2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Allah acil şifa versin cnm amcanıza.

Sanırım hamilelik hormonları çok etkiliyo . Ama az kaldı Rabbim hayırlısı ile Kucağımıza almak nasip etsin cümlesi ile beraber. Olmayanlarada hayırlı evlatlar versin en kısa zamanda (Amin)
amin canım sanırım vicut zaman yaklaştıkça yavas yavas doguma ve sonrasına alıştırıyor kendini :)

benmde dudaklarım şişti botox yaptırmış gibi doğumdan sonra kuş gibi olcaz hayali bile güzel
Ay inş ya tövbe yarabbi yaratık gibi sesler çıkarıyorum uyurken. Nefesi alıyorum veremeyi unutuyorum filan saçma sapan. El ayak şişliği dersen shrek in karısına döndüm aman benişler ii olsun şurda ne kaldı ki

Kizlar dogumlar ozeldir.sagdan soldan anlatilan dogum efsanelerine takmayin.
benim ilk dogumum normaldi.o zmn bana ebeler cok bagirana kiziyo filan demislerdi etkisinde kalmisim demekki cok bagirmasamda ozur dileye dileye sabah saatleerinde dogum yaptim oglende evimdeydimm..
sonraki dogumum sezeryandi ikiz oldugu icin dr um maceraya gerek yok dedi spinal dogum yaptim.
ikisinide yasayan biri olarak suan normal dogumu tercih ediyorum fakat sezeryan olali 2 yil oldugu icin dr um asla olmaz diyor.bu dogumumda sezeryan olacak.herturlu geciyor.ikisindede etrafinizdakiler sadece sizin ve bebeginizin saglikli olmasi ve dogum gerceklessin diye cabaliyor.dogumu dusunmeyin.o size ozel olacak.
merak ettiginiz birsey olursa sorabilirsiniz

Slm arkadaslar, daha once surekli takip ediyordum forumu. Birkac kere yazdim ama kaynadi galiba. Konunun kapatildigini görünce cok üzüldüm. Iyi ki burasini acmis arkadaş valla ne diyeyim

Slm arkadaslar, daha once surekli takip ediyordum forumu. Birkac kere yazdim ama kaynadi galiba. Konunun kapatildigini görünce cok üzüldüm. Iyi ki burasini acmis arkadaş valla ne diyeyim

selam canim allah allah kaynamis olabilir belki :) ama normalde yazariz hepimiz ogle bisi ki bu sayfayi 17:00 da acmistim saat 19:00 da bizim has konumuz kapanmis ben dogumdan sonra buraya geceriz die dusunmustum ama cok sukur ki arkadaslar dagilmadan burada toplandik :)

Benim kızımda çok hıçkırıyor kıyamam uzun sürüyo . Sol tarafımada poposunu dayıyor ittiriyor dalgalanıyor

Her halleri çok tatlı yerim onları ben yaa Benim kızımında poposu sağ tarafımda bazen oradan dışarı çıkacak gibi itiyo kendini, yavrucuklar yerleri daraldı ya ancak esneme hareketleri yapıyorlar herhalde :) Sağlıkla doğsunlar da o popocukları ısıralım bi güzel inş

Merhaba kızlar bnm kızda aynı sanki sağ tarafımdan poposu çıkcak :) ya ben bişe sorucam size arada sancılarım oluyor ve o zaman çok sert oluyor karnım sizde de oluyor mu acaba

Merhaba kızlar bnm kızda aynı sanki sağ tarafımdan poposu çıkcak :) ya ben bişe sorucam size arada sancılarım oluyor ve o zaman çok sert oluyor karnım sizde de oluyor mu acaba
Evet canım bende şu anda da var mesela bazen karnımın alt kısmında bazen de göğüs altında aşırı bi kasılma yada gerilme şeklinde oluyor.. Buna ek olarak bide iki akşamdır kalbimin atışını fena hissediyorum pır pır ediyo hızlı hızlı atıyo, var mı kızlar başka benim gibi hisseden ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…