2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ise gidip gelmek gittikçe zorlasiyor. Karnim cok'buyudu,iyice agirlastim. Ustelik okadar uykum varki aksam 9bucukdan sonra iptal oluyorum.uyuyakaliyorum hmen. Hep iste geciyor sanki zamanim.
:KK43: canım ya. Bn mecburiyetten erken ayrılmıştım, kesintili maaş dışında pişman olmadım.

Bi aksilik yok ki bekleyelim demiştir tatlım. Şikayetlerini söyledin mi onlara ne dedi. İdrarı ne için istedi ki

soyledim ama tuhaf tuhaf yuzume bakti sonra ultrasona gectik gene dedim agrim oluyor bicak saplanir gibi gece uyuyamadim regl olacak mis gibi kasik agrimda oluyor die dondu normal dedi tek kelime :KK43:
idrari ayak sismem icin istemis ama temiz cikti

soyledim ama tuhaf tuhaf yuzume bakti sonra ultrasona gectik gene dedim agrim oluyor bicak saplanir gibi gece uyuyamadim regl olacak mis gibi kasik agrimda oluyor die dondu normal dedi tek kelime :KK43:
idrari ayak sismem icin istemis ama temiz cikti
Geçmiş olsun canım önemli bişey olmamasına sevindim:) serviks uzunluğuna baktımı sordunmu? bu gerçekten önemli arkadaşlar çünkü benim doktor bakmasaydı kısaldığını bilemeyecektim ve dikkat edemeyecektim.

Benimde pazartesi 2680 di.hala 3 hafta öndenmi gidiyormuş.Allah'ım hayırlısı ile doğurmayı nasib etsin artık vakit azalıyor ama biz bunları zamanında doğurursak heralde 3 500ün altında olmazlarda fazlasını bilemem

evet canim onde gidio ama doktorum sati baz alio bakalim hayirlisi insallah

Geçmiş olsun canım önemli bişey olmamasına sevindim:) serviks uzunluğuna baktımı sordunmu? bu gerçekten önemli arkadaşlar çünkü benim doktor bakmasaydı kısaldığını bilemeyecektim ve dikkat edemeyecektim.

sagol canim yok bakmadi ve ben sormayi unuttum gene off ya birde 3 hafta sonra goruselim dedi 3 hafta uzun degilmi sizce ?

doktordayiz canim idrar vericez doktoruma diorum durumumu mal mal suratima bakio hicbisi demio ayar oluyorum ya.
bana 10 agustos dedi tarih icin 40 haftayi bekliycez dedi
Merhaba canim bebisin ultrasonda önden takip ediyodu demi benimde öyle ilerideyiz ama bana sezeryan günü verildi iste 38+4 oldugumuz güne sen normal dogum olcaksin heralde insallah?

Ise gidip gelmek gittikçe zorlasiyor. Karnim cok'buyudu,iyice agirlastim. Ustelik okadar uykum varki aksam 9bucukdan sonra iptal oluyorum.uyuyakaliyorum hmen. Hep iste geciyor sanki zamanim.
aynen bende öyle ama yatıncada uyuyamıyorum

Merhaba canim bebisin ultrasonda önden takip ediyodu demi benimde öyle ilerideyiz ama bana sezeryan günü verildi iste 38+4 oldugumuz güne sen normal dogum olcaksin heralde insallah?

merhaba tatlım evet önde gidio ama doktorum önde gitmesini önemsemedi normal gözüküor şuanlık senin sata göre mi ultrasona göre mi verdi tarihi

Sata göre verdi canim ama sezeryan icin 40. Haftayi beklemiycez dedi 38+ olunca sezeryan yapcaz dedi ve 27 temmuza gün verdi

anladım tatlım aramızda hemen hemen 2 gün var hakkımızda neyse hayırlısı o olsun.
bazen sezeryan olmak istiyorum günü belli olsun bazende istemiorum bende böyle bir dengesizim işte :KK43:

sagol canim yok bakmadi ve ben sormayi unuttum gene off ya birde 3 hafta sonra goruselim dedi 3 hafta uzun degilmi sizce ?
evet çok uzun burda yani almanyada bile çok ultrasona falan koymayı sevmeselerde bu haftalarda 2 haftaya düşürüyorlar kontrolleri.çünkü riskli haftalardayız hatta sonrasında 1 haftaya düşecek sanırım.

X