2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

degistiricem kuzum ozel paramizla rezil oluyoruz ilgi alaka sifir devlet olsa tamam diycem de
Bn randevumu bu haftaya çektim canım cumartesi gitcem. Arada sancım olur gel hemen nstye bakalım der. Ben kafama göre gideblyrm yani. Bu da anca özelde olcak bişey. İnş tüm bebikler gibi biDe iiyzdir :KK43:

Bn randevumu bu haftaya çektim canım cumartesi gitcem. Arada sancım olur gel hemen nstye bakalım der. Ben kafama göre gideblyrm yani. Bu da anca özelde olcak bişey. İnş tüm bebikler gibi biDe iiyzdir :KK43:

iyisinizdir birtanem endise etme ne guzel valla senin doktor ilgili en azindan ben degistiricem esimede dedim peki dedi :)

Peki dediyse hiç bekleme. Çünkü bide yeni doktora alışma zamanın var canım. Bn haricen birde ebeyle görüşüyorum. Doğumuma o grcek inş

bu gidicegim doktor a daha once gitmistik tatlim taniyorum yani erkek ama ilgili baya esim ona gidicez dedi

bu gidicegim doktor a daha once gitmistik tatlim taniyorum yani erkek ama ilgili baya esim ona gidicez dedi
Canım annmin bi lafı var kuaförde diçide ve doktorda tercihin erkek olacak die. Çok başarılı kadın doktorlarda var tabi ama sennki gibi beton olanyada kaprisli olanda var. Erkek olmasa ii ama kadın doğum =psikolog bana göre o yüzden frekansların uyması önemli.

Inşallah canım :) doktor tarih verdi mi sana. Ben dün gittim 1 ağustostan sonra her an gelebilir dedi normal doğum gibi görünüyor şimdilik
nasıl yani bana 37 de çatı muayenesi yapıcaz ona göre beklicez dedi 1 ağustos a ne kalmışki benim 18.08 da tarih ama henüz 37 de belli olucak

vet canım kremle hiç alakası yok ben hiç kullanmadım ve hiç çatlağım yok kuru ciltler çatlıyor bol su içmek gerek.
Canım suyu da çok içerim ben. Kesinlikle kişisel bi durum. Genetik de diyemiyorum annm 4 doğum yaptı sıfır çatlak la

nasıl yani bana 37 de çatı muayenesi yapıcaz ona göre beklicez dedi 1 ağustos a ne kalmışki benim 18.08 da tarih ama henüz 37 de belli olucak
Sata göre 20 ağustos doğum tarihi ama 40.haftayi beklemeyebilirmiş canım sen bu ayı atlat 1 ağustostan sonra doğum olabilir o da normal doğum olarak geçer zaten dedi bana

KIZLAR ELİMDE BEBEK BAKIMI İLE İLGİLİ KİTAPLAR VAR HEPSİ YENİDEN FARKSIZ İLGİLENEN OLURSA MESAJ ATABİLİR.
1-Tracy Hogg Ebeveyn Cankurtaran Seti / Gün Yayıncılık
2-Akıllı Bebekler Akademisi (Bebekler için Beyin ve Çoklu Zeka Geliştirme Rehberi)
3-Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler?

Eklentiler

• IMG_20150530_223003.jpg
    IMG_20150530_223003.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20150530_223044.jpg
    IMG_20150530_223044.jpg
    166,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20150530_222955.jpg
    IMG_20150530_222955.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 71
Canım annmin bi lafı var kuaförde diçide ve doktorda tercihin erkek olacak die. Çok başarılı kadın doktorlarda var tabi ama sennki gibi beton olanyada kaprisli olanda var. Erkek olmasa ii ama kadın doğum =psikolog bana göre o yüzden frekansların uyması önemli.

dogru soyluyorsun kv deminde erkekmis baya ilgiliydi kizim kasma bu kadar die rahatlatmaya calisiyor esime demisler erkekler daha iyi die oda erkege gidelim die tutturuyor :)

Kızlar bnde aynıyım dün idrar yolu enfeksiyonu çıktı doktorum ilaç verdi 2 hafta sonra çağırdı

X