2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Canim demekki yetmiyor çünkü onceden mama vermezdim gece her yarim saatte bir uyanirdi mamadan sonra yatiyor gündüzleri artik çok aglamiyor gozlemledim vermezsem agliyor ama gece uyumuyor
Bildiğim kadarıyla anne sütünün sindirimi çok hızlı mamanınki yavaş. Mama alan bebeklerin az uyanma sebebi bu. Aslında ihtiyacı olsa da beslenmeye mide dolu kaldığı için uyanmıyor.

Bizim kıza belki 10 çeşit emzik almışımdır. En sonunda avent'in soothie sini aldı. Ağzına tutturur tutturmaz bi corklatması vardı gözlerim yaşardı valla İnşallah bıraktırırken de ağlamam

maşallah cnm cidden baya tombiş bi bebek seninki iyi kilo almış sütün yaramış demekk sen sadece süt veriyodun yanlış hatırlamıyosam

Evet canim sadece anne sütüyle besleniyor. Çok şükür sütüm yarıyor umarım bundan sonra da aynen böyle devam eder . Tabi en önemlisi sağlıklı olmaları kilo alınır boy uzar yeter ki sağlıklı olsunlar :)

Cvplayan herkese tsk ederim benim birinci çok zayıftı buda 102günlükken 6400 acaba zayif mi diye tedirgindimde ondan sordum

Canim kilodan ziyade her ay ne kadar almış o önemli. Eğer senin bebegin 5kilo doğupta 6400 olduysa az ama 3 kilo dogupta 6400 olduysa çok iyi :) anlatabildim umarım. Birde kilo alımında 600-1000 gr arası normal.

Biogaia kullanan arkadaşlar günde bikere 5 damla mi veriyorsunuz ben dün başladım o şekilde söylendi yeterli oluyormu acaba?

Bizim kıza belki 10 çeşit emzik almışımdır. En sonunda avent'in soothie sini aldı. Ağzına tutturur tutturmaz bi corklatması vardı gözlerim yaşardı valla İnşallah bıraktırırken de ağlamam
cnm bebişin kaç aylık ve ne zaman aldı emziği bnm bebiş 3,5 aylık sence geçmi kaldım.benmde almadığım emzik kalmadı bakkal emziği bile aldım hatta onu biraz emdi ama bidaha emmedi alıştıramadım bi türlü emziğe

Biogaia kullanan arkadaşlar günde bikere 5 damla mi veriyorsunuz ben dün başladım o şekilde söylendi yeterli oluyormu acaba?
cnm 5 damla çok sakın verme banada öyle dedi eczacı üstündede yazıyodu sonra bebişin bağırsakları bozuldu pnacar motoru gibiydi günde 8 kere kaka yapıyodu günde 1-2 damla yetiyo

Bizimkinin kaka sorunuda var bazen 3 bazen 6 bazen daha bile fazla günde bir yapıyo kaka yi kabiz deil ama ...dediğini dikkate alicam kaç günlük bebegin

Bizimkinin kaka sorunuda var bazen 3 bazen 6 bazen daha bile fazla günde bir yapıyo kaka yi kabiz deil ama ...dediğini dikkate alicam kaç günlük bebegin
Bende iki aylıkken kullandım günde beş damla bidefa veriyordum onuda akşam on onbir gibi biyolog arkadaşım aynı saatte ve gece kullanırsanız hem bebek iyi uyur hem faydasını görürsün demişti bagirsaklarida düzene koyuyomus bisise bitirdim biraz iyi oldu diye metsile geçtim ben çok faydasını gördüm bu şekilde kullanarak

Ben akşam 9da 5 damla veriyorum. Her gün aynı saatte verince 1 haftada etkisini görüyorsun. Biz 2. Şişeye başladık günde 3-4 defa yapıyoruz damla sayesinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…