2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Merhaba kizlar nasilsiniz pek giremiyorum bizim dişimiz çıktı:-) diş buğdayı partisi yapacam onun hazirliklariyla ugrasiyorum kizim icin diş buğdayı sekerleri yaptim 30 tane sipariş uzerine bi 25 tane daha yaptim resmini atayim size guzel miEki Görüntüle 1814926
Maaşallah kızına Can'ım:) diş buğdayı için neler hazırlıyorsun Can'ım?

Bizde daha dis yok emekleme yok beninki biraz tembel cikti yarin 8.ayina girecek
Size baska bir sorunum var bu ay adet olmadim test aliyorum negatif cikiyor ama yumurtlama gunumde birlikte olmustuk normalde bugun olmam gerekirdi hic bir belirti falan yok normalde 3 gun oncesi karin agrisi bas agrisi falan olurdu ins.hamile degilimdir

Maaşallah kızına Can'ım:) diş buğdayı için neler hazırlıyorsun Can'ım?
Sagol canim:) havalar biraz daha isinsin o zaman partimizi yapacaz simdiden hazırlıkları yapiyorum dis sekeri yaptim misafirlere dagitacam susleme yapacam yuvarlak renkli kartonlarin uzerine elif nisanin disi çıktı yazisi yapip ipe asacam kartondan buyuk bi gulen dis yapacam pamukla kapliyacam sonra elifin doğduğu günden bugune kadarki fotolarini çerçeve seklinde bisey yaptiracak eşim buyuk bi diş pastası yapacam hedikte yapacam ikramliklar falan elifime bi beyaz badi aldim kece ile ustune elifin disi cikti yazisi yazacam ve altina pembe tütü etek yapacam hayirlisiyla boyle yapacam canim cok zevkli ya ugrasmak hazirlik yapmak sizlerede nasip olur insallah canim

Bizde daha dis yok emekleme yok beninki biraz tembel cikti yarin 8.ayina girecek
Size baska bir sorunum var bu ay adet olmadim test aliyorum negatif cikiyor ama yumurtlama gunumde birlikte olmustuk normalde bugun olmam gerekirdi hic bir belirti falan yok normalde 3 gun oncesi karin agrisi bas agrisi falan olurdu ins.hamile degilimdir
Bazen oluyor oyle canim korkma ınş değilsin dir ya benimde bi sorum var kizim 25 nisanda 8. Ayina giriyor ve ben hala adet olmadim normalmidir

Bazen oluyor oyle canim korkma ınş değilsin dir ya benimde bi sorum var kizim 25 nisanda 8. Ayina giriyor ve ben hala adet olmadim normalmidir
Sansli kadinlardansin canim ne güzel dert baslamamis senin daha normal bence kişiden kişiye değişir bu. Arkadaşım 1 sene sonra olmuştu.

Sansli kadinlardansin canim ne güzel dert baslamamis senin daha normal bence kişiden kişiye değişir bu. Arkadaşım 1 sene sonra olmuştu.
Bi sorun olmasinda böyle rahatım tabiki:) yine bi ara bi kontrole gidecem bizim bi komşunun gelinide boyle olmus oda takmamis olurum zamanla demiş 1 bucuk yıl olmayinca dr gitmiş dr hormonlarin çok yükselmiş menepoza giriyorsun demiş daha çocuğu olmuyor kadının ondan korktum açıkçası çünkü artik zaman eskisi gibi degil ne yiyecegimizi şaşırdık herseyde hormon var katkı maddeleri var hicbirsey organik degil dikkat etmek gerek

Bi sorun olmasinda böyle rahatım tabiki:) yine bi ara bi kontrole gidecem bizim bi komşunun gelinide boyle olmus oda takmamis olurum zamanla demiş 1 bucuk yıl olmayinca dr gitmiş dr hormonlarin çok yükselmiş menepoza giriyorsun demiş daha çocuğu olmuyor kadının ondan korktum açıkçası çünkü artik zaman eskisi gibi degil ne yiyecegimizi şaşırdık herseyde hormon var katkı maddeleri var hicbirsey organik degil dikkat etmek gerek
Bende olmadim hic bebegim 8 aylik olucak 24ünde. Ay ben bu siralar sinirliyimde menopoz dedinde korktum birden :KK57: bu ay kontrole gitmem gerekiyordu bebekten bi firsat bulupta randevu ayarliyamadim, onuda halledim bari.

