2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Su an 52 günlük bebeğim.ve biraz kilolu Doğdu 4700.
Himm anladim canim suan sadece mama ile besleniyorsa 3 saatte 90 cc ya da 4 saatte 120 cc felan mama yemesi gerek mamayi degisirmeyi deneyebilirsin belki sevmemistir eger yine yemezse doktora götürebilirsin istah acici bitkisel takviyeler var onlardan verir bebisine

Kizlar biz 3 gundur kaka yapmadik..
Internetten arastirma yaptim 10 gune kadar anne sutu alan bebeklerde normalmis sanirim...
Cuma.gunu kontrolumuz var bakalim sorucam.doktora...
Bu arada yarin asimiz.var cok.tedirginim.ins ates falan sorun olmaz
Eger olursa calpol surup iciriliyomus sanirim sizler asi oldunuz mu nasil gecirdiniz

Internetten arastirma yaptim 10 gune kadar anne sutu alan bebeklerde normalmis sanirim...
Eger olursa calpol surup iciriliyomus sanirim sizler asi oldunuz mu nasil gecirdiniz

yarin bizimde karma asimiz var sabahtan sorma :KK43:

Hangi aşı canım bizim çarşamba karma aşımız var. Ateş yapabilecek ilk aşısı. Vücudunun tepkisini görmek için şurup vermicem eğer ateşi çıkarsa veririm

merhabalar anneler ben aralık annesiyim sezeryanla doğum yapanlara sorum olacak.. doğumum sezeryanla olacak hasta bezi alma koşunda kakrsızım sizce depentin kilot şeklinde olanını mı alayım yoksa hasta bezini mi alayım .kilot şeklinde olan ameliyat dikişlerini acıtır mı sizce

Günaydın kızlar, emzik veren anneler hangi emzikten verdiniz bebelere? Biz bugün 2 . Ayımızı doldurduk ve uykuya dalmada güçlük çekiyor yavrum. Eşim bu güne kadar emziği istemedi ben de dün bi deneyelimbelki işe yarar dedim, kabul etti.

merhabalar anneler ben aralık annesiyim sezeryanla doğum yapanlara sorum olacak.. doğumum sezeryanla olacak hasta bezi alma koşunda kakrsızım sizce depentin kilot şeklinde olanını mı alayım yoksa hasta bezini mi alayım .kilot şeklinde olan ameliyat dikişlerini acıtır mı sizce
ben sezeryan sonrasi dependin kulot seklinde olanini kullandim ve kesinlikle tavsiye ederim bel kismi yumusacik lastikli ve hic sikmiyo bide gobek deliginin ustune kadar geldigi icin dikis yerine hic bi zarari yok.doktorum bile gordu akilli kadinin hali baska oluyo en iyisini yapmissin bunu alarak dedi.ben eve cikincada kanamam azalana kadar kullandim cok rahat oldu

Günaydın kızlar, emzik veren anneler hangi emzikten verdiniz bebelere? Biz bugün 2 . Ayımızı doldurduk ve uykuya dalmada güçlük çekiyor yavrum. Eşim bu güne kadar emziği istemedi ben de dün bi deneyelimbelki işe yarar dedim, kabul etti.
Aventin havali emzigini aldim cnm ben agzindaykende nefes alabilmesi icin kenarlarinda delikler var hemde agiz kenarlari havada oldugus icin iz yapmiyo birde ortodontik olmasi da disleri iicn onemli ben memnunum silikon uclu bunarada

kizlar benim kiz emmek istiyor ama sutum az :KK43:
nasil arttirsam acaba acilen :KK43:
ilk kez emiyor beni ona cok cok sevincliyim ama sutum az diye uzuluyorum..

kizlar benim kiz emmek istiyor ama sutum az :KK43:
nasil arttirsam acaba acilen :KK43:
ilk kez emiyor beni ona cok cok sevincliyim ama sutum az diye uzuluyorum..
Canim dut suyu içebilirsin dutu kaynat suyunu iç ve 4 litre su yanı icebildigin kadar iç ve hiç vazgeçme sütüm yok diye bırakma bebeği her ağladığında emZir gelse de gelmese de yılma o gelir sen merak etme saatlerce emZirmen gerekiyorsa dahi zor ama gecicek surda kac ay var ... Ve kucağına aldığında sakin şutum var mı diye düşünme direkt bebegim doyacak diye duşun sutu unut tvyi aç ayaklarını uzat izle bebeğini emzirirken

Canim dut suyu içebilirsin dutu kaynat suyunu iç ve 4 litre su yanı icebildigin kadar iç ve hiç vazgeçme sütüm yok diye bırakma bebeği her ağladığında emZir gelse de gelmese de yılma o gelir sen merak etme saatlerce emZirmen gerekiyorsa dahi zor ama gecicek surda kac ay var ... Ve kucağına aldığında sakin şutum var mı diye düşünme direkt bebegim doyacak diye duşun sutu unut tvyi aç ayaklarını uzat izle bebeğini emzirirken

melisa ve rezene aldirdim lactamil iciyorum malt icecegi alicam gene onu icicem su da icicem aklims gelmio su da ne zaman tatli yesem gelio ilk zamanlad lokum asiri yiyordum ondan 4 litre su iciyordum.
gene lokum aliyim da yiyim su icirtsin bana.
insallah artar ya

kizlar kiloyu dert etmeyin bende 170 boy 88 kiloyum kaldi gitmiyor.
86 ile hamile kaldim 96 ile doguma gittim.
duse duse 88 e dusmusum.
ki emziremiyorum durumu biliyorsunuz yemek deseniz sifir gibi kizceden tuvalete gitmeye vakit bulamiyorum ama nasil zayiflamadim hala sasirdim

Depend kilit şeklinde olanı kullandım bende çok rahat ettim hastanede de onu verdim hemsirelere. İlk günler pedlerle filan rahat olmaz. Dışişleri de acitmiyor.

X