2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bende silikon ile emziriyorum silikona alıştı memeyi o olmayınca almıyor bende tek emsin de nasıl emerse emsin diye silikon ile emziriyorum

Bu silikonu nasil kullaniyorsunuz ben bir turlu beceremedim yapismasi mi lazim birde yari kesik olan tarafi gogsun altinami gelecek

Bu silikonu nasil kullaniyorsunuz ben bir turlu beceremedim yapismasi mi lazim birde yari kesik olan tarafi gogsun altinami gelecek
Canim ben weebaby nin silikon meme ucunu kullanıyorum ilk başta zorlandim bende sonra farkettim ki meme ucunun içinde 1 tane daha varmış o kadar yapışıkti ki ben 1 tane zannettim sonra onlari birbirinden ayirip kullanmaya basladim bebeğim hemen emdi. Meme ucunu göğsüne koy o zaten tutuyor kendini düşmüyor yani ama bebek emerken yanlardan havaya kalkiyor ama bu bi sorun değil bence

Kesik olan tarafi bebegin burnunun izasina gelmesi lazim rahat nefes alabilmesi icin yani burnu acikta durmali. Silikon yapismiyor, ben elimle gögsümü tutarken parmagimlada bi kenarina basiyordum, ama kenarlari kalkarsada bir sorun olmuyor

En iyisini yapmisin valla çok pahalı internette baya baktım fiyatlara.. Kaç metre kumaştan yaptın esnek olması lazım sanırım demi? Uyuyor mu içinde bebisin? Bizim uyku sorunumuz var, akşam 9da kalktı sabah 4,5 gibi uyudu.. Mahvoluyoruz uyutmak için gaz sancıları tutuyor geceleri.. :KK43:
Canım 5 metre boyunda 60 cm genişliğinde elastik penye terletmeyen bi kumaş aldım. Genelde ilk 10 dakika içinde uyuyor. Ama arada benimkinnde keçileri geliyor.

kızlar mrb bayadır gireöedimm.bebeğinde konak olan varmı ? bebişimde konak okdu kabuk bağladı kafası :KK43: bebe yağı ve ince tarakla taradım mustelanın konak şampuanı kullanıyorum azaldı ama geçmedi. başka yöntem bilen var mı? bide bnm bebiş çk kaka yapıyo her bezi kakalı gaz çıkarırken fırt fırt atıyo alttan bide hep sulu oluoyo kakası pütürlerde var.günde kAç kez kaka yapması normal

kızlar mrb bayadır gireöedimm.bebeğinde konak olan varmı ? bebişimde konak okdu kabuk bağladı kafası :KK43: bebe yağı ve ince tarakla taradım mustelanın konak şampuanı kullanıyorum azaldı ama geçmedi. başka yöntem bilen var mı? bide bnm bebiş çk kaka yapıyo her bezi kakalı gaz çıkarırken fırt fırt atıyo alttan bide hep sulu oluoyo kakası pütürlerde var.günde kAç kez kaka yapması normal
cnm benimkinde konak yok şimdilik , hiç fikrim yok maalesef.kakası aynı anlattığın gibi doktora sordum daha ne istiyosun hem kabız değil hem bol bol yapıyo bu arada gazınıda çıkarmış oluyo dedi :KK66:

canım geçmiş olsun.ben şuana kadar şampuan kullanmadım hiç bebeyağı döküyorum suyu için öyle yıkyorum hatta ebe zeytinyağı kullan demişti.kaka benim oğlumdada aynı, gaz çıkardığında bile çok az kakası oluor hatta bu yüzden poposu pişik oldu bezini sık değiştirmeme rağmen.normalmiş.

cnm benimkinde konak yok şimdilik , hiç fikrim yok maalesef.kakası aynı anlattığın gibi doktora sordum daha ne istiyosun hem kabız değil hem bol bol yapıyo bu arada gazınıda çıkarmış oluyo dedi :KK66:
bizimd yeni oldu konak malesef bn banyo yaparken ağladığı içn çk durulayamıyordum kafasını o yüzden olurmuş inş biran önce geçer.kakası normal demekki sevindim günde 6-7 kere yapıyo kaka annem bukdr çk yapmaması lazım fln deyince tedirgin oldum

canım geçmiş olsun.ben şuana kadar şampuan kullanmadım hiç bebeyağı döküyorum suyu için öyle yıkyorum hatta ebe zeytinyağı kullan demişti.kaka benim oğlumdada aynı, gaz çıkardığında bile çok az kakası oluor hatta bu yüzden poposu pişik oldu bezini sık değiştirmeme rağmen.normalmiş.
keşke bende kullanmasaydım bilsem kullanmazdım hiç.bebe yağını bnde döküyim suya.doktorlar gliserin karışımı yazıyormuş eczane hazırlıyomuş bebe yağından daha etkili ve doğalmış.bayramdan sonra kontrol var doktora yaZdırıcam.kaka bizde de aynı gaz çıkarınca mutlaka aZda olsa yapıyo.bezini değiştiriyorum temiZ bez bağladığım anda alttan fırt fırt yine kaka yapıyo bide böyle sulu yapıyo ishal sandım önce ama pütürlüklerde var ve hep öyle yapıyo

keşke bende kullanmasaydım bilsem kullanmazdım hiç.bebe yağını bnde döküyim suya.doktorlar gliserin karışımı yazıyormuş eczane hazırlıyomuş bebe yağından daha etkili ve doğalmış.bayramdan sonra kontrol var doktora yaZdırıcam.kaka bizde de aynı gaz çıkarınca mutlaka aZda olsa yapıyo.bezini değiştiriyorum temiZ bez bağladığım anda alttan fırt fırt yine kaka yapıyo bide böyle sulu yapıyo ishal sandım önce ama pütürlüklerde var ve hep öyle yapıyo
aynen bizimkide aynısı:)

Canım sarılıktan hastanede yatarken bn de hemşirelere sormuştum. Bezin dolu olması doyduğunu gösterr ii demişlerdi

Benim bebegim de öyle her bez kakalı gaz yaparken bile kakasini kaçırıyor doktora sordum normal dedi bi sorun yok yani

Simdiden herkezin bayramını Kutlarım malum ziyaretler olucak giremiycem bayramdan sonra görüşürüz allaha emanet olun Bebişlerle beraber ilk bayramımiz :)
ben kız şeker bayramın 1.ci günü dünyaya gelmişti biz gördük bayramı ama şimdi farklı gorucez gezicez :)

Kızlar bayramınız mübarek olsun.Miniklerin de ilk bayramları kutlu olsun.Biz bayram banyomuzu yaptık şimdi mışıl mışıl uyuyor miniğim. zaz86 bildiğim kadarı ile konakta doğal zeytinyağı kullanıyorlar bizde olmadığı için kullanmadık ama öyle derler büyükler:) Bir de iyi durulanmayınca oluyorsa ben uni baby yeni doğan köpük şampuan kullanıyorum.Durulamak kolay oluyor tavsiye ederim.

kizlar bebegim 1.5 aylik dun geceden brr su gibi kusuyo ishal deyil ama neolabilir agzina birikiyo oyle kusuyo fiskirir gibide deyil ama
canım sütün fazlasını çıkarıyordur su gibiyse.Benimki doğduğundan beri aynı dr fışkıracak şekilde kusmadığı sürece sorun değil demişti.

X