2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ilk dis hayirli olsun canim:)bizdede bayadir belirtiler var fena dis etleri ama henuz bekliyoruz.cikmadan once herhangi belirgin bir belirti verdimi?
Bn anca gördüm mesajıııı yazık bana :) yeni doğan kıvamında üf üf (kaka) yaptı. Her beslediğimde yaptı nerdeyse. Bizi çok etkilemedi ilk diş. İkinci de daha huzursuzdu.

Merhaba anneler benim bebis 6 ayi gecti ve mevlut yapmak istyorum 40 i cikinca yapmamstim sizce bebegime mevlut kiyafetimi almaliyim yoksa hafta sonu gomlek pantolon tarzi kiyafet almstm aslnda onu mu giydireyim karar veremedim ☺

Merhaba anneler benim bebis 6 ayi gecti ve mevlut yapmak istyorum 40 i cikinca yapmamstim sizce bebegime mevlut kiyafetimi almaliyim yoksa hafta sonu gomlek pantolon tarzi kiyafet almstm aslnda onu mu giydireyim karar veremedim ☺
Cnm ben yelekli papyonlu bi takım almıştım onu giydirdim daha sonrada giydiririm diye mevlüt kıyafetini bikere giydirebiliyosun bi sürü para

Cnm ben yelekli papyonlu bi takım almıştım onu giydirdim daha sonrada giydiririm diye mevlüt kıyafetini bikere giydirebiliyosun bi sürü para
Cnm zaten int den baktmda onlar hep 3 ay ya da 6 aylik var en fazla eymene zaten kucuk olur vazgectim o yuzden aldgm pantolon gomlegi gydrcem

Saol cnm darısı başına :) gece huysuzluk vardı kaka sayısı arttı biraz kuru öksürük vardı çok şükür çıktı diş geçti belirtiler
amin canim bir çiksada rahatlasak ayni belirtiler bizdede var kaka yapiyor hergun 3.4 kere bazen 5 kere.gece huysuzlugu oksuruk dişetlerini kaşiyor surekli nezaman çikarki.sadece şişme yok

Ek gıda bana işkence gibi
Var mi bizim gibi olan yoğurt yemiyor çok kötü ağlıyor patates havuç balkabağı buharda başlıyorum çatalla eziyorum zeytin yağı ekliyorum ilk kaşık yanlışlıkla yediği oluyor ikinci de kafası sağa sola kaçıyor üçüncüde ağlıyor meyve olarak elma ve armut eline verdim disini kasidi o kadar
Öğün olusturmadim 2 ağustos doğumlu napacagim
Anne sütü alıyor kendimi yetersiz hissediyorum

Ek gıda bana işkence gibi
Var mi bizim gibi olan yoğurt yemiyor çok kötü ağlıyor patates havuç balkabağı buharda başlıyorum çatalla eziyorum zeytin yağı ekliyorum ilk kaşık yanlışlıkla yediği oluyor ikinci de kafası sağa sola kaçıyor üçüncüde ağlıyor meyve olarak elma ve armut eline verdim disini kasidi o kadar
Öğün olusturmadim 2 ağustos doğumlu napacagim
Anne sütü alıyor kendimi yetersiz hissediyorum
Ben sağlık ocağındaki doktora sordum bunun bi ölçüsü varmı yoksa yediği kadarmi vereceğiz dedim.yediği kadar var.adı üstünde bu ek gıda.hala onceligimiz anne sütü dedi.hatta ek gıda anne sütü alımını azaltiyorsa daha az ekngida ver bile dedi.ek gıda bir yaşından sonrası için hazırlık canım.o kadar takma kafana.ben ıspanak ve princ hasliyorum çok seviyor bide bunu dene

X