2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Sanırım bana benzeyecek o açıdan ama bilemiyorum inşallah gelince göreceğiz.Belkide içerdeki Sakinliğin acısını doğunca çıkartacak :) Sağlıklı olsunda yeter.Canım ben hıçkırıkları pek anlayamıyorum.Bazen çok ani ve üst üste hızlı hareketler oluyor o mu acaba?

aynen ogle tatlim saglikli olsunlarda.
hickiriga gelince ritmik kalp atisi gibi oluyor mesela kizimin kafa asagida kasiklarim pit pit oluyor ve hopluyo icerde pitladikca.
bariz belli oluo hickirdigi anlamaman mumkun degil

aynen ogle tatlim saglikli olsunlarda.
hickiriga gelince ritmik kalp atisi gibi oluyor mesela kizimin kafa asagida kasiklarim pit pit oluyor ve hopluyo icerde pitladikca.
bariz belli oluo hickirdigi anlamaman mumkun degil
Benimkide kafa aşağıda ama çok nadir aşağıda öyle hissediyorum.Belki hıçkırıkları da sakindir benim bebişin ondan hissedemiyorum canım :) Ama hıçkırması çok normal artık bebişlerin merak etme canım.Bunu hissetmende çok güzel:KK9:

Benimkide kafa aşağıda ama çok nadir aşağıda öyle hissediyorum.Belki hıçkırıkları da sakindir benim bebişin ondan hissedemiyorum canım :) Ama hıçkırması çok normal artık bebişlerin merak etme canım.Bunu hissetmende çok güzel:KK9:

uzun zamandan beri hissediyorum canim benim evet cok hos bisi sende dikkat edersen belki hissedersin:)

Bende özele gidiyorum ama tabi bu doktordan doktora değişiyor ya. Doktoru değiştircem demişsin doğuma az var bak bence hemen değiştir eğer kararliysan tabi

degisitiricam canim daha once yumurtlama takibi icin gittigim doktoruma gidicem o guler yuzlu en azindan ilgilenio bu kadina 2 dir gidiorum da anlamio gibi yuzume bakio utanmasa dogurdugunda gel ugrastirma bizi diycek :KK11::KK67:

Tamamen kaybolacagini zannetmiyorum canim çünkü hamilelikten oncede vardi ve 12cm'kadar olmustu. Ama belki o'zaman daha kolay bir'operasyon olur. Bnm dr da yeri cok kolay sezeryan siraSinda tam kesik atacagim yerde yoksa almam zaten demisti.ama dur bakalim normal dogum sansim varsa onu isterim tabi
BENCEDE cnm önce normal tabiki,benm bi ark söyledi onda birkaç tane varmış miyom doğum esnasında gitmiş.doğumdan sonra kontrole gittiğinde kaybolmuş miyomlar o yüzden söyledim.normal imkanın olmazsa sezeryanda aldırırsın

degisitiricam canim daha once yumurtlama takibi icin gittigim doktoruma gidicem o guler yuzlu en azindan ilgilenio bu kadina 2 dir gidiorum da anlamio gibi yuzume bakio utanmasa dogurdugunda gel ugrastirma bizi diycek :KK11::KK67:
Canım benim eşim de sağlık sektöründe çalışıyor bu sektörde olanlar çok rahat oluyorlar.ben okadar sıkıntı çekiyorum hiç umrunda değil çünkü ona göre benim de bebeğin de sağlığını tehtid eden bir durum yok.ben doğuma Maraş'a annemin yanına geldim eşim bursada ve hamileliğin nasıl gidiyor bile demiyor çünkü ona göre herşey yolunda ama sabah erken aradığımda hopluyor korkudan bişe oldu aradım sanıyor.ağrılarına gelince gebeliğin son döneminde vajina büyüyor ve dışına doğru çıkıyor hatta.belki de büyürken kaslar gerilip ağrı yapıyordur.

Canım benim eşim de sağlık sektöründe çalışıyor bu sektörde olanlar çok rahat oluyorlar.ben okadar sıkıntı çekiyorum hiç umrunda değil çünkü ona göre benim de bebeğin de sağlığını tehtid eden bir durum yok.ben doğuma Maraş'a annemin yanına geldim eşim bursada ve hamileliğin nasıl gidiyor bile demiyor çünkü ona göre herşey yolunda ama sabah erken aradığımda hopluyor korkudan bişe oldu aradım sanıyor.ağrılarına gelince gebeliğin son döneminde vajina büyüyor ve dışına doğru çıkıyor hatta.belki de büyürken kaslar gerilip ağrı yapıyordur.

belki onun agrisidir canim. benim anladim baya genisler ama benim doktorum biraz enteresan normal de demio yuzume bakio bos bos. insan anlatir dimi olur bu zamanlarda de bisi de ilk gebeligim sonucta cahilim yani aydinlatsa

belki onun agrisidir canim. benim anladim baya genisler ama benim doktorum biraz enteresan normal de demio yuzume bakio bos bos. insan anlatir dimi olur bu zamanlarda de bisi de ilk gebeligim sonucta cahilim yani aydinlatsa
Tabi canım haklısın benim de bursadaki doktorum çok iyiydi burada çok umursamazlar ben de aynı dertten muzdaribim

2hafta öncesinde ne hikmetse bir iki hafta hareketi azdı bebişimin ama 35.haftadan snra hareketlendi,merak etmeyin bişey olmaz rahat olun.Doktora herşeyi sorun baktınız cvp vermiyo o zaman koyverin tekmeyi gitsin :) bizi rahatlatmak onların zorunlu görevi

2hafta öncesinde ne hikmetse bir iki hafta hareketi azdı bebişimin ama 35.haftadan snra hareketlendi,merak etmeyin bişey olmaz rahat olun.Doktora herşeyi sorun baktınız cvp vermiyo o zaman koyverin tekmeyi gitsin :) bizi rahatlatmak onların zorunlu görevi

aynen ogle kuzum cok haklisin benim kizim simdi hareketledi iyiyiz cok sukur kafayi felan donduruyor sanki cikicak vajinamdan :) vajinam gidiklanio

Özel miiii kız ben devlete gidiyosun zannettim ondan sakinleştrmeye çalışıyorum. Doğum çok önemli içine sinmediyse değiştir canımcım :KK66:

degistiricem kuzum ozel paramizla rezil oluyoruz ilgi alaka sifir devlet olsa tamam diycem de

X