2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Hepinizin bayraminkutlu olsun...
Uzun suredir giremedim...
Nasil.gidiyo bebisler buyudumu biz iki ayi doldurduk
Ama sariligimiz.hala devam.ediyo anne sutu sariligi.olmustuk tum.testleri yaptirdij bi sorun yok ama suratimiz ve gozlerimizin sariligi devam.edecekmis.3 aya kadar
Bizim doktorumuz da teninden üç ay çıkmaz korkmayın paniğe gerek yok demişti. Ama her görenin "ay bu yine sarılık olmuş" diye tepki vermesi cam sıkıcı.

Ama sariligimiz.hala devam.ediyo anne sutu sariligi.olmustuk tum.testleri yaptirdij bi sorun yok ama suratimiz ve gozlerimizin sariligi devam.edecekmis.3 aya kadar

Hayırlı bayramlar canım. Benim bebeğim de 44 günlük oldu. Sarılığı vardı ama açlıktan olan sarılık ti fakat hala sarı gibi yüzü ve gözleri ama eskisi gibi çok değil. Doktor önemli değil kimisinde iki ay da sürebilir dedi. Acaba benim bebegimde anne sütü sarılığı mi oldu ki .

Herkese hayırlı bayramlar diliyorum arkadaşlar umarım bütün akrabalarin ziyaret edildiği kirginliklarin defedildigi güzel bir bayram gecirirsiniz ve geciriyorsunuzdur :) Allah kurbanlarimizi kabul eylesin. Kurbanlık adarken Habil teslimiyetinde olabilmek dileğiyle inşallah..

Hayırlı bayramlar canım. Benim bebeğim de 44 günlük oldu. Sarılığı vardı ama açlıktan olan sarılık ti fakat hala sarı gibi yüzü ve gözleri ama eskisi gibi çok değil. Doktor önemli değil kimisinde iki ay da sürebilir dedi. Acaba benim bebegimde anne sütü sarılığı mi oldu ki .
Bazi testler yapiliyo cnm onlari yaptir istersen %1 ihtimal karacigerden geliyomus bu sarilik bizim ki sukur ole degil.ama iste 3 ay dedi doktor bakalim

Bizim doktorumuz da teninden üç ay çıkmaz korkmayın paniğe gerek yok demişti. Ama her görenin "ay bu yine sarılık olmuş" diye tepki vermesi cam sıkıcı.
Aynen bizim doktorda biraz sariligina alisin dedi ama millet surekli soruyo
Hele bayramda niye biyle doktora goturun hocaya goturun vs bir suru gafff
Bunaldim.artik

İyi bayramlar kızlar biz bayram seyran demeden gazımızla ordan oraya dolaşıyoruz.. Doktorumuz kolik için humana nın rezene kimyon çayını ver dedi fakat hiçbir yerde internette bile bulamıyoruz. Stokta yok tükendi diyor.. Var mı himanayı kullanan veya milupanınkini??

Çok geçmiş olsun canım. Bizde zor doğum sonucu sarılık olduk 2 gün yattık hastanede 22.9 la

kizlar memeyi gene vermeyi denesem mi dun sıktim sut vardi iki gogusumde.
4 gundur vermiyordum ama versem mi acaba ?

İyi bayramlar kızlar biz bayram seyran demeden gazımızla ordan oraya dolaşıyoruz.. Doktorumuz kolik için humana nın rezene kimyon çayını ver dedi fakat hiçbir yerde internette bile bulamıyoruz. Stokta yok tükendi diyor.. Var mı himanayı kullanan veya milupanınkini??
cnm ben milupaninkini kullaniyorum.100 cc ye 1 kasik hazirliyorum 30 unu ona iciriyorum kalani kendim iciyorum.doktor gunde 3 kereye kadar verebilirsin dedi ben cok sancili oldugunu hissettigimde veriyorum sadece

İyi bayramlar canım bizimde süt sarılığı olabilir dedi 7.9 ama hala sarıyız 10.1 den düşüyor ama tam geçmedi daha

Arkadaşlar herkezin nesillerine sağlık diliyorum.
Mama veren anneler kaç saatte bir?ve ne kadar mama veriyorsunuz?

Benim kızım 3,5 saatte bir 60 Cc zorla içiyor.acaba çokmu az?

X