2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

kızlar benim de yarın kontrol var ve bebek ters duruyordu hala yani yarın için sezeryan günü de verilecek geçen hafta muayene de nst istemişti yarın yine ister mi acaba dr?Bana da dua edin dönsün artık kızım LÜTFEN:110::emir_bebek:

Kizlar bu dogum sancisi galiba 5 dakikada 1e indi:KK57:
Daha vakit vaaaaar :KK51: hayirli dogumlar canim :KK15:
Kızlar selam
Öncelikle doğum yapmış anneleri tebrik ediyorum bebeklerinizi sağlıkla büyütün...
Doğum yapacak annelere de kolaylik diliyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Benim bir sorum olacak bebeğim ters duruyorum 36+2 haftalık. Sizce döner mi?sizin ne zaman döndü?şimdiden teşekkürler

Benim de o civar dondu canim panik yapma doner insallah :KK49:

Kızlar selam
Öncelikle doğum yapmış anneleri tebrik ediyorum bebeklerinizi sağlıkla büyütün...
Benim bir sorum olacak bebeğim ters duruyorum 36+2 haftalık. Sizce döner mi?sizin ne zaman döndü?şimdiden teşekkürler
Canım her bebek farklı birbirinden. Belli bi haftadan sonra zor deniliyor ama son haftasında dönen de var. Dua et sabret. Hakkında hayrlısını versin Rabbim

Uyumaya korkuyorum canim ya sanci öyle bi yerde geliyor ki öylece kaliyorum :KK14:
Kalma sakin disini bile sikma, burnundan nefes alip agzindan yavasca ver. Dislerini sikman ya da nefesini tutman ikinmanin bir türü sayiliyor, bu da vajinaya henuz inmemis bebegin basinin sismesine sebep oluyor. O yuzden dedigim gibi nefes alip ver

Kalma sakin disini bile sikma, burnundan nefes alip agzindan yavasca ver. Dislerini sikman ya da nefesini tutman ikinmanin bir türü sayiliyor, bu da vajinaya henuz inmemis bebegin basinin sismesine sebep oluyor. O yuzden dedigim gibi nefes alip ver
Tamam canim cok tesekkur ederim:KK19:

Kızlar selam
benim doktorda son zamanlara kadar bebek seklini degistirebilir demisti

kızlar benim de yarın kontrol var ve bebek ters duruyordu hala yani yarın için sezeryan günü de verilecek geçen hafta muayene de nst istemişti yarın yine ister mi acaba dr?Bana da dua edin dönsün artık kızım LÜTFEN:110::emir_bebek:
insallah seninde bebis donmustur cnm donmediysede saglikla dunyaya gelsin yrterki sezeryan normal farketmez.nst artik her seferinde ister bence doktorun

Selam kızlar,Allah hepinize kolay doğumlar,sağlıklı bebişler nasip etsin inş. Size bir sorum var,yaz annesi olmak zor mu:110:2013te kışın ortasında doğum yapmıştım ve doğduktan sonra soğuklardan sanırım,sık sık hasta olmuştu. Şimdi yıl sonuna doğru tekrar bebiş istiyorum,Allah nasip ederse yaz bebeği olur belki. Nasıl,kolay mı zor mu?:110: Bir de sizin SAT ınız Kasım ayıydı dimi yani aralıkta mı öğrenmiştiniz?

Kizlar cok sık giremiorum umarim hersey herkezde guzel gidiyordur biz kizimla alisma evresindesiyiz hala uykulari duzensiz gece oturuyoruz gunduz uyuyoruz onla beraber benimde uykularim arap sacina dondu..

Selam kızlar,Allah hepinize kolay doğumlar,sağlıklı bebişler nasip etsin inş. Size bir sorum var,yaz annesi olmak zor mu:110:2013te kışın ortasında doğum yapmıştım ve doğduktan sonra soğuklardan sanırım,sık sık hasta olmuştu. Şimdi yıl sonuna doğru tekrar bebiş istiyorum,Allah nasip ederse yaz bebeği olur belki. Nasıl,kolay mı zor mu?:110: Bir de sizin SAT ınız Kasım ayıydı dimi yani aralıkta mı öğrenmiştiniz?

Evet canim kasim ayinin 19unda yumurtladim 1 aralikta hamis oldugumu ogrendim.
Yaz bebegi iyidir sicak usudu hasta oldu derdi yok sukur sadece asiri sicakta dus aldirmak lazim isilik olmasin cocuk die :)
Insallah allah ikinciyide nasip eder size benim ilk daha :)

Kizlar cok sık giremiorum umarim hersey herkezde guzel gidiyordur biz kizimla alisma evresindesiyiz hala uykulari duzensiz gece oturuyoruz gunduz uyuyoruz onla beraber benimde uykularim arap sacina dondu..

Evet canim kasim ayinin 19unda yumurtladim 1 aralikta hamis oldugumu ogrendim.
Yaz bebegi iyidir sicak usudu hasta oldu derdi yok sukur sadece asiri sicakta dus aldirmak lazim isilik olmasin cocuk die :)
Insallah allah ikinciyide nasip eder size benim ilk daha :)
Amin inş. :) Çevremde bir kaç kişi yazın hamileliğin zor olduğunu söylüyor.Hatta beddua ederken "inş. yazın hamile kalırsın"diyorlarmış :KK45:Ben de şaşkınım.Kıştansa yazın daha iyidir ya.

Maşallah Hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alırsın inşalah canım.benimde ilk başta miyom dan dolayı çok riskliydi sonra oğlum büyüdü miyom küçücük kaldı çok şükür hatta itmiş miyomu.son haftalarda serviks kısalığı çıktı sonraki kontrollerde oğlumla onuda atlattık çok şükür. şuan geldik 38.haftaya ama yinede bebişim ne kadar içerde gelişmini tamamlarsa, doğunca o kadar dayanıklı olur diye düşünüyorum.İnşallah sağlıkla hayırlısıyla alırız kucağımıza yavrularımızı.
Valla nasip kısmet . Bu arada siz nerde oturursunuz . Ben izmir de oturuyorum . Bi çok hastaneye gittik sıkıntılardan dolayısı hem özel olsun hem devlet hastanesi . Sonunda bi doktorda karar kıldık tepecikte doğum yapmayı planlıyorum acaba siz ne.diyorsun ?

Amin inş. :) Çevremde bir kaç kişi yazın hamileliğin zor olduğunu söylüyor.Hatta beddua ederken "inş. yazın hamile kalırsın"diyorlarmış :KK45:Ben de şaşkınım.Kıştansa yazın daha iyidir ya.

Ben temmuzun 17sinde dogum yaptim ama hic te yazin die zorlanmadim ki alerjim olmasina ragmen.
Merak etme allah sabrini verio.
Hamilelik basli basina zor ki guzelim koca gobekle hareketlerin kisitlanio surekli uyku hali sık sık acikma sen zaten tadmissin bilirsin o zamanlari :KK66:
Ben ilk 3 ay hep kustum bisi yiyemedim 4 kilo aniden verdim.
Ozamanlar zordu sonrasi su gibi akti gitti.
Agustosun 5 inde 20 gunluk olucaz zaman gecio :KK66:

Kızlar gece adet sancısı gibi sancı başladı .doğum sancısı belden başlar derler .bebek dün baya hareketliydi ondan dolayimudir uyudum biraz yenide hafiflwyince şimdi kalktm yine başladı .adet sancısı gibi sancı ama belde değil ve surekli Wc ye gittim her 5 on dk da bir .tecrübesi olan Varmi yarin doktor kontrolum var .doğum sancisimi

X