2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlar süt ateşi olduğu zaman hemen sağmanız lazım ben ilk kızımda çok olmuştum çalışıyordum emziremediğim için sağıyordum sağmazsam oluyordu.Demek ki (maşallah)sütünüz bol bebek boşaltamıyor tam.O an ılık su ile banyo yaparken masaj yaparsanız rahatlarsınız.Ama sakın sıcak kompres yapmayın.Bir de bu sorunu sık yaşıyorsanız kesinlikle sağma makinası alın.

Bebegin kirki cikmadan gezdirmeyin diyolar sizce dogrumu
canım biz bir haftadan sonra arabasıyla yürüyüş yaptık gayette iyi geliyor temiz hava uyuyor hemen.bu arada ebeye de sormuştuk hiçbir problem yok hatta bebek için iyi olur dedi.

Umarım herkezin bayram ziyaretleri guzel gecmiştir geçiyordur.
Kızlar biz emmeyi bıraktık sütüm git gide azaldı bende pes ettim artık kızımın memende cıglık atıp aglamasına daha fazla dayanamadım bıraktık
Bugun alerjimin aşırı ilerlediğinden alerji ilacıma başladım doktor emzirme döneminde kullanamassın demişti emmiyor diye başladım ve rahatldım ama vicdanımı durduramıyorum bugün son kez denedim gene ağladı bende ağladım onla annem niye emmiyorsun niye diye
Bizden haberler bunlar umarım siZin bebekleriniz sizi sağlıkla emer

Can'ım Konak için , karbonatla zeytinyağını karıştırıp banyodan yarım saat önce sürülüp tıkanabilir, diye biliyorum. Henüz biz de yok ama olursa böyle yapacağım. Benim kız da hemen her bez de kaka yapıyor, doktor normal dedi. Doyduğunu belirtir hem.

Canım o konak olacaksa oluyor. Bn yarım saat önce taradım yıkadım. Hepsi gitmiş değil. Zeytinyağı sürdüm enn safından. Kocaman kocaman çıktı. Nasıl rahatsız etti kim bilir

Sıkma canınııı büyüyecek bi şekilde. Anne sütü olmadan büyümez mi sanki. İç ilacını kafanı topla

slm olsun güzel annelere bayramınız mübarek olsun biz ilk bayramımız malesef hastane de geçiriyoruz pazartesin den beri burdayiz pazartesi günü sabah bi baktım oğlum ateşli hemen acile götürdük ve hemen Yenidoğan ünitesine aldılar enfeksiyon kapmış o günden beri hastanedeyiz antibiyotik veriyolar çok kötü evde 3 yaşında bi oğlum daha var bensiz bayram yaptı allahım bütün hastalara acil şifalar versin bu arada yarın bir aylık oluyoruz

canım sanırım sen çok stres yaptın ve üzüldüğün için böyle oldu ama sağlık olsun üzülme çünkü bebeklerde etkileniyor hissediyor.aslında ağladığında pes etmesen biliyorum kıyamıyosun ama onun iyiliği için biraz daha bekletsen memede belki ağlaya ağlaya alışır.ilk başladığımda benim kuzumda ağlıyordu bilmiyorduda tabi emmeyi ama ağladıkça ben verdim alıştı sonra canım.tabi sen bunları denediysen sağlık olsun artık üzme kendini.,

geçmiş olsun canım.nasıl bir enfeksiyon grip falanmı? umarım en kısa zamanda iyileşir oğlun.

Cok gecmis olsun minige

Sıkma canınııı büyüyecek bi şekilde. Anne sütü olmadan büyümez mi sanki. İç ilacını kafanı topla
Tabi bir şekilde büyüyecek ama vicdan yapıyorum işte dün gece sıtmalandım süt kesilince oluyormuş çok ama çok mutsuzum

Denemez olur muyum 20 günden fazla denedim hep ilk memeyi verdim sütüm boldu sonra emmeyince aglayınca üzüle üzüle kesildi sütüm ahh ahh

Hepinizin bayraminkutlu olsun...
Uzun suredir giremedim...
Nasil.gidiyo bebisler buyudumu biz iki ayi doldurduk
Ama sariligimiz.hala devam.ediyo anne sutu sariligi.olmustuk tum.testleri yaptirdij bi sorun yok ama suratimiz ve gozlerimizin sariligi devam.edecekmis.3 aya kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…