2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benim oğlumda 84 günlük ellerini uzun zamandır yumruk yapıp ağzına goturuyo yüzüstü yatirdigimda başında kaldırıyor saçlarımı da çekmeye başladı bizim için küçük onun için büyük hareket ler ... hatta sesli guluyo uzun zamandır çok tatlı. .

Slm annelerrr uzuuun zamandır bakmaya fırsatım olmadı. Geriye dönük de okuyamadım. Bnm kız bni emzik gibi kullanıyor. Emzik almıyor. Ha bi el atın şu işe :)) sütümde yetmiyor galiba artık süreeeekli memede :)

3 aylıkken 5800 63 cm di şmd kaç oldu bilmiyorum zayıf bi bebiş benim oğlum
Canim benim kizim 1 hafta sonra 3aylik olacak 2 buçuk aylikken 4 bucuk kiloydu boyuda uzundu ondan pek kilo görünmüyor ama dr lar boyun uzamasi daha iyi diyorlar diyecegim o ki uzulme yanlız degilsin;-)

Slm annelerrr uzuuun zamandır bakmaya fırsatım olmadı. Geriye dönük de okuyamadım. Bnm kız bni emzik gibi kullanıyor. Emzik almıyor. Ha bi el atın şu işe :)) sütümde yetmiyor galiba artık süreeeekli memede :)
canım benim oğlumda emzik almıyor gerçi ben başta bilinçli vermedim.sonrasında denedim alıyormu diye ama almadı iyide oldu.sürekli emzik ağzında bir bebek olsun istemiyorum.süt konusuna gelince sürekli memede olunca sütün azaldığı anlamına gelmez.daha çok acıkıyordur büyüdükçe.kilo alımı iyiyse sütün yetiyor demektir.

Canim benim kizim 1 hafta sonra 3aylik olacak 2 buçuk aylikken 4 bucuk kiloydu boyuda uzundu ondan pek kilo görünmüyor ama dr lar boyun uzamasi daha iyi diyorlar diyecegim o ki uzulme yanlız degilsin;-)
aynen benm bebişte öyle cnm kilosuna göre boyu uzun zayıf ama güçlü bi bebiş yere kuvvetli basıto destekle oyun halısındaki oyuncaklara hızlı vuruyo önemli olan sağlıklı olmaları kilolu değil

aynen benm bebişte öyle cnm kilosuna göre boyu uzun zayıf ama güçlü bi bebiş yere kuvvetli basıto destekle oyun halısındaki oyuncaklara hızlı vuruyo önemli olan sağlıklı olmaları kilolu değil
Evet canim aynen benimkide öyle yerim ben ha isirasim geliyor cok tatlı oluyorlar;-)

Canim benim sütum cok sıvı emerken cok defa bogazinda kalıyor oksuruyor benimki yaramiyor demekki

yok cnm alakası yok bence benım sutte hızlı gelıyor genızıne kacıyor oksuruyr. sadece anne sutu alan bebekler tombık olmuyor genelde yarıyordur sutun yaramaz olurmu anne sutu ılerıkı zamanlar ıcın dogal antıbıyotık:))

yok cnm alakası yok bence benım sutte hızlı gelıyor genızıne kacıyor oksuruyr. sadece anne sutu alan bebekler tombık olmuyor genelde yarıyordur sutun yaramaz olurmu anne sutu ılerıkı zamanlar ıcın dogal antıbıyotık:))
O tabikide canim cok faydası var biliyorum kilo bakimindan demistim ama bende kucukken cok zayifmisim bebegim bana çekmiş;-)

X