Bu arada oglumun 6 disi oldu:) yukaridaki ön ikisiyle sivri disler beraber cikti süpriz oldu bizede, ilk alttakiler 5 bucuk aylikken cikmisti.

Bende olmadim hic bebegim 8 aylik olucak 24ünde. Ay ben bu siralar sinirliyimde menopoz dedinde korktum birden :KK57: bu ay kontrole gitmem gerekiyordu bebekten bi firsat bulupta randevu ayarliyamadim, onuda halledim bari.

Bu arada oglumun 6 disi oldu:) yukaridaki ön ikisiyle sivri disler beraber cikti süpriz oldu bizede, ilk alttakiler 5 bucuk aylikken cikmisti.
Senle aramizda 1gün var canim benim bebiste 25inde 8aylik olacak bizim yeni dişimiz cikti:) evet canim git kontrole ihmal etme bende gidecem gerçi emziriyoruz ondan da olabilir sma ne olur ne olmaz yani gidelim

Merhaba tatlı annişler

Benim kızım emerek uyumak istiyor :KK43: daha onceden böyle değildi geçenlerde hasta oldu ve hemen huy değiştirip emerek uyumaya alıştı.
Var mı sizde de böyle bir problem yaşayan
Ne yapmam lazım sizce

Merhaba tatlı annişler

Benim kızım emerek uyumak istiyor :KK43: daha onceden böyle değildi geçenlerde hasta oldu ve hemen huy değiştirip emerek uyumaya alıştı.
Ne yapmam lazım sizce
Benimki de bir ara istiyordu. Sonra bıraktı.belki oda bırakır kız az sabret.benim kızda bir haftadır hasta hiç kucagimdan inmek istemiyor. Babaya bile gitmez oldu.Allah bize sabit versin:KK51:

Merhaba tatlı annişler

Ne yapmam lazım sizce
Biz baştan öyle alıştık halada gece uykularında ve gece uyanınca bu şekildeyiz gündüz de kucakta dalıyo :-)

Benimki de bir ara istiyordu. Sonra bıraktı.belki oda bırakır kız az sabret.benim kızda bir haftadır hasta hiç kucagimdan inmek istemiyor. Babaya bile gitmez oldu.Allah bize sabit versin:KK51:

inşallah bırakır yoksa işim fena ya..
Biz baştan öyle alıştık halada gece uykularında ve gece uyanınca bu şekildeyiz gündüz de kucakta dalıyo :-)

gece tamam birşey demiyorum zaten pek gece uyanan bir bebek değil.
ama gündüz böyle olması fena ileride memeyi falan zor keserım ben böyle giderse.

Merhaba bayanlar bayadir yazamadım ama takipteyim :)
Benim oglumun da ön iki dişi tam 6aylikken çıktı. Şimdi 8ayimiz bitti ve üstten bir dişi patladı . Baya da salya akitiyor. Sanki biraz da zayifladi gibime geliyor belki de boyu uzamistir.
Bu arada Benim ki hep emerek uyuyor ama hiç sorun etmiyorum çok rahat böyle .

Merhaba tatlı annişler

Ne yapmam lazım sizce
Bu problem doğumdan itibaren var bizde :) ek gidaya bi alissa aksam karninikarnini süt dişinda bi şeyle doyursa kendi kendine uyumaya calistircam ama su anda imkansız :KK43: senin bebiş normalde nasil uyuyordu?

Bu problem doğumdan itibaren var bizde :) ek gidaya bi alissa aksam karninikarnini süt dişinda bi şeyle doyursa kendi kendine uyumaya calistircam ama su anda imkansız :KK43: senin bebiş normalde nasil uyuyordu?

Bazen ayağımda sallıyordum bazen besiginde kendi kendine uyurdu.
Şimdi problem degil seve seve emziriyorum zaten de
İleride memeyi zor bırakır diye düşünüyorum. :KK43:

X