2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Bebegimin hareketlerini kasiklarimda hissediyorum kemiklerim de hatta ara ara gelen hafif agrilar var dogum belirtisi olabilir mi

cok gecmis olsun cnm cok sevindim iyi olmaniza Allah daha buyuk acilar yasatmasin insallah bundan sonra bebeginizle mutlu huzurlu bi omrunuz olsun

Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin bende oldukca zayifim 45 kilo falanim bebek de oyle dogar dediler korkuyorum.kuvez olayindan da korkuyorum bilgilendirrseniz paylasirsaniz yasadiklarinizi sevinirin. Muz iyi geldi mi ne icin yedin?benimde oldukca enfrksiyonum var. Bilgilendirirseniz sevinirim. Bir bilgim yok cunku.genc olunca...İnsallah sag salim dogum yaparsin sende hersey gonlunce olsun

Annenin minyon olmasi genetik disinda cok fazla bebegi etkilemiyor bildigim kadariyla yani esin iri yariysa 4 kg bebek de dogurabilirsin :)

Heeyy millet herkes nasıl ? Bn hala deli gibi kaşınıyorum
kaşıntının sebebi neydi? bendede bir rkaç gündür var bugün kan alındı çok şükür karaciğerde sorun çıkmadı.son haftalarda olurmuş tabi benim öyle ççok kötü değil şuan umarım artmaz.

Canım hamilelikle alakalıymış. Bnmde bakıldı karaciğere temiz çıktı. Ama bütün vücudum kabarmıştı doğum öncesinde. Kabarıklıkşar geçti ama hala deli gibi kaşınıyorum. Ne kadar sürer belli değilmiş

Kuvezde bu arkadasimin bebeği var şuan da 10 gündür ondan uzakta kalıyor oda 35. Hafta da doğum yaptı bebegin hic bu sağlık sıkıntısı yoktu yalniz önlem için alıyorlar sonuçta hic bi sıkıntı olmasa da bebek küçük hemen herşeye dayanıksız olduğu için aldılar kuveze simdi ikisi de iyi fakat dediğim gibi bi sıkıntı olmaması için hala hastanede bebek . Bu arada bende fazla yaşlı değilim hani ilk gebeligim benimde . Ama insan sıkıntılar yaşadıkça öğreniyor ister istemez herşeyi . Ben de sağ bobregimde tas olduğu için habire tekrarlayan ve üreyen bi enfeksiyon cıktı bunun yüzünden riskli bu gebelik geçirdim 2 defa hastanede yatmak durumunda kaldım . Enfeksiyon için inan benimde elinden hicbir şey gelmedi en iyi doktorlara gittik en azından böbrek iltihaplanmasi yaşamadım çok şükür ama geçiremedik hala enfeksiyonum var . Muza gelince en cabuk bebeğe kilo aldıran besinlerden en basta geliyor . Tavsiye edebileceğim tek besin diyebilirim allah acil şifalar versin bebisini bebislerimizi bi an evvel kucağımiza alırız

bendede ufak sivilce şeklinde oluşuyor kaşıdığım yerler.umarım artma.seninde yakında geçecektir yavaş yavaş vücudun eski haline dönüyor çünkü doğumdan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…