2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Kızlar saat 5 ten beri belim de gel git yapan bi ağrı var ne yapsam eşim de işte 9 bucukda gelicek sanki adet sancısı gibi belimdeki ağrı ama dayanabiliyorum.

15.6 cikti sariligimiz hastaneye yattik suanda moralim.cok bozuldu...bebisimi soydular sadece bezi var isiga koydular 1 saate bi uyandirip emzircem ins yarina duser de cikarizz
ayy canım kıyamam ama üzülme yenidoğan bebeklerin çoğunda sarılık oluyor.kontrol altına alınmış zaten iyileşecektir merak etme.İnşallah çok çabuk çıkar hasteneden tekrar.

canım benim ya valla ağladım bilmiyorduk bu kadar zor geçtğiğini ama çok şükür herşey geride kaldı ve şimdi ikinizde iyisiniz.Allah sizlere bağışlasın tekrardan.

Insallah canim ya biz bugun saglik ocagina gittik isitme testi yapilmamis dendi hastaneye gittik isitme test yapan kisi izindeymis 1 agustosta gidicez bize sarilik demediler tereddutte kaldim

canım benim ya valla ağladım bilmiyorduk bu kadar zor geçtğiğini ama çok şükür herşey geride kaldı ve şimdi ikinizde iyisiniz.Allah sizlere bağışlasın tekrardan.

Allah razi olsun birtanem siz aglayin die paylasmadim aglamayin sakin vicdan azabi cekerim ama.
hersey nasip kismet normal icin Gittik sezeryan olduk donduk bosuna demio doktorlar dogum sekli heran degisebilir die.

Allah razi olsun birtanem siz aglayin die paylasmadim aglamayin sakin vicdan azabi cekerim ama.
hersey nasip kismet normal icin Gittik sezeryan olduk donduk bosuna demio doktorlar dogum sekli heran degisebilir die.
aynen öyle canım.işte bu yüzden illa sezeryan yada normal doğum olacak diye diretmemek lazım.son anda hayırlısı neyse o olsun.

Hayırlı uğurlu olsun canım.ne kadar güzel bir haber bu böyle.doğum nasıl oldu kaç kilo doğdu fındık.
Canım bnm farklı bi doğumdu şu an çoğu kimse doğum arefesinde o yüzden anlatmayım şimdi. Belki daha sonra paylaşırım. 3400 doğdu çok şükür ii

Evet haklisin oluyor ama iste insan kendi cocugu olunca herseyde panik.yapiyomus anladim☺
tabiki canım yapmazmı insan, anne karnındayken başlıyor zaten en ufak birşeyde endişeler ve senin onu öyle savunmasız görmen annelik işte çok farklı birşeymiş en ufak birşeyde içi yanıyor insanın. dua ediyorum canım inşallah yarın yada en kısa zamanda çıkarsınız hastaneden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…