri. Ondan öne öekmiştim randevuyu. Karnımın üst kısmı boş gibi oldu. Ani kadık kramplarım oldu. Dr magnezyumu 2 ye çıkardı. Adalatı sabah akşam iç dedi. Sabırsız bir prenses daha yani :KK66:

Masallah canim baya sabirsiz hemde aman dikkat et 1 2 hafta daha dayansin sonra ne zaman isterse ozaman gelsin kuzu :KK66:

masallah size canim benim darisi bizim basimiza artik genelde kanala indikten 10 15 gun sonra dogar dieorlar ama :)
Kanala inmemiş daha sadece biraz daha aşağı inmiş.kanala inince dediğin gibi doğum zamanı yakın oluyo bizim öyle bi durum yk şimdilik sancı falanda çıkmadı doğum tarihi takvimdeki tarih doktorda aynı tarihi verdi beklemedeyiz anlayacağın

X