2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kizlar ben cok kilo verdim 2 hafta oldu dogum yapali en son 64 kiloydum doguma giderken simdi 48e dustum!hala kanamam var,karnimi siki tutsun diye korse aldim ama cok incesinden,aslinda korsede sayilmaz!bende oda sicakligini 26ya ayarliyorum!dun doktora gittik hersey normal sukur,hickirik,burundan ses gelme ve hapsurmasi normaldir dedi!ve eger usudugunu hissediyorsan koltuk altindan vucut sicakligina bak dedi elleri soguk olmasi usudugunu gostermezmis! bu arada benim oglum bere ( penye sapka) takmayi sevmiyor,eldivenlerden nefret ediyor!eldiven takiyorum,diger odaya gidiyorum geldigimde eldiveni cikarmis oluyor,bunu nasil beceriyor anlamiyorum :)

Merhaba anneler doğum yapanlara hayırlı olsun gün sayanlara Sabırlar diliyorum :) bende kasim annesi olacağım inşallah doğum yapanlar ve yapacaklardan ricam İstanbul avrupa yakasında olan anneler hastane doğum ücretlerini ve doktorlarini yazabilir mi memnuniyet de önemli tabi sizden sonraki benim gibi acemi annelere çok yardımcı olursunuz teşekkür ederim şimdiden :)

Eyüp te Balat HAstanesi Meltem Hanım tavsiye ederim. İstanbul dayken ona gidiyordum. Birçok arkadaşım doğumunu Meltem Hanim da yaptı. Hastane de doktor da çok iyi.

Kilo verdiğine uzuldun mu canım ay inşallah bende hızlı veririm 30 kilo aldım da kanama kişiye göre değişrmis duyduğum kadarıyla . Kuzun sıkıya gelmiyor bebis ler eldiveni hiç sevmiyor Allah sağlıklica büyütmeyi nasip etsin ins

Yok canim uzulmek degilde birden 16 kilo vermek pek saglikli degil gibime geliyor!ben46- 47 kiloyla hamile kaldim 64-65 kilo ile dogum yaptim!oglum 2770kg dogdu!kanama 6bhaftaya kadar normalmis!sonra adet kanamasini beklicem,acaba ne kadar surede adet olunuyor?

Canım tansiyon 12-8çıktı doktor gebelik zehirlenmesi olabilir dedi tekrar idrar tahlili istedi şükür negatif çıktı bu sefer ama tansiyon u kontrol et dedi.ıns biran önce bir sorun olmadan dogumumu yaparım
insallah canim,Allah saglikli ve kolay dogumlar nasip etsin insallah!tekrar kontrolun ne zaman?

günaydın kızlar herkes iyidir inşallah
bugün akşamüstü nstmiz var ve normal tarihimizi doldurmaya tam 1 hafta var.haftaya kadar doğmazsa napıcaz diye sorucam doktora çünkü normal vakti geçtikten sonra dahada beklersek kilosu iyice artıcak bu da gittikçe normal doğum ihtimalini zora sokmaya başlıcak bakalım hakkımızda hayırlısı

Aynı durumdayız canım bende cuma gidicem ve 1 haftam kaldı hemen hemen ama bn ne zaman gelmek isterseo zamana kadar beklemeyi düşünüyorum kendini hazır hissetsin

Aynı durumdayız canım bende cuma gidicem ve 1 haftam kaldı hemen hemen ama bn ne zaman gelmek isterseo zamana kadar beklemeyi düşünüyorum kendini hazır hissetsin
bende öyle istiyorum cnm ama geçen hafta 3.5 kg olmustu haftaya muhtemelen 4 civarı olacak sonrasında da fazla irileşirse doğumda zorlanıp bebekte sıkıntı olmasını istemiyorum ,bide kakasını yapıyo yutuyo falan dediler vakti geçince.kısmet olursa normal doğum yapmayıda çok istiyorum ama önemli olan bebeğin sağlığı.illa normal doğum diye diretip iri bebeği zorladıkları için bebekte sorun yaşayanların hikayelerinide okudum yani anlıcan vakit yaklaştıkça hormonlardanda sanırım kafam karışmaya başladı bakalım doktor ne dicek bugün

kızlar geceden beri sancım vardı sabah nst ye girdim sancı çıktı ama çok değildi sezeryan tarihim pazartesi idi.dr bugün izinliymiş ulaşamadım başka bir dr yolladık .Sancıdan değil ama bebeğin kalp atışları düzensiz görünüyor bebek strese girmiş almamız gerekebilir acil gelin dedi şimdi hastaneye gideceğim dua edin..

cnm hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşallah,Allah yardımcın olsun

Kizlar tek tek yazamiyorum kusura bakmayin, dogum yapanlara hayirli ugurlu olsun, Allah anali babali buyutsun; doguma gireceklere de Allah bir avazda kurtarsin

canım, benim bugün kontrolüm vardı ve 15 i normal tarihim ama nst gayet iyi çıktı sancı falan hiçbirşey yok bebeğin durumu çok iyi dedi doktor.yani demek istediğim sen stres yaptığın için yazıyorum.doktorum 15 ne kadar doğum olmazsa 25 ağustosa kadar bekleme vaktimiz var dedi yani bebekler 10 gün erken geleceği gibi bazı bebeklerde 10 gün geç doğabiliyormuş.evet bende okumuştum kakasını yapma ihitmalini ama zaten günün geçtikten sonra 2 günde bir doktor kontrol ediyor ve nst de bebeğin sıkıntıda olup olmadığı anlaşılıyor yani endişe etme canım herhangi bir sıkıntı durumunda doğuma alırlar zaten.ha 10 gün sonrada doğum olmazsa benim doktorum o zaman hastaneye yönlendireceğini ve suni sancı verilerek doğumun başlataılacağını söyledi.endişelenme hayırlı ve sağlıklı bir doğumun olur inşallah.
.

Benimde randevum bu cuma canim cok az kaldi dr en son 18 agustos dedi ama daha hic sancim yok bebegim ne zaman gelecek ya cok sabırsızim

bugün bizde kontrole gittik doktorum 2 haftalığına yurtdışı iznine çıkıyor ve haftaya normal gününden 10 gün evvel sezeryan ile doğum olacak inşallah ben 40.haftayı beklrken doktorum 38+2de alacak kuzumu kafam tuhaflaştı inşallah çabuk atlatırım. haftaya yani ayın 20sine doğum olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…