2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Anladım bebeğim sağolasın.

Bu arada kızlar bebeğini sürekli emziren varmı mama vermeden ?
Gece gündüz.
Bizim kız emio ama gene ağlıyor bende mama veriyorum bu sefer kusuo çözemedim ben sürekli emzirmek istiyorum
Canım biz anne sütü alıyoruz sadece. Bazen yetmediği oluyor onda da başlangıçta buzluğa depoladıklarım var onlarla idare ediyoruz. Gece gündüz meme :KK35:

Canım çok sık giremiyorum. Dolayısıylada yazılanları pek takip edemiyorum kusura bakma. Yaşadığının üşütme olduğuna eminmisin? Umma olmayasın?

Umma nasıl bişi doktor üstüme dedi CRP çok yüksek çıkmadi ama üre hafif yukselmis böbrek enfeksiyon u.

Anladım bebeğim sağolasın.

Bu arada kızlar bebeğini sürekli emziren varmı mama vermeden ?
Gece gündüz.
Bizim kız emio ama gene ağlıyor bende mama veriyorum bu sefer kusuo çözemedim ben sürekli emzirmek istiyorum
Emzirdikten sonra gazini iyice cikart benim oglumda surekli emmek istiyor emzirdikce kusuyor yogun bir sekilde karni sisiyordu gazdan aglayabilir yalanci emzik verip aglamasini kesebilirsin sonra gazini cikartirsin canim baska care bulamadim ben

canım aynı durumdayım elimden geldiğince meme veriyorum ama günde 1-2 kez mamada veriyorum,gazını çıkarmaya kucağıma aldığımda kokumu alınca hala meme arıyo,memeyide vermeden uyumak bilmiyo illaki emerken uyuyacak.emzik alıştırmayım diye direniyorum ama emerek uyuma merakı devam ederse vericem en sonunda

Bende emzik vermek istemiyordum ama benim oglumda emerek uyuyakaliyor illa emecek bende emzige basladim su ortodontik olan emziklerden meme ucuna benziyor digerleri damak gelisimini kotu etkiliyormus istersen arastir canim gazi cikmazsa karinlari sisiyor yogurt gibi kusuyor :KK43:

Umma nasıl bişi doktor üstüme dedi CRP çok yüksek çıkmadi ama üre hafif yukselmis böbrek enfeksiyon u.
çk geçmiş olsn cnm Allah acil şifa versin.mamayı yavaştan kesmeye çalış cnm yksa iyice alışcak mama mideyi şişirdiği için az emiyo giderek süt azalıyo.sen emdikten snra sağ iki memeyide çıkan sütü buzdolabına koy doymadığı zzaman ordan takviye yap bn ilk zamanlar öyle yaptm 1. haftada kestim mamayı şmd sadece süt alıyo

kızlar emziğe nasıl alıştırdınız bn emzik emen bebeklere bayılıyorummm. :) mememi emzik olarak kullanıyo emziği verdm biraz emiyo süt gelmeyince sinirlenip atıyo ağzından.nezaman vermem gerek

Bende emzik vermek istemiyordum ama benim oglumda emerek uyuyakaliyor illa emecek bende emzige basladim su ortodontik olan emziklerden meme ucuna benziyor digerleri damak gelisimini kotu etkiliyormus istersen arastir canim gazi cikmazsa karinlari sisiyor yogurt gibi kusuyor :KK43:
canım dün gece artık dayanamadık verdik emziği en azından tokken hala meme isteğini giderdi rahat ettik biraz

kızlar emziğe nasıl alıştırdınız bn emzik emen bebeklere bayılıyorummm. :) mememi emzik olarak kullanıyo emziği verdm biraz emiyo süt gelmeyince sinirlenip atıyo ağzından.nezaman vermem gerek
canım ben doyurduktan sonra uykuya dalamayıp hala emme isteği olunca verdim direk emmeye başladı ve uyudu.sonra uykuda atmış ağzından

uzun zamandır giremiyordum kızlar doğum yapanlara hayırlı olsun ben de emzirme aralarında uyuyorum ama çok derin uyumadığım zamanların acısı çıkıyor herhalde:)ama gece uyumuyorum yine gündüz uyuyorum.Araştırdım sütten oluyormuş o derin uyku.Yalnız ben de de doğumdan beri farklı zamanlarda üç kere böyle ellerimden kanım çekildi titremeye başladım ama süt sıtması değildi çünkü yeni emzirmiştim.Ellerim uyuştu ve çok üşüdüm.Bugün sabahta uyurken aynısı oldu ve dikişlerimin de acısını yanma şeklinde hissettim.Doğumdan beri idrarımda da yanma var ama sağlık ocağındaki hemşire zaten antibiyotik kullanıyorsun enfeksiyon varsa geçer dedi,antibiyotik bitti ama yanma geçmedi.Bugün bir kadın doğumcuya gideceğim artık.

Emzirdikten sonra gazini iyice cikart benim oglumda surekli emmek istiyor emzirdikce kusuyor yogun bir sekilde karni sisiyordu gazdan aglayabilir yalanci emzik verip aglamasini kesebilirsin sonra gazini cikartirsin canim baska care bulamadim ben

Gazını cikartiyor ama gene aglio bazen hiç cikartmiyor 15 dk boyunca ovaliyorum yok.
Emzik veriyorum de anca onu cekeleyip susuyor :KK43:

çk geçmiş olsn cnm Allah acil şifa versin.mamayı yavaştan kesmeye çalış cnm yksa iyice alışcak mama mideyi şişirdiği için az emiyo giderek süt azalıyo.sen emdikten snra sağ iki memeyide çıkan sütü buzdolabına koy doymadığı zzaman ordan takviye yap bn ilk zamanlar öyle yaptm 1. haftada kestim mamayı şmd sadece süt alıyo

Öğle yapayım canım ama ne zaman meme versem yarım saat sonra aglio doymuyor die hemen mama yapıyorum

kizlar her sağmada cihazi sterilizasyona koyuyomusunuz bide ortalama gunde kac kere sagiyosunuz kac cc süt cikiyo ben ilk defa bugun sagdimda pekde beceremedim zaten:KK12:

kizlar her sağmada cihazi sterilizasyona koyuyomusunuz bide ortalama gunde kac kere sagiyosunuz kac cc süt cikiyo ben ilk defa bugun sagdimda pekde beceremedim zaten:KK12:

Kaynar suda bekletiyorum ben.
Ilk zamanlar 10 cc çıkıyordu şimdi 50 ile 70 arası çıkıyo 20 dk sagdigimda bazen sıkılıyorum manuel yoruluorum sagmiorum

Merhaba, ben de 13 ağustosta dogum yaptim, kizim ilk zamanlar sarilik oldu 2 gun hastanede kaldik, simdi mama ve sut sagma yapiyoruz ama ben sirf memeye gcmek istiyorum oneriniz nedir? Neler yememeliyim, sutu azaltir, ve mama verim mi emzirswm bile doymayacak diye korkuyorum

Merhaba, ben de 13 ağustosta dogum yaptim, kizim ilk zamanlar sarilik oldu 2 gun hastanede kaldik, simdi mama ve sut sagma yapiyoruz ama ben sirf memeye gcmek istiyorum oneriniz nedir? Neler yememeliyim, sutu azaltir, ve mama verim mi emzirswm bile doymayacak diye korkuyorum

Merhaba tatlım bende arayis içindeyim doymuyacak die aklım çıkıo bol bol su içmemiz lazım yemek olarak ben vakit bulamiorum yemeğe günde 1 öğün götürüyor beni :KK43:

X