2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

ÇOK ACAYİP BELİM AĞRILARIM ARTIYOR ARTIK ÇALIŞMAK ZOR GELİYOR ARTIK

Miyom gebeliğimin başından beri bendede vardı hatta yeri bebeğe çok yakın rahim önündeydi.Doktorum bu şekilde hamile kalmamın bile mucize olduğunu söylemişti.Büyüyebilir ve sezeryan olursun demişti.çok şükür büyümedi 5 cm de kaldı.Oğlum miyomu itmiş hatta doğum kanalını kapatmıyoda yani şuan normal doğum için bir engel yok.Tabi herşeyin hayırlısı eğer bebeğim için sezeryan hayırlıolacaksa o olsun.Senin miyom büyüdümü ki sezeryan diyor? Kaç cm canım?
benmde gebeliğin başında miyom vardı 1,5cm ama benmkinin yeri rahim dışında kanalın falan çk uzağındaydı.4. aya kdr büyüdü en son 3,5 cm oldu sonra tekrar küçülmeye başladı son 3 aydırda miyomdan eser yok sanırım kayboldu yada benim bebiş yedi :KK70:

Öncelikle geçmiş olsun canım.Senin miyomda çok fazla büyümemiş aslında.Bir dahaki sefere doktora sor istersen.Sezeryanla birlikte aldırma konusuna gelince o konuyla ilgili çok şey duydum.Eğer tekrar gebelik düşünüyosan aldırma sırasında rahime zarar vermeden alınabilmesi çok önemliymiş.ve çok kanama yapabilirmiş.Tabi doktorun iyi bir doktorsa onun söyledikleri önemli canım. bebeklerimiz için hayırlısı neyse o olsun canım.
bende katılıyorum aldırma konusuna acele etmemek lazım.zaten normal doğum engel değilse doğumla beraber kayboluyomuş akıp gidiyomuş biçok kişiden duydum bunu.

benimde son iki gün çok şükür artık evde yayılmak istiyorum biraz
BEN AĞUSTOS'UN BİRİNE KADAR ÇALIŞIR RAPORU ALDIMMM BİR TARAFIM ÇALIŞMAK İSTİYOR BİR TARAFIM ÇALIŞMAMAK GÜZEL KIZIMLA VAKİT GEÇİRMEK İSTİYORUM

Geçer canım geçer ayağına ara ara soğuk su tut,tuzlu tüketme ve ayağını yukarı dikerek otur dinlen

Akıntım normal akıntılar olarak devam ediyo ,başka bi alamet yok kızımın yeri heralde rahat ,ses yok :)bazen afedersin makata doğru baskı hissi oluyo sadece.Bir de bebişim artık gerinirken iyice acıtmaya başladı beni :) senin var mı doğum alametleri

Akıntım normal akıntılar olarak devam ediyo ,başka bi alamet yok kızımın yeri heralde rahat ,ses yok :)bazen afedersin makata doğru baskı hissi oluyo sadece.Bir de bebişim artık gerinirken iyice acıtmaya başladı beni :) senin var mı doğum alametleri

Vajinam agrım var akıntım sarı koyu renkte devam edio tatlım aşırı halsizlik ve istahsizlik peşine bulantı kusma ne ararsan var allah yardımcımız olsun kendimi arabanın altında ezilmiş gibi hissediyorum her yerim arıza çıkartıyor agrıyor off off :KK51:
doktor normal dio vajina agrıma ama vajinamı yarıyorlar sanki kimse benle ilgilenmio die :mad:dolandım evde eşim de normalmiş deyip duruyordu oda muayneye gelince bilio haliyle :KK61:
birde benim karnım baya aşagıya indi afedersin şeyimi örtüyor hafiften doktor hiçbişi demedi kanala indi felan die hatta suyumu bile söylemedi kilosuna baktı tamam :KK61:
oturdugumda tabak koyuyorum duruyor oynamadan anlamadım ki belkide ben çok kafama takıorum bilemedim cicim:110:

Canım ya senin yanında destek olan başkası yok mu böyle kendini çok dinler olmuşsun?Halsizlikler normal takma kafana bebeğinde sorun olsa söylerdi.Tabak oynamıyo derken hareketsiz mi ? Bak göbeğini iki yandan tut azcık salla,ve konuş kızınla,bence hareket edecektir.Daha yeni gittin muayeneye korkma ama gün içinde hiç hareket etmezse git bi kontrole,benim göbüş daha tam düşmedi çok az düştü,vsjinal muayene oldun mu hiç ?

Canım ya senin yanında destek olan başkası yok mu böyle kendini çok dinler olmuşsun?Halsizlikler normal takma kafana bebeğinde sorun olsa söylerdi.Tabak oynamıyo derken hareketsiz mi ? Bak göbeğini iki yandan tut azcık salla,ve konuş kızınla,bence hareket edecektir.Daha yeni gittin muayeneye korkma ama gün içinde hiç hareket etmezse git bi kontrole,benim göbüş daha tam düşmedi çok az düştü,vsjinal muayene oldun mu hiç ?

yanlizim ya evde evet paranoyak oldum iyice depresyona bagladim :KK43:
hareketleri var canim da duzledi karnim gogus altim baya bosaldi. 11 haziranda bakmisti oda suyummu geldi acaba die gittigimde akintiymis meger.
dun agrim var dedim bakmadi gerek gormedi sanirim

Selam arkadaşlar bende bayağıdır girmiyordum bakim bizim gebişler ne yapmış dedim :anneadayı: ben çok heyecanlıyim yaa gecem gündüzüm doğumu ve bebeğimi düşünmekle geçiyor bazen çok sıkılıyorum bu kadar düşünmekten :110: birde bu sırt ve kaburga ağrısı beni öldürüyor ya mide bulantısı da çok oluyor bebişim hayırlısıyla bi gelseydi artık :KK51:

Selam arkadaşlar bende bayağıdır girmiyordum bakim bizim gebişler ne yapmış dedim :anneadayı: ben çok heyecanlıyim yaa gecem gündüzüm doğumu ve bebeğimi düşünmekle geçiyor bazen çok sıkılıyorum bu kadar düşünmekten :110: birde bu sırt ve kaburga ağrısı beni öldürüyor ya mide bulantısı da çok oluyor bebişim hayırlısıyla bi gelseydi artık :KK51:

selam canim hosgeldin ah ah ayni ben benimde heryerim agriyor sag salim kavusalim yavrumuzada sunu anladim son zamanlar baya zormus yani :KK43:

Aynen son zamanlar daha zor. Ilk zamanlar mide bulantısı baş ağrısı çoktu şimdi sırt ağrısı çok mide bulantısı eskisi kadar olmasada var kahvaltı yapmak ölüm geliyor bana. Şimdi yeni hamile birini görsem en güzel günlerin diyorum :)

Aynen son zamanlar daha zor. Ilk zamanlar mide bulantısı baş ağrısı çoktu şimdi sırt ağrısı çok mide bulantısı eskisi kadar olmasada var kahvaltı yapmak ölüm geliyor bana. Şimdi yeni hamile birini görsem en güzel günlerin diyorum :)

ah canim ah evet ilk zamanlarimda kusmaktan 3 kilo vermistim benim icim 13 ile 26 haftalar arasindaydi okadar rahattim ki..
hayirlisi ile doguralim da

X