2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Evet uyandirma artik canim. Zaten acikinca kendi kalkar. Darisi basimiza,bol uykulu geceler :)[/QUOTE]
aminn cnmmm herkese bol uykulu gecelerr.uyandırmıcam ztn kıyamıyodum kendi uyansın

anladım cnm benımde bıraz gobeğim var sarkıklık yok . bende 65 kıloyum kılolarım gıdene kadar taksam ıyı olur galıba emzırınce cabuk gıder dıyorlar ama hala duruyor kılolar...

sız kac gunluksunuz cnm bende uyarıyorum hala 2 saatte bır uyarmasammıkı ?

saol cnm bugn aldırtıyorum.bide biogaia die bi ilaç var çk etkilimiş benm doktor gaz şikayetiniz olursa ilaç veriyim demişti bu ilacı ozaman yoktu istemedm şmd alıcam ama
Sap aldık bizde ama sürekli vermiyorum. Çok zorda kalırsak veriyorum

Maalesef kundak kabul etmedi.. Kızım ortu bile istemiyor uyurken ayaklariyle atıyor üstünde ne varsa hemen.. Daha 1 aylık olmadan bu kadar cadiyiz :)
Canım bnmkide istemiyor bn sadece kollarını sarıyorum gece uykusuna geçerken. Uyuyunca kollarını serbest bırakıyorum

Benimde 26 gun oldu ilk 10
Gun gazlibeze batikon surdum her tuvalette boylece icim rahatti enfeksiyona karsi ve her bayikondan sonra gazli bezim
Varsa gazli beze pamuk koydum
Ya da sadece pamuk
Koydum ki nemli kalmasin ve her tuvalet ihtiyacinda yaptim bunlari kabizlik kacinilmaz bu gunlerde komposto ve suyun yetmedigi anlarda doltorun verdigi magnesie calcinee saba tozunu ictim tabiki kabiz oldugun surece acir orasi dikis dusse bile hassas orasi onca ikinildi ama anlamadim hicbirsey yapma demelerini en azindan ilik suyla yikayip kurutmani soyleyebilirlerdi oturamiyorsam simitler var onlardan alabilirsin ya da yatirarak emzir rahatlarsin, temozlik konusunda da epilatorun jilet tarafiyla su an temizleniyorum bence hic cekinme temizlik konusunda ben hic cekinmedim dogumdan 1 hafta somra kontrole hic temizlikle ugrasmadan gittim canim burnumdaydi zaten mutlaka git doktoruna dikisi kendi de alabilir bdlki acilmis vardir tekrar yapilabilir ihmal etme ama dikis atma surecinde de dikislerde agri sizi olabiliyor en iyisi kontrole git kendi doktoruna guvenmiyorsan baska doktora git

Merhaba kızlar. Bebişler nasillar büyüyorlar mi :) ben sutumun bebeğime yetmediginden endişe duyuyordum. Dün doktora gittik boyu 58 cm kilosu 4350 gr geldi. Bu arada 27 günlüğüz. Sizce normal mi. Doktor iyi dedi mama tavsiye etmedi. Ama benim içim hala rahat değil daha çok kilo almaliydi gibi hissediyorum. Bu arada doğduğunda 3850 gr di kuvozden aldığımızda yani doğduktan sonraki 6. Gün 3650 gr di. Yani eve geleli 3 hafta oldu ve 3 haftada 700 gr almış .

canım bizde 20 günlük olduk,doktor şimdiye kadar günde ortalama 30 gr alması lazım şimdiden sonra 40-50 gr alması lazım dedi bence seninki normal.boyuda uzun maşallah

Ne yazıkki memelekette doktor 2 tane ve randevu alması öte zor ki tek merak ettiğim dikislern duruyorsa üstüne tuvalet kağıdını dokundurrmsn kokulu az bi akıntı geliyr mi

Sadece yikarsan kurur dediler banyodan sonra şimdi den sonra gazlı bezle batikon alsam olurmu .senin dikiş ler düştümu

Kızlar bebisiniz ne aralıkta kaka yapiyr benm ki en az 3 günde 1 yaptı bazen 7 gün oluyr ne yapmaliym mama ile destekliyrm ondanmi ki

Kızlar bebisiniz ne aralıkta kaka yapiyr benm ki en az 3 günde 1 yaptı bazen 7 gün oluyr ne yapmaliym mama ile destekliyrm ondanmi ki
canım benim şuan günde en az iki kez kakasını yapıyor.birkaç gün normal diye biliyorum ama 7 gün için doktora bir sor istersen canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…