2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlar oğlumun hırıltısı bir türlü geçmiyor doktor genzi tıkalı değil demişti en son götürdüğümde...ara ara sanki horlar gibi ses oluyo banyo sık yaptıramıyorum yanlız olduğumdan üşütmekten korkuyorum ve haftada bir ancak yaptırıyorum şu ara ....sizinde varmı bu sorun?özellikle sabahları çok oluyo :KK43:

Biz bugun 74 gunluguz ama hala kologimiz gecmedi sizlerde kac gunlukken gecti

kızlar oğlumun hırıltısı bir türlü geçmiyor doktor genzi tıkalı değil demişti en son götürdüğümde...ara ara sanki horlar gibi ses oluyo banyo sık yaptıramıyorum yanlız olduğumdan üşütmekten korkuyorum ve haftada bir ancak yaptırıyorum şu ara ....sizinde varmı bu sorun?özellikle sabahları çok oluyo :KK43:
Canını sıkma canım benm oğlumda çok fazla hırıltı yok sadece emdikten sonra hafif oluyo ama doktorum uyarmştı hırıltı olabilir normal diye.her bebekte şiddeti ve geçme süresi farklılık gösterebiliyormuş,bazı bebeklerde 3 aydan sonra geçerken bazı bebeklerde 1 yaşına kadar sürebiliyormuş,rahat ol takma kafana

Biz 71 gunluguz bi 10 gundur filan rahatlamaya basliyoruz. Biogaia damlaya başladık o düzene soktu bağırsaklarıni. Günde 2-3 defa aglamadan kendisi yapıyor kızım. Darısı tüm kolikli bebişlere :)

benim oğlumdada hırıltı var doktor genzi henüz tam gelişmediği içinolur normal demişti.bir kaç ay sürermiş.üşütmeyle alaksı yok bu durumun banyo yaptırabilirsen istediğin zaman oda sıcaklığını ayarlayarak.

benim oğlumdada hırıltı var doktor genzi henüz tam gelişmediği içinolur normal demişti.bir kaç ay sürermiş.üşütmeyle alaksı yok bu durumun banyo yaptırabilirsen istediğin zaman oda sıcaklığını ayarlayarak.

Aynen benim oğlumda da var hırıltı ama hiç kafama takmadım. Hastalık olsa hep olur benimki özellikle sinirlendiginde ve cok ağladığında oluyor . Banyoyu ben gün aşırı yaptiriyorum çok iyi oluyor oğlum rahatliyor ve daha kolay uykuya dalıyor.

Kızlar bebeklerinizin gündüz uykusu nasıl benimki 1 saat uyanık kalıp 1 saat uyuyor bazen 2 saat uyanık kalıyor sonra tekrar uyku bu böyle normal mi

Benim oğlumda 69 günlük bigunu bi gününe uymuyo bazen oglenleri çok güzel uyuyo bazende sekerlemeler yapıyo kısa süreli gazı oluyo hala dönem dönem o biraz yoruyo hep dolaşmak istiyo evde

Benim minnosun oglen uykusu yok zorla yatirmaya calisiyorum birde haftalik kac gram almali

Selam kızlar ya sizlere birsey soracağım benim bebeğim gibi olan var mı ben neyapacagmi şaşırmış durumdayım bizim gece uykumuz yok suan 97 günlük olduk ama gece gündüz ayrimimiz yok geceleri asla uyumuyor sabah 8-9lara kadar ayaktayiz en fazla 15-20 dk uyuyo aralarda derin uykumuz yok derin uykuya ise sabah 9 dan sonra felan geçiyo 5-6 saat uyanmadan yatıyo neyapacagmi bilmiyorum gündüzü gece sanıyor nası çevirecegim bu durumu tersine yardimci olun lütfen...

Gündüz ses yap altını açık bırak biraz sık sık degistir bol bol konuş geceleri hiç konuşma kaka yapmadığı sürece altini alma cok sik ses ve ışık olmasın emzirirken bildiğim böyle ama

Kizlar Acd kullanan varmi kaç damla veriyorsunuz bana günlük 15 damla dendi ama çoğu yerde 10 damla veriliyomus şaşırdım fazlalığı bingildagin erken kapanmasına etki ediyomus oda riskliymis siz ne diyosunuz ?

Kizlar Acd kullanan varmi kaç damla veriyorsunuz bana günlük 15 damla dendi ama çoğu yerde 10 damla veriliyomus şaşırdım fazlalığı bingildagin erken kapanmasına etki ediyomus oda riskliymis siz ne diyosunuz ?
Ben on damla kullandım besbuçuk ay sonra doktorumuz değiştirdi
Bu arada benim bebeğim yedi aylık

Selam kızlar ya sizlere birsey soracağım benim bebeğim gibi olan var mı ben neyapacagmi şaşırmış durumdayım bizim gece uykumuz yok suan 97 günlük olduk ama gece gündüz ayrimimiz yok geceleri asla uyumuyor sabah 8-9lara kadar ayaktayiz en fazla 15-20 dk uyuyo aralarda derin uykumuz yok derin uykuya ise sabah 9 dan sonra felan geçiyo 5-6 saat uyanmadan yatıyo neyapacagmi bilmiyorum gündüzü gece sanıyor nası çevirecegim bu durumu tersine yardimci olun lütfen...
Canim gündüz 2 saatten fazla uyutma uyandır biraz oyala altini degistir emzir oyna filan sonra tekrar uyusun.benim kızında öyleydi ben bu şekilde yaptım.şimdi de biraz geç uyuyor ama en azından 12 de filan dalmış oluyor 10 a kadar emip tekrar yatıyor uyanmadan

Canim benim kizim kolik degil ama inanilmaz gazli bir bebek ve kakasini yapmakta zorlaniyordu.sallanan beşik yaptik ağrısı sancısı umrunda değil şimdi uyuyor.beşigi olmayınca yine aynı kıvır kivir.75 gunluguz bizde

Kızlar bebeklerinizin gündüz uykusu nasıl benimki 1 saat uyanık kalıp 1 saat uyuyor bazen 2 saat uyanık kalıyor sonra tekrar uyku bu böyle normal mi
benim bebişte aynı cnm 1 saat uyuyo uyanıyo emiyo 2-3 takılıyo snra uykusu geliyo emiyo uyuyo 45 dk fln gündüz böyle gidiyo ama gece uyuyo bnm bebiş

Biz bugun 76 gunluguz hic mememi emmedi mama kullandik 1 ay sagip verdim simdi emzirsem emermi bide sutum tekrar olurmu az once sagdim bir kac damla tek cikti benim gibi olan varmi

X