2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Inşallah canım :) doktor tarih verdi mi sana. Ben dün gittim 1 ağustostan sonra her an gelebilir dedi normal doğum gibi görünüyor şimdilik

yok benimki odun biraz dun sordum dogum tarihini sata gore 10 agustos dedi baska bisi demedi hani su zamandan sonra beklenir felan diye ama yok

yok benimki odun biraz dun sordum dogum tarihini sata gore 10 agustos dedi baska bisi demedi hani su zamandan sonra beklenir felan diye ama yok
Sata göre benimki de 20 ağustos ama belli olmaz dedi 37.haftadan sonra normal doğum oluyor zaten 1 ağustostan sonra olabilir dedi bana. Benimki iyi ilgileniyor sorduğum sorulara cevap da veriyor Allahtan :)

Sata göre benimki de 20 ağustos ama belli olmaz dedi 37.haftadan sonra normal doğum oluyor zaten 1 ağustostan sonra olabilir dedi bana. Benimki iyi ilgileniyor sorduğum sorulara cevap da veriyor Allahtan :)

ne guzel cnm kiymetini bil derim bizimki salak yahu degistiricem zaten bana 3 hafta sonra gel dedi sok gecirdim normalde 2 haftada bir olmasi lazim artik ama kadin bir garip.
bizde temmuzundan 20sinden sonra beklioruz

Bebiş ite ite nerelere göndermiştir miyomu kim bilir :) Benim taa kuzucuğumun burnunun dibindeydi ve her ultrasonda sanki miyomu öper gibi yada ısırıyor bilmiyorum.fotosuda mevcut öyle :)

ne guzel cnm kiymetini bil derim bizimki salak yahu degistiricem zaten bana 3 hafta sonra gel dedi sok gecirdim normalde 2 haftada bir olmasi lazim artik ama kadin bir garip.
bizde temmuzundan 20sinden sonra beklioruz
Benimki senden 2 hafta küçük mesela bana 15 gün sonra tekrar gel sonra her hafta gelceksin dedi. Özele mi gidiyorsun sen devlete mi

o da güzelmiş Afferin ona

bende katılıyorum aldırma konusuna acele etmemek lazım.zaten normal doğum engel değilse doğumla beraber kayboluyomuş akıp gidiyomuş biçok kişiden duydum bunu.
Tamamen kaybolacagini zannetmiyorum canim çünkü hamilelikten oncede vardi ve 12cm'kadar olmustu. Ama belki o'zaman daha kolay bir'operasyon olur. Bnm dr da yeri cok kolay sezeryan siraSinda tam kesik atacagim yerde yoksa almam zaten demisti.ama dur bakalim normal dogum sansim varsa onu isterim tabi

Merhabalar benim minnos 2 gundur pek bir hareketli degil sizdede arada oyle oluyormu

:) aynen ogle canim aksamlari felan oynuyor baya
Valla benim kuzum tam tersi gündüz bazı zamanlarda ve ben uyumadan önce hareket ediyor.Ama geceleri ssanırım benimle birlikte uyuyor yada sakin.Çünkü hiç onun hareketlerinden dolayı uyandığım bir gece olmadı :) Gerçi geneldede hareketleri canımı acıtacak derecede olmadı hiç.bu arada bende daha önce endişelenirdim biraz sakin olunca ama artık tanıyorum bebişimi.Sizden endişelenmeyin sadece gün içinde hiç hareket etmezse doktora gidin bence.Çünkü bebeişlerimiz büyüdü onlarında uyumaya dinlenmeye ihtiyacı var

haklisjn birtanem bizim kiz bu aralar cok hickiriyor gunde 2 3 defa felan sizde ogle mi?
seninki uykucu olucak bence sen dogumdan sonra rahatsin ozaman ;-)

haklisjn birtanem bizim kiz bu aralar cok hickiriyor gunde 2 3 defa felan sizde ogle mi?
seninki uykucu olucak bence sen dogumdan sonra rahatsin ozaman ;-)
Sanırım bana benzeyecek o açıdan ama bilemiyorum inşallah gelince göreceğiz.Belkide içerdeki Sakinliğin acısını doğunca çıkartacak :) Sağlıklı olsunda yeter.Canım ben hıçkırıkları pek anlayamıyorum.Bazen çok ani ve üst üste hızlı hareketler oluyor o mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…