2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ben akşam 9da 5 damla veriyorum. Her gün aynı saatte verince 1 haftada etkisini görüyorsun. Biz 2. Şişeye başladık günde 3-4 defa yapıyoruz damla sayesinde.
canım bende bugün aldım biogaia.gerçi oğlum gaz çıkarmayı öğrendi çok şükür:) ama kaka sı belki düzene girer azda olsa gazı oluyor dahada rahatlar sanırım.yalnız bir haftada mı etkisini gösteriyor özellikle kaka düzeni açısından?

arkadaşlar kilo sormuştunuz bizde bugün doktora gittik.85 günlüğüz bu arada.kilomuz 6180 gram.rota aşısınıda ben yaptırdım bugün.şuana kadar bir yan etkisi yok inşallah da olmaz.bütün bebişlere bol sağlıklı ve kahkahalı günler diliyorum:)

Bizde ayniyiz canm.bazen 14 gunde bazen 2 gunde bazen 7 gunde yapiyo doktora sordum hic dert etme bagirsajlari geliecek anne.sutu aliyorsa hic korkma.dedi bende takmiyorum.artik.duzensizik.normalmis

Benim kizimda bir haftada etkisini göstermişti canım ama benim kizim aşırı gazlı bir bebek. İnşallah sizde daha kısa surede etkisini gösterir pıtır pıtır yapar bebisin :)

arkadaşlar rota aşısı yaptıranlarda gaz sancısı yada karın ağrısı gibi yan etkiler oldumu? dün tam bişey yok derken oğlum aşırı derecede sancıyla kıvrandı doktora gittik 5 gün sürebilirmiş olabilirmiş dediler.şuan iyi çk şükür ama tam bitti derken gazımız bu aşıyla tekrar meydana çıktı.

Bizde sap kullaniyorduk çok ta memnundum ama kaka problem i var diye buna geçtik bugum üçüncü gün ilk iki gün kaka yaptı bugün yine yapmadı

Zeytinyagli pamukla makatina masaj yapin kizlar.ne kolik kaliyor ne de kaka problemi

kızlarrr uyku tulumu kullanan varmı hangisi daha kullanışlı? tulum olanmı yoksa kısa kollu içine koyulanmı iyi? benm bebiş üstünü açıyo ne yorgan ne battaniye kalıyo üstünde.

bu arada kızlar bebişimmm emİk aldı bugn çkkk mutluyum 3,5 aydan sonra alıştı uykusu vardı mıZırdanıp ağlıyodu bende emZik verdim ağzına aldı ve cok cok emmeye başladı hatta emzikle uyudu gözlerim yaşardı

kızlarrr uyku tulumu kullanan varmı hangisi daha kullanışlı? tulum olanmı yoksa kısa kollu içine koyulanmı iyi? benm bebiş üstünü açıyo ne yorgan ne battaniye kalıyo üstünde.
ben kullaniyorum cnm pofuduk yorgan gibi. benimkide hic ortturmuyo hemen uyaniyodu

kizlar bizde 93 gunluguz kontrolumuz vardi ben rotayi vurucak diye aklimdaydi onu gecen ay karmalarla ilk dozu yapmis.dun zaturreyi yapti.bidahaki ay rotanin 2.dozunu yapicakmis,

kizlar bizde 93 gunluguz kontrolumuz vardi ben rotayi vurucak diye aklimdaydi onu gecen ay karmalarla ilk dozu yapmis.dun zaturreyi yapti.bidahaki ay rotanin 2.dozunu yapicakmis,
rota bizde gaz ve karın ağrısı yan etkisi yaptı canım ama inşallah geçecek.yinede aşıdan yanayım hastalık çok daha tehlikeliymiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…