2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Benimde mide kısmı şişkince duruyr hala korse giyiyrm ama pek etkilemiyor sanrm 12 gün geçti
bende internette bikac doktorun sitesinde korse gevsek karin kaslarini iyice tembellestirir onun yerine 4-6 haftalik iyilesme suresinden sonra egzersizle toparlanir diyodu oyuzden korse takmicam ama kanama icin hastanede kullandigim depend lerden kalmisti onlarinda beli lastikli gibi gobegi topluyo sikmadan simdilik onlari kullanmaya devam ediyorum

cok gecmis olsun cnm aman dikkat et kendine

Canım çok geçmiş olsun. Banada geliyorlar da inş hafif geçer.

c

cnm ben 20 sinde doguma girdim 21 inde geldi bebegim..o kanli akinti icin hastaneye gidelim derken aniden sancilarim basladi...once inanamadik cunku 3 kez 15 dk aradan sonra andiden 2 kez 10 dk ve ardindan 5 er dakkaya indi..epidural normal dogum oldu..burda dogum kursuna filan gitmemistim..epidural oldugundan aci hissetmedim ama ikinma kismi cidden zorlayici idi..hisseetmediginiz birseyi itmek garip..

bu arada burda yazmak yeri mi bilmem.cok arastirmistim dogum sancisi nasil bisi diye..bende belime yakici agrili bir kemer takili gibiydi..bir de ahstaneyi aradigimizda telefondaki acil servis hemsiresi bana sorular sordu..dogumun basladigina inandigi en kuvvetli sey her sancida tuvalete gitme hissi (buyuk abdest) duymamdi..o zmn yola cikin dedi..dogum baslamis..ikinmayi kontrol edemiyorsaniz hastane icin ugrasmayin acili arayin dedi..bu durumda bebk coktan dogum kanalina girmis oluyormus..

kisaca bebisimiz seker mi seker.. dunyanin en guzel hissi..

Allah isteyen herkese nasip etsin..

ve mucizem 28 sen de insallah hayirlisi ile yavrunu kucagina almissindir ya da aldin belki..

Ay canım benim ya çok sevindim:) Allah bağışlasın.Allah Analı babalı büyütsün.ve canım benim bugün 41+5 ve oğlum hala içerde:)şükür sağlığı yerinde,hergün doktor kontrolüm var.suyu biraz azalmış sadece.10 gün beklettiler doktorlar ve benim bebiş gelmeyince yarına gün verdiler.Allahın izniyle yarın suni sancıyla başlatacaklar.bende epidural isteyeceğim.şuan tek dileğim oğlumu sağlıkla kucağıma almam sancı falançok umrumda değil.bu arada bebiş ve sen iyisin demi? geç gelen bebeklerin dışarıya daha çabuk uyum sağladığı ve emme reflekslerinin iyi olduğunu duydum doğrumu?

Kizlar ben dogum yaptim 25 agustosta normal dogum icin cook savastim ama olmadi suni sancı verdiler tutmadı bi türlü sanciyi hissedemedim ama nstde görünüyordu sonra ultrasyona aldilar meger kordon dolanmis bebegime saat 22:30 da sezeryana aldilar kizim 23:05te dunyaya geldi bize cok guzel bir hediye oldu ve bugun eve geldik cok iyiyiz sutumde geldi cok şükür Allahim olmayanlara da nasip etsin cok guzel bir duygu

Gecmis olsun canim, benim kardesimde kalca cikigi vardi o yuzden hastaneden cikmadan ultrasonu cektirdik hemen. Aman ihmal etmeyin, kalca cok onemli
Devlete gittik tekrar cektirdik ozelde yanlis cekmisler cok.sukur bi sikinti yok cift bez kullanin 1 ay sonra.kontrolumuz var

canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Ay canım ya dikkat et aman ben başımı kaldiramiyorum resmen.
Bir ateş bir sıtma baş ağrısı bakalım allah yardimcimiz olsun
Canım çok geçmiş olsun, Allah sağlık sıhhat versin sana ve bebeğine, inşallah tez zamanda iyileşirsin, kendine çok iyi bak, ilaç kullanıyorsan bebeğine şu aşamada mama mı veriyorsunuz?

Doktorumuz yonlendirdi goz muayenesi zorunlu dedi yaptirin bizde yaptirdik

Anladım bebeğim sağolasın.

Bu arada kızlar bebeğini sürekli emziren varmı mama vermeden ?
Gece gündüz.
Bizim kız emio ama gene ağlıyor bende mama veriyorum bu sefer kusuo çözemedim ben sürekli emzirmek istiyorum

Canım çok geçmiş olsun, Allah sağlık sıhhat versin sana ve bebeğine, inşallah tez zamanda iyileşirsin, kendine çok iyi bak, ilaç kullanıyorsan bebeğine şu aşamada mama mı veriyorsunuz?

İğne vuruluyorum sabah akşam Birtanem hem emziriyorum hem mama veriorum.
Amin canım allah razı olsun insallah bebeğime geçmez

canım aynı durumdayım elimden geldiğince meme veriyorum ama günde 1-2 kez mamada veriyorum,gazını çıkarmaya kucağıma aldığımda kokumu alınca hala meme arıyo,memeyide vermeden uyumak bilmiyo illaki emerken uyuyacak.emzik alıştırmayım diye direniyorum ama emerek uyuma merakı devam ederse vericem en sonunda

Aynı benim kız :/.
Ben emzik veriyorum yoksa durmuyor ağlıyor onla uyuyor uyuyunca atıo ağzından.
Zaten bir iki çekio okadar.
Gece zor oluyor

Ay canım ya dikkat et aman ben başımı kaldiramiyorum resmen.
Bir ateş bir sıtma baş ağrısı bakalım allah yardimcimiz olsun
Canım çok sık giremiyorum. Dolayısıylada yazılanları pek takip edemiyorum kusura bakma. Yaşadığının üşütme olduğuna eminmisin? Umma olmayasın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…