2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Calpol benim kızıma da alerji yapti kizlar. Yanagi ve bacagi ari sokmuş gibi kocaman geniş bir alanda şişip kizardi. Bir daha da vermedim. İçindeki çilek yapmis olabilir diye düşündük ..

Merhaba kizlar. Bebeklerine şeftali dokunan var mi? Ben iki defa verdi, ikisinde de aglaya aglaya kakasiyla ugrasiyor yapamiyor lüzum...

Merhaba hanimlar..
Agustos basinda dogumum var nasipse.. Dogdugundan itibaren ilk bir iki ay yani sicaklarda bebeginize ne giydirdiniz? Sadece cit. Badi ile mi durdu? Uzun kollu ne kadar giydirdiniz? Yardimci olursaniz cok sevinirim..

Merhaba hanimlar..
Agustos basinda dogumum var nasipse.. Dogdugundan itibaren ilk bir iki ay yani sicaklarda bebeginize ne giydirdiniz? Sadece cit. Badi ile mi durdu? Uzun kollu ne kadar giydirdiniz? Yardimci olursaniz cok sevinirim..
canim sicak yerde yasiyosun bide agustos basi ise ilk ay agustos sicagini cekeceksiniz bende cok sicak biyerde yasiyorum ve 20 agustosta dogdu kizim rahat 1 ay sadece citcitli body ve gecede kiskollu sortlu tulumla durdu zaten hasta cikisi almissindir diye tahmin ediyorum benim 2 takim vardi uzun bisey cok nadir gerekiyo o takimlardakiler yetiyo artiyo bile ilk ay takimlarin harici 5li yarim kol citcitli ve 0-3 ay 5 li kisa kollu citcitli almistim bide lazim olursa diye 0-3 ay coook incecik penyeden 2li pijama takimi almistim 1 aydan sonra ise yaradi ilk aylar icin cok fazla alma buyuyuveriyo ihtiyac oldukca almak daha iyi

Anladim cok tesekkur ederim..
Aslinda burasi cok sicak. Aralik ayinda sogumaya basliyo. Tayin sebebiyle tasinacagimiz icin kafam baya karisti. Nereya gidecegimiz de belli degil. 15/20 gun icerisinde belli olur tasiniriz.. Temmuz sonu agustos basi olacak nasipse.. Kisa kollu ve askili
20 /25 adet cit.badi aldim.. Hast.cikisi, tulum ve pijama takimlari aldim... Hayirlisi olsun..
Tekrar tesekkurler..

Selam kızlar nasılsınız çok fazla internete giremiyorum benim oğluş çok hareketlendi artık emekliyor ve ayağa kalkıp sıralıyor sizde durumlar nasıl ama 2 haftadır gece uykularımız berbat sürekli kalkıyor sanırım atak haftasında 36. Haftadayız çünkü saat başı kalkıyor emip uyuyor bende uykusuz geceler

Bizde ayniyiz canim demekki ya atak geciriyorlar ya diş cikariyolar. Iki kelimeyle uykusuz geceler ... devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…