2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlar benm oğlan gece 6-7 saat kesintisiz uyuyo artık başka böyle uzun uyuyan varmı gece normal mi bukdr çk uyuması uyandırıpp emzirmelimiyim
benim kuzuda maşallah genelde geceleri uzun uyuyor bazen 7 saati buluyor.uyandırma canım artık bir zararı yok hatta faydası var gece uykusunun.

mrb kızlar nasılsını? gece ben uyandırıyordum ama gecmıs yorumları okudm uyandırılmaması yonunde genelı bendemı kaldırmasam acaba. bırde dun kontrole goturdum gelışimi ıçın boyu kısa dedı 58cm azmı kızlar 2 ay 27 gunluk bebek ıçin??

Günaydın kızlar biz 2 ay 7 gunluguz boyumuz 60 cm. 52 cm doğdu kizim. Bence kısa değil her ay uzadiysa sorun yoktur diye düşünüyorum.
Birde kızlar benim kizim kolikti gaz kaka sorunumuz vardı.. Bu ay doktorumuz yeni damla verdi. BİOGAİA. Muhteşem bir damla.. Keşke baştan bunu kullansaymisim. Kızım günde 3 defa kendisi kakasini yapıyor aglamadan bagirmadan. Tam 1 haftada etkisini gosterdi. Önceden saatlerce ağlayarak uğraşırdı.
Gaz sorun olanlara şiddetle tavsiye ederim kızlar.

Verem aşısını yaptiran var mi çocuk atesleniyor mu yarin bende yaptiricam yaptiran varsa cevap bekliyorum teşekkürler

Biz ayin 15 in de yaptirdik çok şükür ateş falan olmadı. Olabilir diye hemsiresi calpol verdi 8 saatte bir içir dedi ama ben hiç icirmedim. Ateşi çıkarsa veririm diye düşündüm boşuna ilaç vermek istemedim gerek kalmadı zaten. Her Bebekte ateş olacak diye bir şey yokmuş.

Benimde sütüm artık çok akmiyor. Geceleri akardi muhakkak çarşafa bile geçiyordu bazen ama artık akmiyor bende sütüm mu azaldı acaba diye düşünüyordum. Demek ki vücut kendini ayarlıyormus ne muhteşem bir şey.

Canim herkesin bebeği aynı oranda uzayacak diye birşey yok. Ortalama 3 aylık ken 62 cm olması gerekiyor . Fakat anne baba boyu da önemli yani genetik faktörler. Anne babası uzun boyludur cocuk normalden bile fazla uzar yada anne babası kısa boyludur çocuk daha az uzar. Bence çok da kafaya takmamali. Her ay uzuyor ve kilo alıyorsa gelişiyor demektir.

Biz bugun 70 gunluguz gundizleri hic yatmaz geceleri 2 saatte bir kalkar mamayla besleniyor ne guzel bebisler yatiyor benimki ne zaman yatar birde gaz problemi ve kabizlik var

benim kuzuda maşallah genelde geceleri uzun uyuyor bazen 7 saati buluyor.uyandırma canım artık bir zararı yok hatta faydası var gece uykusunun.

Sizin minnoslar kac gunluk 6 7 saat uyuyor bekimki bugun 70 gunluk 2 saatte bir kalkiyor acaba mama yiyor o yuzden mi

Bende maks 2 saat uyuyo uyanıyo deliksiz uykuya hasret kaldm

Sizin minnoslar kac gunluk 6 7 saat uyuyor bekimki bugun 70 gunluk 2 saatte bir kalkiyor acaba mama yiyor o yuzden mi
Mama yediği için daha uzun uyur normalde çünkü mamalar çok kalorili onla alaklı degil bebekten bebeğe değişiyor işte uyku durumu

canım benim kuzu yarın tam 2 ay dolu dolu:) bilemiyorumki canım belki uyku düzeni öyledir zamanla değişir inşallah

Biz bugun 70 gunluguz gundizleri hic yatmaz geceleri 2 saatte bir kalkar mamayla besleniyor ne guzel bebisler yatiyor benimki ne zaman yatar birde gaz problemi ve kabizlik var
Gazla ben çok ugrastim yukarida yazmıştım ama bi daha yazayım BİOGAİA damla. Dojtorunuza danışın sizde. Ben 1 haftada faydasını gordum. Gazlı bebek cook zor iyi bilirim. Kiyamam hiçbir bebişe. Yavrum rahatlasin sizin bebisiniz de..

Kızlar selam bizim bebiş gece rahat uyuyor ama hep kıpır kıpır sizinde öylemi muhakkak arada hareket edip tekrar uyuyor derin uykusu yok

Dün yaptırdım 3 aşı yapılıyor 2 aylık bebeklerde çok huzursuzlandi canı çok yandı sanırım yavrumun

Evet canim 3asi biri pnomani aşısı biri verem diğeri de karma aşı galiba. Aşı vurulirken bütün bebekler huysuzlanir canım önemli değil. Önemli olan sonradan sıkıntı çıkmaması :)

Dün yaptırdım 3 aşı yapılıyor 2 aylık bebeklerde çok huzursuzlandi canı çok yandı sanırım yavrumun
Bnde bugün yaptırdım. Yavrum uyumadi hala huzursuz.hep AGU ugu birşeyler anlatmak peşinde oturalim hiç Uyumayalım istiyor.bende enerji tükendi

7 saat mi maşallah bebisine. benim kızım her 2 saatte mutlaka uyanır.en son ne zaman deliksiz uyudum hatırlamıyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…