2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Hükme güzelmiş ne demek istiyor bebişin onunla :)
Benim kızım ilk em, me, anne, annem, baba dedi sirayla. Bana sadece ihtiyaç aninda annem diyor bızdığım :)
Bilmem ki öyle dedi.anlamı yok sanırım.arda gene söyler ama biseyle bagdastiramadim :))

Merhaba kizlar bebisnize kahvaltidanele r veriyorsunuz hep ayni seyler veriyomusum hissine kapildim farkli ve yararli fikirlerinizi bekliyorum sadece kahvaltiyla sinirli olmasin gun icindede olabilir

Kizlar benim kizim 3 mayista 9 aylik olacak bir ay oldu dis cikarali. Ve o zamandan beri sol gogsumu emmiyo. Turlu yontemler denedim almiyo. Sadece sagi emiyo. Onuda birakir diye korkuyorum . Boyle olan varmi aranizda ?
Malesef cnm benimde sag gogsumu almiyo hemde 7.aydan beri 10.aya girdik suanda tek memeyle gidiyoruz

Merhaba kizlar nasilsiniz pek giremiyorum bizim dişimiz çıktı:-) diş buğdayı partisi yapacam onun hazirliklariyla ugrasiyorum kizim icin diş buğdayı sekerleri yaptim 30 tane sipariş uzerine bi 25 tane daha yaptim resmini atayim size guzel miEki Görüntüle 1814926
bende aynısından 40 tane sipariş ettim 14 mayısta diş buğdayı partisi yapcam onun telaşındayım sen ne zaman yapcan ?

Slm kızlar bayadir görmedim neler olmuş öle kaçıncı dişini çıkaran var öle bizde hiç diş yok emeklemede yok yuvarlanarak gidiyor oğlum anne dede gel gel lilili diyo arada da babba diyo emekleyen varmı sizde

Slm kızlar bayadir görmedim neler olmuş öle kaçıncı dişini çıkaran var öle bizde hiç diş yok emeklemede yok yuvarlanarak gidiyor oğlum anne dede gel gel lilili diyo arada da babba diyo emekleyen varmı sizde

merhaba..

2. dişimizi de kazasız belasız ateşsiz sancısız çıkardık.
emeklemeye 6 aylıkken başladı benım kuzum
şimdi 1 2 adım atmaya başladı desteksiz.

sizin kuzunun da vardır bir zamanı.

Selamlar canim. Benim kızımda 5,5 aylikken alt iki dişini cikardi. 7,5 aylikken üst iki diş cikti ve emeklemeye basladi. Simdi koltuklara sehpalara tirmanma asamasindayiz. Her bebek farklı tabi. Koşturma donemin geliyordur seninde :)

Maşallah bebislerinize benim oğlum komando gb döne döne gidiyor koltuktan assagi doğru iniyor hafif destekle bana tutunarak kalkıyor sabırsızlıkla bekliyorum emeklemesini diş için acele etmiyorum geç çıkması daha iyiymis doktorlar öle soluyo onda acelemiz yok bakalım kahvaltilariniz nasıl kızlar neler yediriyosunuz

selam kizlar uzun zaman oldu yazmayali masallah bebekler emeklemeye baslamis benimki surunerek geri geri gidio emekleme daha yok.
ustten 4 alttan 3 disi cikti dahada cikariyoruz bu ara buyume atagimiz var gece cok huzursuz ve sik sik sarilmak istiyo

alçak sürünmedeyiz emekleme yok bizde :) 2 dişimiz var

Kızlar sağlık bakanlığıni içinde olumsuz madde buldukları tıbbi ilaçları yayınlamış Calpol u iki yaş altı çocuklara vermeyin 2-6 yaş arası da kont lu verin yazıyordu bilginize

X