2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bende pek giremiyorum hanimlar foruma. Benim kiziminda 8 aylik olmaya 5 gun kala çıktı dişi :) ikincisini bekliyoruz cok huzursuz geceleri . Bende dis bugdayi yaptim.

Kızlar benim kız kağıt hastası nerde bir kitap peçete yada kağıt bulsa hemen başlıyor yemeye hemde hm hmm yapa yapa bebegi böyle olan var mı?

Birde benim kız daha konuşmaya başlamadi. Oğlumun videolarına bakıyorum kızım kadarken baba mama falan diyor mus

Kızlar benim kız kağıt hastası nerde bir kitap peçete yada kağıt bulsa hemen başlıyor yemeye hemde hm hmm yapa yapa bebegi böyle olan var mı?

Birde benim kız daha konuşmaya başlamadi. Oğlumun videolarına bakıyorum kızım kadarken baba mama falan diyor mus
Benimki pesete kağıt ne bulsa yiyor.

Ya ben ilk şişe bitince kullanmayı bıraktım da.şimdide hava iyi güneşe çıkartıyorum bol bol.şimdi sana anlatsam.doktor tanıdığım varya ona bi fikir sorarmisin

Ben hergün düzenli vermesem de 2 güne bir veriyorum canım güneşe çıkarıyorum bol bol.

Sen söyle sorarım ben :)

Ben hergün düzenli vermesem de 2 güne bir veriyorum canım güneşe çıkarıyorum bol bol.

Sen söyle sorarım ben :)
Bende yeniden alimda verim bari ama vermekte istemiyorum.
Şimdi benim.kız çarpık bacaklı doğdu.o zaman netten baktım geçici biseymis.uç yasa kadar duzeliyormus.ben bunu okuyunca rahatlamistim.ama annelik işte bakıyorum bacaklar çarpık kafaya tanıyorum.bugün doktora gittik kızım.gripte.doktora sordum.pek.önemsemedi yarım.ağızla deviti ver ilerlemesini dedi.doktora bir sorsana o ne diyecek.bi ortopediye gotureyimmi devii vereyim mi.kafam karisik

Yok basması güzel dizden altındaki kaval kemiği parantez gibi ikiside asimetrik bir şekilde oyle
He şimdi anladım benim eşimin bir arabasının kızi da senin anlattığın gibi basıyor du 2 yaşına falan girince kendiliğinden düzeldi. Korkulacak bir şey değil demişti Dr ona.

Ama senin gönlünün ferah etmesi için sorArim yinede

He şimdi anladım benim eşimin bir arabasının kızi da senin anlattığın gibi basıyor du 2 yaşına falan girince kendiliğinden düzeldi. Korkulacak bir şey değil demişti Dr ona.

Ama senin gönlünün ferah etmesi için sorArim yinede
Sor kız.devit vermiyorum örümceğe bindiriyorum kalıcı birşey olmasın yavruma. Vijdan azabıyla geçer valla ömrüm.analık zor valla.büyük sorumluluk.devittede BPA var diye vermek istemiyorum versem bi dert vermesen bi dert

Sor kız.devit vermiyorum örümceğe bindiriyorum kalıcı birşey olmasın yavruma. Vijdan azabıyla geçer valla ömrüm.analık zor valla.büyük sorumluluk.devittede BPA var diye vermek istemiyorum versem bi dert vermesen bi dert

Tamam yazıyorum şimdi watsaptan da kızın kaç aylık ti senin

X